Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:Agata czeka juÂż na serwis :D
Nie wiem czemu dzisiaj w³¹czy³em na Kawê na ³awê.... :rozglada: ?? Nawet z zaciekawieniem ogl¹da³em , a kiedy by³a przerwa zostawi³em tvn24 ,bo czyta³em o tej katastrofie i sobie pomyœla³em , ¿e mo¿e , mo¿e ..... :roll: I mo¿e by³a Agatka :jupi: !!
Ale, o której? :uhh: Przecie¿ w³¹czy³em o 18-stej i by³a "KnW"!! :uhh:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: dzisiaj wczeÂśniej? :mhm: ano tak - katastrofa lotnicza ;)


nieÂładnie dzisiaj siĂŞ ubraÂła :devil:
wiĂŞkszÂą katastrofÂą jest jej dzisiejszy image :devil: !! StrĂłj ,fryzura, makijaÂż :hyh: !! No tak -sielanka miĂŞdzy nami nie moÂże trwaĂŚ wiecznie :devil: !!
nie gadajcie :> AÂż tak Âźle :> CzyÂżby za duÂżo pozytywnych komentarzy po wczoraj? :devil:
PokaÂżcie :)

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Och, czekam :szalony: Tradycyjnie w sobotĂŞ nie widziaÂłem ;(
A jednak nie wszystko jest w porzÂądeczku :spiewa: !! :devil:
AleÂż jest :lol2: MuszĂŞ tylko siĂŞ bardziej powÂściÂągaĂŚ :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ale, o której? :uhh: Przecie¿ w³¹czy³em o 18-stej i by³a "KnW"!! :uhh:
Nie pamiĂŞtam , ktĂłra to byÂła , ale na pewno nie byÂło jeszcze 18. :] !! TrochĂŞ widzisz siĂŞ pospieszyli :/
Alchemik pisze:nie gadajcie :> AÂż tak Âźle :> CzyÂżby za duÂżo pozytywnych komentarzy po wczoraj? :devil:
PokaÂżcie :)
Nie widziaÂłeÂś , to ty siedÂź cicho :devil: !! A na serio , to nie mam capsĂłw -nie miaÂłem kompa uruchomionego :/ !! Ale moÂże notka ma? :)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:nie gadajcie :> AÂż tak Âźle :> CzyÂżby za duÂżo pozytywnych komentarzy po wczoraj? :devil:
PokaÂżcie :)
Nie widziaÂłeÂś , to ty siedÂź cicho :devil: !!
Hmmm :D Obiektywnie? :lol2: Nie :neutral: , nie mogĂŞ :neutral: :devil:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze: Nie widziaÂłeÂś , to ty siedÂź cicho :devil: !!
Hmmm :D Obiektywnie? :lol2: Nie :neutral: , nie mogĂŞ :neutral: :devil:
Tym razem siĂŞ czepiacie :lol2: PrzecieÂż Agatta ma tylko trochĂŞ zbyt mocny make up i niezbyt udanÂą bluzkĂŞ... :lol:
WiedziaÂłem, Âże siĂŞ czepiacie :lol:

Ech, te katastrofy... lotnicze :> A, nie bĂŞdĂŞ koĂączyÂł :spiewa:
Ostatnio zmieniony niedziela 09 gru 2007, 17:34 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

:o k_k -dzia :lol2: !! JuÂż wiemy , o ktĂłrej dokÂładnie serwis z "zaskoku" miaÂł miejsce :lol2: !!

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze: Nie widziaÂłeÂś , to ty siedÂź cicho :devil: !!
Hmmm :D Obiektywnie? :lol2: Nie :neutral: , nie mogĂŞ :neutral: :devil:
Tym razem siĂŞ czepiacie :lol2: PrzecieÂż Agatta ma tylko trochĂŞ zbyt mocny make up i niezbyt udanÂą bluzkĂŞ... :lol:
WiedziaÂłem, Âże siĂŞ czepiacie :lol:
Twoim zdaniem siĂŞ czepiamy :> ?? Aha :devil: !! Niech Tobie i Agatce bĂŞdzie :devil: !!
Alchemik pisze:Ech, te katastrofy... lotnicze :>
DokÂładnie :/ !!
Alchemik pisze:A, nie bĂŞdĂŞ koĂączyÂł :spiewa:
MoÂże lepiej nie :xx: !! :devil:

Ale na nastĂŞpny serwis , to chyba juÂż na mur-beton o 19. moÂżna liczyĂŚ :] !! ;)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Ale wy siĂŞ czepiacie :D w ogĂłle na modzie siĂŞ nie znacie, teraz bluzeczki ze stojkÂą znĂłw sÂą w modzie :) Anita zresztÂą teÂż lepiej nie ubrana, szara marynarka i pasiasta bluzka :twisted:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

kuomi1 pisze:Ale wy siĂŞ czepiacie :D w ogĂłle na modzie siĂŞ nie znacie, teraz bluzeczki ze stojkÂą znĂłw sÂą w modzie :) Anita zresztÂą teÂż lepiej nie ubrana, szara marynarka i pasiasta bluzka :twisted:
Ale wczoraj byÂła ubrana "niemodnie" , a wyglÂądaÂła o wiele korzystniej :<
Ja teÂż, niestety , bĂŞdĂŞ siĂŞ czepiaÂł... :evil:
Za duÂżo wczoraj byÂło pochwaÂł...
Co to za fryzura :?: :shock:
Owszem, bardzo lubiĂŞ wÂłosy zaczesane gÂładko do tyÂłu, ale co to do licha jest, co Agatce zwisa z tyÂłu gÂłowy :shock: Ani to warkocz, ani kok, ani koĂąski ogon :<
Ale sprawiedliwie trzeba przyznaĂŚ, Âże dzisiaj znowu mruÂży oczy :brawa: :brawa:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

To najbardziej modne z reguÂły jest nieÂładne :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A pierwszego serwisu niestety nie widziaÂłam, ale to chyba niewaÂżne juÂż :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

notka -jesteÂś :) !! MyÂślaÂłem juÂż , Âże dzisiaj o nas nie pamiĂŞtasz :? ?? :lol2: !!

DziĂŞki zwÂłaszcza za caps z kubkiem :lol2: ! :*
epsztajnek pisze:
kuomi1 pisze:Ale wy siĂŞ czepiacie :D w ogĂłle na modzie siĂŞ nie znacie, teraz bluzeczki ze stojkÂą znĂłw sÂą w modzie :) Anita zresztÂą teÂż lepiej nie ubrana, szara marynarka i pasiasta bluzka :twisted:
Ale wczoraj byÂła ubrana "niemodnie" , a wyglÂądaÂła o wiele korzystniej :<
Bo jest jak notka napisaÂła :hyh: !! Ale czy ta bluzka jest oby na pewno "modna" :> ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Acha, tak to wyglÂąda ( 4 caps ) :>
Kto jej tak w³osy dziwacznie upi¹³ ? :ban:
A tak trochĂŞ zmieniajÂąc temat: ciekawe , kogo wybiera Black o 19-tej : AnitĂŞ czy AgatĂŞ :lol:
O ... znowu stoi.... :shock: To znaczy Agatka na stojÂąco :tanczy:
Eeeee..... tylko zapowiedÂź :(
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Bo to wszystko przez fryzurĂŞ, jakby wÂłosy miaÂła rozpuszczone to o niebo lepiej by wyglÂądaÂła, a tak .... tragedia ;( ale za to przynajmniej ma lepiej dopasowanÂą marynarkĂŞ od Anity, bo tamtej faÂłdy siĂŞ robiÂły nad zapiĂŞciem na guzik :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Acha, tak to wyglÂąda ( 4 caps ) :>
Kto jej tak w³osy dziwacznie upi¹³ ? :ban:



MyÂślĂŞ , Âże sama to sobie zrobiÂła :lol2: !! Ale kubeczek na tym capsie i tak jest lepszy :lol2: !!

epsztajnek pisze:A tak trochĂŞ zmieniajÂąc temat: ciekawe , kogo wybiera Black o 19-tej : AnitĂŞ czy AgatĂŞ :lol:
Mamy go :lol: !! Na pewno odszedÂł , Âżeby nie musiaÂł siĂŞ z tego tÂłumaczyĂŚ :devil: !! SwojÂą drogÂą , jeÂśli pozostaje fanem obu paĂą , to ma trudny orzech do zgryzienia :lol2: !! No ale Agatka w tych serwisach o 19. bardzo szybko zabiera zabawki :spiewa: !!
epsztajnek pisze:O ... znowu stoi.... :shock: To znaczy Agatka na stojÂąco :tanczy:
Eeeee..... tylko zapowiedÂź :(
Co z tego , ¿e tylko zapowiedŸ jak i tak by³a to zapowiedŸ jeszcze lepszego raportu :brawa: !! :) Dzisiejsze wydanie by³o bogatsze o wejœcie Agatki na scenê na samym pocz¹tku :tanczy: !! Szkoda jednak , ¿e z daleka :/ !! Piêkne objaœnienie tematu przy du¿ym ekranie :tanczy: !! No a póŸniej dwa ³¹czenia z reporterami -bardzo to o¿ywia program :tanczy: !! Nie wspominaj¹c ju¿ o tym jak o¿ywia ten program Agatka w ca³oœci :szalony: !!

PóŸniej tradycyjnie , Agatka usiad³a za biureczkiem , ale tradycyjnie oznacza te¿ , ¿e profesjonalnie jak zwykle :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Acha, tak to wyglÂąda ( 4 caps ) :>
Kto jej tak w³osy dziwacznie upi¹³ ? :ban:



MyÂślĂŞ , Âże sama to sobie zrobiÂła :lol2: !! Ale kubeczek na tym capsie i tak jest lepszy :lol2: !!
To w myÂśl tej zasady, o ktĂłrej pisaliÂście, fryzura teÂż jest modna :> :lol2: Ech :) Do wszystkiego moÂżna siĂŞ przyzwyczaiĂŚ :lol2: Wystarczy odrobina chĂŞci :lol2:
epsztajnek pisze:A tak trochĂŞ zmieniajÂąc temat: ciekawe , kogo wybiera Black o 19-tej : AnitĂŞ czy AgatĂŞ :lol:
A moÂże wybĂłr nie pada na ÂżadnÂą z wymienionych? :spiewa:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:O ... znowu stoi.... :shock: To znaczy Agatka na stojÂąco :tanczy:
Eeeee..... tylko zapowiedÂź :(
Co z tego , Âże tylko zapowiedÂź jak i tak byÂła to zapowiedÂź jeszcze lepszego raportu :brawa: !! :)
No w³aœnie, co z tego, ¿e to tylko zapowiedŸ trwaj¹ca kilkadziesi¹t sekund, kiedy móg³aby to byÌ z powodzeniem pierwsza pó³godzinna czêœÌ raportu...? :ban:
marcinkowsky pisze: Dzisiejsze wydanie byÂło bogatsze o wejÂście Agatki na scenĂŞ na samym poczÂątku :tanczy: !! Szkoda jednak , Âże z daleka :/ !!
Taaa :P Agatta startowaÂła... jak patrzeĂŚ z naszej perspektywy z lewego pasa :lol2: Efektowny ten raport teraz :lol2: Efektywny zresztÂą teÂż :lol2:
marcinkowsky pisze:PiĂŞkne objaÂśnienie tematu przy duÂżym ekranie :tanczy: !!
Gdy zobaczyÂłem AgattĂŞ przy tej mape Polski, wyobraziÂłem sobie jÂą od razu na lekcji geografii :lol2: PrzyszÂło mi teÂż do gÂłowy - sam nie wiem skÂąd, Âże Agatta byÂła prymuskÂą :lol2:
marcinkowsky pisze: No a póŸniej dwa ³¹czenia z reporterami -bardzo to o¿ywia program :tanczy: !!
Mam wra¿enie, w³aœnie wnosz¹c g³ównie po tej czêœci programu, ¿e Agatta jest o niebo swobodniejsza, gdy stoi :tanczy: Och, ¿eby nam tylko taùczyÌ kiedy nie zaczê³a :lol2:
marcinkowsky pisze:Nie wspominajÂąc juÂż o tym jak oÂżywia ten program Agatka w caÂłoÂści :szalony: !!
ProszĂŞ o capsy :rydzyk:
marcinkowsky pisze:PóŸniej tradycyjnie , Agatka usiad³a za biureczkiem , ale tradycyjnie oznacza te¿ , ¿e profesjonalnie jak zwykle :lol2: !!
A tu znów ³¹czenie telefoniczne, ³¹czenie z koleg¹ Korczyùskim, materia³ "Faktowy" i kilka mniejszych tematów :) Mi³e dygresje... liryczne chcia³oby siê napisaÌ :lol2: po materiale œwi¹tecznym i nastroju jaki zaponowa³ i nastroju, jaki ma w M24h zapanowaÌ :lol2: :brawa:
RozluÂźniÂła siĂŞ nam Agatta na dobre :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:A tak trochĂŞ zmieniajÂąc temat: ciekawe , kogo wybiera Black o 19-tej : AnitĂŞ czy AgatĂŞ :lol:
A moÂże wybĂłr nie pada na ÂżadnÂą z wymienionych? :spiewa:
MyÂślisz , Âże znalazÂł sobie -mĂłwiÂąc brzydko -zamiennik , ktĂłry z niczym nie koliduje -i znĂłw brzydkie sÂłowo :> ?? :devil: !!
Alchemik pisze:No w³aœnie, co z tego, ¿e to tylko zapowiedŸ trwaj¹ca kilkadziesi¹t sekund, kiedy móg³aby to byÌ z powodzeniem pierwsza pó³godzinna czêœÌ raportu...? :ban:
Ja tylko chciaÂłem czegoÂś dobrego siĂŞ doszukaĂŚ w tej krĂłtkiej zapowiedzi , a ty od razu takie dziaÂło na mnie wytoczyÂłeÂś ;( !!
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:PiĂŞkne objaÂśnienie tematu przy duÂżym ekranie :tanczy: !!
Gdy zobaczyÂłem AgattĂŞ przy tej mape Polski, wyobraziÂłem sobie jÂą od razu na lekcji geografii :lol2: PrzyszÂło mi teÂż do gÂłowy - sam nie wiem skÂąd, Âże Agatta byÂła prymuskÂą :lol2:
Taki jesteÂś pewien :> ?? :lol: A co jak to tylko takie wraÂżenie :devil: ?? ÂŻartowaÂłem -na pewno byÂła wzorowÂą uczennicÂą :P !!
Alchemik pisze:Mam wra¿enie, w³aœnie wnosz¹c g³ównie po tej czêœci programu, ¿e Agatta jest o niebo swobodniejsza, gdy stoi :tanczy: Och, ¿eby nam tylko taùczyÌ kiedy nie zaczê³a :lol2:
¯eby nie zaczê³a :o ?? Jak najprêdzej powinna zacz¹Ì :tanczy: !!


Oooo...... bo juÂż nastĂŞpny serwis..... :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Do wszystkiego moÂżna siĂŞ przyzwyczaiĂŚ :lol2: Wystarczy odrobina chĂŞci :lol2:
Zgoda. Agatka bĂŞdzie zawsze piĂŞkna, nawet ubrana w worek na kartofle :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości