Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Mnie teÂż jest sobie ciĂŞÂżko wyobraziĂŚ JoasiĂŞ w fartuszku, lepiÂącÂą pierogi
Wniosek zatem jest jeden :aniol: :arrow: Joasia z mikrofonem to jest to :D !!Co oczywiÂście nie wyklucza,Âże tam sobie czasemcoÂś przygotuje do jedzonka-pewnie nie codziennie,nie ma kiedy :nie: Chociaz z drugiej strony ludzie pracujÂą tak samo i musza mieĂŚ czas na wszystko-no ale to jest Joasia :aniol:
Nawet jeœli bardzo lubi pierogi to chyba nie mo¿e ich jeœÌ codziennie
Mo¿e sobie zmieniac nadzienie :D Ale te¿ znowu codziennie to nie :spiewa: Za du¿o m¹ki to te¿ niezdrowo :nie: Chyba nie paln¹³em g³upoty-pierogi siê lepi z m¹ki miedzy innymi :shock: :hmm: Kulinarnie siê zrobi³o-chyba tez ide coœ ugotowaÌ-forum jeœÌ nie zrobi :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Mnie teÂż jest sobie ciĂŞÂżko wyobraziĂŚ JoasiĂŞ w fartuszku, lepiÂącÂą pierogi
No co wy :shock: Ja juÂż to widzĂŞ :tanczy:
Pewnie jest boskÂą kucharkÂą :lol2:
Nawet jeœli bardzo lubi pierogi to chyba nie mo¿e ich jeœÌ codziennie
A kto wie :tanczy: Teoretycznie moÂże jeszcze naleÂśniczki lubi :D
ZresztÂą ja tam Joasi do gara zaglÂądaÂł nie bĂŞdĂŞ :devil:
Ale jakieœ miêsko te¿ musi zjeœÌ :rozglada:
maxxx pisze:Chyba nie paln¹³em g³upoty-pierogi siê lepi z m¹ki miedzy innymi
No tak, wszystko jest w porzÂądku :lol2:
Kulinarnie siê zrobi³o-chyba tez ide coœ ugotowaÌ-forum jeœÌ nie zrobi
Ja wÂłaÂśnie sobie ugotowaÂłem zupke z kartonika :lol2:
Nawet dobra :tanczy: JoasiĂŞ moÂżnaby w kaÂżdym razie tym nakarmiĂŚ :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Pewnie jest boskÂą kucharkÂą
W to nie wÂątpiĂŞ :nie:
ZresztÂą ja tam Joasi do gara zaglÂądaÂł nie bĂŞdĂŞ
ChoĂŚ byÂło by to interesujÂące :hyh:
Jednak zasady sÂą zasadami...
maxxx pisze:Chyba nie paln¹³em g³upoty-pierogi siê lepi z m¹ki miedzy innymi
Nie paln¹³eœ g³upoty :nie:
ChoĂŚ nigdy pierogĂłw nie lepiÂłem - zawsze kupujĂŞ mroÂżone :P
Ja wÂłaÂśnie sobie ugotowaÂłem zupke z kartonika
Ja mam poÂżywnÂą kurkĂŞ pieczonÂą, ktĂłrÂą za chwilĂŞ idĂŞ spaÂłaszowaĂŚ :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:ChoĂŚ byÂło by to interesujÂące
Zasady, zasadami...
TeÂż jestem ciekaw co ma w menu :tanczy:
Niby taka gÂłupotka, ale interesujÂąca :D
No ale nie bĂŞdziem przegniaĂŚ :cicho:
Nie paln¹³eœ g³upoty
ChoĂŚ nigdy pierogĂłw nie lepiÂłem - zawsze kupujĂŞ mroÂżone
Ja te¿. I zawsze tylko i wy³¹cznie z kapust¹ i grzybami :lol2:
Ale takie domowe sÂą lepsze :D
Ja mam poÂżywnÂą kurkĂŞ pieczonÂą, ktĂłrÂą za chwilĂŞ idĂŞ spaÂłaszowaĂŚ
Ale siĂŞ smacznie we wÂątku zrobiÂło :lol2:
Ale ja Joasi teÂż mogĂŞ zdradziĂŚ, co mam dziÂś :arrow: Zaraz idĂŞ smaÂżyĂŚ kotlety schabowe z ziemniaczkami i kapsutÂą kiszonÂą :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:No ale nie bĂŞdziem przegniaĂŚ
Niech ma tam swoje tajemnice :rozglada: Mamy o czym gadac gdy Jej nie ma tak to co-by³aby pewnoœÌ,¿e cos konkretnego jad³a i to wszystko :rozglada: A tak jaka zabawa :tanczy:
Ale siĂŞ smacznie we wÂątku zrobiÂło
Ale ja Joasi teÂż mogĂŞ zdradziĂŚ, co mam dziÂś Zaraz idĂŞ smaÂżyĂŚ kotlety schabowe z ziemniaczkami i kapsutÂą kiszonÂą
Taak wszyscy zagotowani :devil: Nie wiem jak tam kamilo,ale Tobie arczi pewnie ktoÂś poda do stoÂłu :lol2: Ale tytuÂłem uzupeÂłnienia menu:ja jadÂłem zupĂŞ grzybowÂą a drugiego nie jem bo mi siĂŞ nie chce :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Niech ma tam swoje tajemnice Mamy o czym gadac gdy Jej nie ma tak to co-by³aby pewnoœÌ,¿e cos konkretnego jad³a i to wszystko A tak jaka zabawa
No moÂżna pospekulowaĂŚ :tanczy: A i tak do konstruktywnych wnioskĂłw nie dojdziemy :nie:
Taak wszyscy zagotowani Nie wiem jak tam kamilo,ale Tobie arczi pewnie ktoÂś poda do stoÂłu Ale tytuÂłem uzupeÂłnienia menu:ja jadÂłem zupĂŞ grzybowÂą a drugiego nie jem bo mi siĂŞ nie chce
A mylisz siĂŞ :stop: Jestem na wÂłasnym wikcie dziÂś :hmm:
Ale zupke miaÂłem z kartona, a kotlety sobie potrafiĂŞ opanierowaĂŚ- spokojna gÂłowa :devil:
Ziemniaki juÂż obrane, zaraz idĂŞ na gaz poÂłoÂżyĂŚ :szalony:
Maxxx, gdybyÂś siĂŞ paluszkami i czpisami nie objadaÂł, to byÂś i drugie zjadÂł :devil:
Ostatnio zmieniony sobota 05 sty 2008, 13:28 przez arczi, łącznie zmieniany 3 razy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

JuÂż po obiedzie :jupi:
maxxx pisze:Niech ma tam swoje tajemnice Mamy o czym gadac gdy Jej nie ma tak to co-by³aby pewnoœÌ,¿e cos konkretnego jad³a i to wszystko A tak jaka zabawa
Mo¿emy zgadywac godzinami, ale i tak nie zgadniemy - Joasia jest jedn¹, wielk¹ zagadk¹ i niespodziank¹ w najlepszych tych s³ów znaczeniach :lol2:
Nie wiem jak tam kamilo,ale Tobie arczi pewnie ktoÂś poda do stoÂłu

Ja teÂż mam podane do stoÂłu :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Mo¿emy zgadywac godzinami, ale i tak nie zgadniemy - Joasia jest jedn¹, wielk¹ zagadk¹ i niespodziank¹ w najlepszych tych s³ów znaczeniach

Zawsze po dÂługich rozmyÂśleniach i dyskusjach dobijamy do tego samego wniosku-czy to ma sens ?? :lol2:
Ja teÂż mam podane do stoÂłu
Tak jak ja 8) Arczi chcia³ zablysn¹c-wiesz -pewnie myœlal,¿e Ty powiesz ,¿e sam gotujesz i ja zostanê taki ciapek :devil: Ale ten niecny plan mu sie nie powiód³-pos¿³o o kilka sekund pozniejszego wys³anego przez Ciebie posta :devil: :spiewa: :spiewa:
DoœÌ tych zloœliwostek-powiem tak :spiewa: :arrow: Jak ktoœ jest do opisywania Joasi to nie musi byÌ do gotowania :devil: Oczywiscie jedno drugiemu nie musi przeszkadzaÌ,ale w moim przypadku te dwie rzeczy s¹ na zupe³nie innych biegunach :spiewa:

Przyszla by ta Joasia bo coÂś zaczynamy ÂświrowaĂŚ :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Zawsze po dÂługich rozmyÂśleniach i dyskusjach dobijamy do tego samego wniosku-czy to ma sens ??
Widocznie ma :lol2: Zawsze ten wniosek pojawia siê w ró¿nych aspektach :stop:
WczeÂśniej, Âże nie chce kucyka robiĂŚ, teraz Âże do gara nam zajrzeĂŚ nie daje :devil:
Tak jak ja Arczi chcia³ zablysn¹c-wiesz -pewnie myœlal,¿e Ty powiesz ,¿e sam gotujesz i ja zostanê taki ciapek Ale ten niecny plan mu sie nie powiód³-pos¿³o o kilka sekund pozniejszego wys³anego przez Ciebie posta
Có¿ za potwornie okrutne pomówienia :ban: :ban: Naprawde sobie sam ugotowa³em ziemniaki :rydzyk: Ach wy niedowiarki :twisted: I jak wam Joasia ma zaufaÌ :stop:
Jak ktoÂś jest do opisywania Joasi to nie musi byĂŚ do gotowania Oczywiscie jedno drugiemu nie musi przeszkadzaĂŚ,ale w moim przypadku te dwie rzeczy sÂą na zupeÂłnie innych biegunach
Ale zacz¹Ì siê uczyÌ to ju¿ móg³byœ :spiewa: Jakby tak przysz³o Ci Joasi królewskie danie podaÌ na przyk³ad, to co, od Chiùczyka byœ zamówi³ ¿are³ko :devil:
Przyszla by ta Joasia bo coÂś zaczynamy ÂświrowaĂŚ
No dziÂś jakoÂś wyjÂątkowo :racja: To chyba przez ten tydzieĂą peÂłen wraÂżeĂą :lol2:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Nie wiecie czy Joasia byÂła dzisiaj w serwisach informatycznych o 13 , 14 , 15 :lol: :lol:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

aroldinio pisze:Nie wiecie czy Joasia byÂła dzisiaj w serwisach informatycznych o 13 , 14 , 15 :lol: :lol:
Nie byÂło :nie: DziÂś tylko PzP z najciekawszymi materiaÂłami mijajÂącego tygodnia :rozglada:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

DziĂŞki arczi za odpowiedzieĂŚ wiec trzeba czekaĂŚ do poniedziaÂłku na serwisy i na magazyn PzP :tanczy: :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Tak jak ja Arczi chciaÂł zablysnÂąc-wiesz -pewnie myÂślal,Âże Ty powiesz ,Âże sam gotujesz i ja zostanĂŞ taki ciapek
Ja do gotowania mam dwie lewe rĂŞce i jednÂą zÂłamanÂą :rozglada:
arczi pisze:Naprawde sobie sam ugotowaÂłem ziemniaki
UgotowaÌ to pó³ biedy. O obieraniu nie pisa³eœ. Jad³eœ w mundurkach? :lol:
I jak wam Joasia ma zaufaĂŚ
O to siĂŞ nie martw - Joasia juÂż wie swoje i Nam ufa :lol2:
maxxx pisze:Jak ktoÂś jest do opisywania Joasi to nie musi byĂŚ do gotowania Oczywiscie jedno drugiemu nie musi przeszkadzaĂŚ,ale w moim przypadku te dwie rzeczy sÂą na zupeÂłnie innych biegunach
W moim przypadku rĂłwnieÂż :rozglada:
arczi pisze:Jakby tak przyszÂło Ci Joasi krĂłlewskie danie podaĂŚ na przykÂład
Ja w takim uk³adzie wzi¹³bym Joasiê do królewskiej restauracji :lol2:
Przyszla by ta Joasia bo coÂś zaczynamy ÂświrowaĂŚ
:racja: JuÂż pozostaÂło tylko 20 minut 8)
aroldinio pisze:DziĂŞki arczi za odpowiedzieĂŚ wiec trzeba czekaĂŚ do poniedziaÂłku na serwisy i na magazyn PzP
Nie bÂądÂź taki pewny obecnoÂści Joasi w poniedziaÂłkowych serwisach, Âżeby nie zapeszyĂŚ przypadkiem :nie:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Ja domyÂślam siĂŞ Âże Joasia powinna prowadziĂŚ poniedziaÂłkowe serwisy :tanczy:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Ja do gotowania mam dwie lewe rĂŞce i jednÂą zÂłamanÂą
Uuu, i co, liczysz jak niegdyÂś adam, na Joasiowe poÂżaÂłowanie :rozglada:
UgotowaÌ to pó³ biedy. O obieraniu nie pisa³eœ. Jad³eœ w mundurkach?
Wy Âłobuzy :twisted: OczywiÂście, Âże potrafiĂŞ :racja:
Ale co wy siĂŞ tu mnÂą zajmujecie, lepiej zweryfikujcie, czy KrĂłlowa to potrafi :tanczy:
O to siĂŞ nie martw - Joasia juÂż wie swoje i Nam ufa
Obawiam siĂŞ, Âże moÂże siĂŞ na was sromotnie przejechaĂŚ jakby co :wariat:
Ja w takim uk³adzie wzi¹³bym Joasiê do królewskiej restauracji
Takiej opcji nie ma :lol2: Musisz sam Joasi gotowaĂŚ :szalony:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości