[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oo bardzo mi sie podobaja te loty kamery, w kazdym razie muzyka do milionerĂłw jest genialna, wg mnie najlepszy teleturniej jaki moÂże byĂŚ, jeszcze raz sobie puszcze to kadrowanie dla mnie bomba, tvn bedzie chciaÂł wielki come beck milionerĂłw :D
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A na tym filmiku moÂżna zobaczyĂŚ trochĂŞ zmodyfikowanÂą kolorystycznie belkĂŞ z pytaniem.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

ciekawe czy w polskiej edycji caÂły czas na swoim miejscu bĂŞdÂą monitory czy tak jak wczeÂśniej byÂło monitory bĂŞdÂą znikaĂŚ przy wyborze gracza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:A na tym filmiku moÂżna zobaczyĂŚ trochĂŞ zmodyfikowanÂą kolorystycznie belkĂŞ z pytaniem.
WiêkszoœÌ zagranicznych "Milionerów" ma inne, w³asne belki, a nie te z oryginalnej wersji "WWTBAM". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Jeœli chodzi o studio - to najbardziej podoba mi siê austryjackie. Nie wiem czy pamiêtacie te ró¿owe t³o w polskiej wersji, to wygl¹da³o strasznie. Liczê wiêc na coœ podobnego do Austrii, tylko czo³ówka mog³aby byÌ jak w Wielkiej Brytani, ale belki ju¿ niekoniecznie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Nie wiem czy pamiêtacie te ró¿owe t³o w polskiej wersji, to wygl¹da³o strasznie.
W porĂłwnaniu ze sÂłowackÂą wersjÂą "MilionerĂłw"...
Obrazek
...nasze tÂło wyglÂądaÂło naprawdĂŞ bardzo dobrze.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Fragment 'Who Wants to be a Millionaire' z nowym drzewkiem (12 pytaĂą)

Mi siĂŞ osobiÂście podobaÂło bardziej 15 pytaĂą i poprzednia muzyczka w tle. Ta jest zbyt nowoczesna jak dla mnie... :/ Mam nadziejĂŞ, Âże w polskiej edycji zostanie ta co byÂła w latach 1999-2003.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Rzeczywiœcie, austriacka scenografia jest bardzo ³adna i myœlê, ¿e ona by³aby najodpowiedniejsza dla polskiej edycji. Za to czo³ówka austriacka mi siê nie podoba.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Milionerzy" to najlepszy teleturniej wszechczasĂłw. Przede wszystkim za sprawÂą fantastycznej realizacji i wysokich wygranych. No i jest teleturniejem z prawdziwego zdarzenia, na wiedzĂŞ. A maÂło jest takich.

Œwietnie, ¿e program wraca do TVN. Zdjêcie programu by³o zrozumia³e, bo w ci¹gu 3 lat wyemitowano grubo ponad 500 odcinków. Wiêc mog³o siê przejeœÌ. Ale by³a przerwa i liczê na imponuj¹cy powrót. :D Który Hubert Urbaùski og³osi ju¿ jutro.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:[...] KtĂłry Hubert UrbaĂąski ogÂłosi juÂż jutro.
Hubert coÂś dzisiaj ogÂłosiÂł??
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ma ogÂłosiĂŚ dziÂś w TaĂącu z Gwiazdami, ktĂłry siĂŞ wÂłaÂśnie zaczyna.

[ Dodano: Nie Lis 25, 2007 8:03 pm ]
Lektor wÂłaÂśnie zapowiedziaÂł "bĂŞdÂą niespodzianki".
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Hubert Urbaùski poprowadzi now¹ edycjê "Milionerów" od stycznia w tvn! Og³osi³ to w³aœnie przed chwil¹ jako goœÌ programu "Taniec z gwiazdami".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A jakie byÂło moje zaskoczenie! "Przed paĂąstwem Hubert UrbaĂąski" - myÂślaÂłem, Âże wejdzie gdzieÂś na koĂącu. Fajnie, Âże doszli do porozumienia. Hubert teÂż pewnie siĂŞ nauczyÂł, Âże nie moÂżna chcieĂŚ za wiele. ÂŚwietnie to zorganizowali! TVN potrafi zaskakiwaĂŚ.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Zaczynamy grĂŞ o MILION zÂłotych!

Post autor: Szlachcic »

PozostaÂło tylko czekaĂŚ z zapartym tchem do stycznia 2008 :D
Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie to powrĂłt w wielkim stylu, przy wielkiej oglÂądalnoÂści.
Oby studio, czo³ówka oraz inne elmenty graficzne nie odbiega³y od wypracowanych standardów, ba nawet przewy¿sza³y jakoœci¹ i innowacyjnoœci¹ od tych, które zosta³y zastosowane w innych krajach.
Mam nadziejĂŞ, Âże producenci uniknÂą przeciĂŞtnoÂści i zafundujÂą nam wspaniaÂłe show przy zastosownaiu wielu wspaniaÂłych technik.
Ten genialny teleturniej na to wÂłaÂśnie zasÂługuje, a przede wszystkim jego polska edycja!

P.S.
Nie wiem jak wy ale ja juÂż zgÂłosiÂłem siĂŞ do nowej edycji. Jestem w fazie oczekiwania na odpowiedÂź konsultanta z TVN. Ciekawe co z tego wyniknie... ;)
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

no to super! cieszmy siĂŞ i radujmy :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości