Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:No tak,caÂłe szczescie,Âże kucyczek juz przestaÂł byĂŚ tak bardzo prywatny
Ciekawe, czy wczeÂśniej byÂł prywatny- znaczy czy w domu chodziÂła upiĂŞta :rozglada:
mychu pisze:A co powiecie na Joasie w ciemnych wÂłosach
W takich ciemnych to niebardzo jÂą widzĂŞ :nie:
Co najwyÂżej jakiÂś ciemniejszy blond :stop:
Nika pisze:Oj to nie wiesz co tracisz arczi, a juz tym bardziej strata wielka jeÂżeli omijajÂą CiĂŞ zjazdy ze stoku tuÂż obok Âśmigajacej Joasi.
No jestem pewien, Âże akurat jakbym poszedÂł na stok, to Joasia by tam szusowaÂła :tanczy:
A wiesz Nika, Âże kiedyÂś o maÂło co Âżem nie zjechaÂł z tego waszego sztcznego stoku w Poznaniu :tanczy: Ale tam to chyba bym prosto do jeziora zjechaÂł :devil:
kamilo pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże pyszny i niezbyt trudny do wykonania, bym go mĂłgÂł przyrzÂądziĂŚ
Najlepiej nich to bĂŞdzie przepis na herbatĂŞ :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Ciekawe, czy wczeÂśniej byÂł prywatny- znaczy czy w domu chodziÂła upiĂŞta
Myœlê, ¿e tak, choÌ niezbyt czêsto - ciê¿ko by³o upi¹Ì w³osy do ramion :D
W takich ciemnych to niebardzo jÂą widzĂŞ
Ja teÂż nie :nie:
Co najwyÂżej jakiÂś ciemniejszy blond
Dobrze jest tak jak teraz i nie warto nic zmieniaĂŚ :nie:
Najlepiej nich to bĂŞdzie przepis na herbatĂŞ
Bez przesady :nie: MiaÂłem na myÂśli, na przykÂład jakieÂś nieskomplikowane, a smaczne ciasto, saÂłatkĂŞ czy miĂŞsko :spiewa:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Niech Joasia zostanie w tych wÂłosach poniewaÂż naprawdĂŞ piĂŞknie wyglÂąda :tanczy:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Myœlê, ¿e tak, choÌ niezbyt czêsto - ciê¿ko by³o upi¹Ì w³osy do ramion
E tam, dla chcÂącej Joasi nic trudnego :nie:
Pewnie nie byÂła pewna, czy moÂże nam aÂż tak zaufaĂŚ, by kucyki pokazywaĂŚ :devil:
Dobrze jest tak jak teraz i nie warto nic zmieniaĂŚ
W sumie racja :racja: Kolor jest w porzÂądku :tanczy:
A uczesanie to jak najbardziej moÂże zmieniaĂŚ :tanczy:
Bez przesady MiaÂłem na myÂśli, na przykÂład jakieÂś nieskomplikowane, a smaczne ciasto, saÂłatkĂŞ czy miĂŞsko
A nie widzia³em, ¿e od wczoraj takie aspiracje osi¹gn¹³eœ :jupi:
MiĂŞsko to juÂż chyba jakaÂś wyÂższa szkoÂła jazdy :stop:
A saÂłatka grecka to jest to :jupi:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:E tam, dla chcÂącej Joasi nic trudnego
Absolutnie :brawa:
Pewnie nie byÂła pewna, czy moÂże nam aÂż tak zaufaĂŚ, by kucyki pokazywaĂŚ
Ale zaufaÂła i sÂłusznie :tanczy:
A uczesanie to jak najbardziej moÂże zmieniaĂŚ
OczywiÂście :brawa: A jak nam siĂŞ jakieÂś nie spodoba (choĂŚ w to nie wierzĂŞ) to powiemy o tym :rozglada:
A nie widzia³em, ¿e od wczoraj takie aspiracje osi¹gn¹³eœ
Jak chcĂŞ to potrafiĂŞ :spiewa:
MiĂŞsko to juÂż chyba jakaÂś wyÂższa szkoÂła jazdy
Raczej tak, choĂŚ zaleÂży co siĂŞ ma na myÂśli 8)
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Joasie nie mĂłgÂłbym sobie wyobraziĂŚ jak by wyglÂądaÂła w ciemnych wÂłosach i trochĂŞ dÂłuÂższych niech tak zostanie jak jest teraz
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:Ale zaufaÂła i sÂłusznie
No chyba warto byÂło :tanczy: Tyle komentarzy miÂłych usÂłyszaÂła po upiĂŞciu wÂłoskĂłw, Âże teraz bĂŞdzie nas jeszcze bardziej siĂŞ sÂłuchaĂŚ :rydzyk: Znaczy naszych propozycji :lol2:
OczywiÂście A jak nam siĂŞ jakieÂś nie spodoba (choĂŚ w to nie wierzĂŞ) to powiemy o tym
To chyba niemo¿³iwe by by³o :stop:
Nie mĂłwiĂŞ oczywiÂście o takim numerze, jakby wÂłosy na krĂłtko obciĂŞÂła :stop:
Jak chcĂŞ to potrafiĂŞ
I wszysko przez wzglÂąd na JoasiĂŞ :shock:
Jestem pod wraÂżeniem :tanczy:
Raczej tak, choĂŚ zaleÂży co siĂŞ ma na myÂśli
Na przykÂład kurĂŞ :tanczy:
To chyba nieÂłatwa sprawa :nie:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Ja osobiÂście lubiĂŞ Joasie taka jaka jest i niech siĂŞ nie zmienia
MYCHU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 13:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MYCHU »

aroldinio pisze:Ja osobiÂście lubiĂŞ Joasie taka jaka jest i niech siĂŞ nie zmienia
Ale fryzurke od czasu do czasu moÂże zmieniĂŚ :spiewa:
A wracajÂąc do wÂątku kulinarnego to jestem przekonany Âże jest ÂświetnÂą kucharkÂą ale nie gotuje zbyt czĂŞsto z braku czasu oczywiÂście. A jeÂśli juÂż coÂś wymyÂśli to musi byĂŚ to wspaniaÂłe i smaczne :P
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

aroldinio pisze:Ja osobiÂście lubiĂŞ Joasie taka jaka jest i niech siĂŞ nie zmienia
Spoko, piszesz o tym w kaÂżdym poÂście.
mychu pisze:A wracajÂąc do wÂątku kulinarnego to jestem przekonany Âże jest ÂświetnÂą kucharkÂą ale nie gotuje zbyt czĂŞsto z braku czasu oczywiÂście. A jeÂśli juÂż coÂś wymyÂśli to musi byĂŚ to wspaniaÂłe i smaczne
MoÂże po prostu kupuje jakieÂś gotowe jedzonko :lol2:
SÂą w sklepach takie nawet dobre dania w 5 minut niemalÂże :szalony:
MYCHU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 13:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MYCHU »

MoÂże po prostu kupuje jakieÂś gotowe jedzonko :lol2:
SÂą w sklepach takie nawet dobre dania w 5 minut niemalÂże :szalony:
TeÂż o tym myÂślaÂłem jest to nawet bardzo prawdopodobne ale sÂą jeszcze inne opcje moÂże asia chodzi do restauracji :D , albo ma kogoÂś kto dla niej gotuje :xx:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:No chyba warto byÂło
Nie chyba tylko na pewno :lol2:
Tyle komentarzy miÂłych usÂłyszaÂła po upiĂŞciu wÂłoskĂłw, Âże teraz bĂŞdzie nas jeszcze bardziej siĂŞ sÂłuchaĂŚ Znaczy naszych propozycji
My Ci Joasiu zawsze najlepiej doradzimy :jupi:
Nie mĂłwiĂŞ oczywiÂście o takim numerze, jakby wÂłosy na krĂłtko obciĂŞÂła
Mam nadziejĂŞ, Âże Joasia na to nie wpadnie - to byÂłaby zbrodnia skracaĂŚ tak piĂŞkne wÂłoski :nie:
I wszysko przez wzglÂąd na JoasiĂŞ Jestem pod wraÂżeniem
Absolutnie. JuÂż teraz jestem gotĂłw by powiedzieĂŚ, Âże i ja jestem na kaÂżde skinienie paluszkiem Joasi :tanczy:
Na przykÂład kurĂŞ To chyba nieÂłatwa sprawa

Raczej nie, choĂŚ jakbym siĂŞ postaraÂł to moÂże by coÂś z tego wyszÂło :spiewa:
Spoko, piszesz o tym w kaÂżdym poÂście.
:lol: :lol:
MYCHU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 13:06
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MYCHU »

My Ci Joasiu zawsze najlepiej doradzimy
Przeciesz chcemy dla Ciebie jak najlepiej :lol:
Absolutnie. JuÂż teraz jestem gotĂłw by powiedzieĂŚ, Âże i ja jestem na kaÂżde skinienie paluszkiem Joasi
Wszyscy jesteÂśmy tylko Âżeby Joasia zechciaÂła to doceniĂŚ ;(
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze:A wiesz Nika, Âże kiedyÂś o maÂło co Âżem nie zjechaÂł z tego waszego sztcznego stoku w Poznaniu Ale tam to chyba bym prosto do jeziora zjechaÂł
Malta Ski?! Nie polecam, czÂłowiek ledwo zdÂąrzy siĂŞ rozpĂŞdziĂŚ i narobiĂŚ sobie smaczku na jazdĂŞ, a tu juÂż koniec zabawy. Lepsze sÂą naturalne warunki. No, ale dla tych co siĂŞ nie mogÂą ruszaĂŚ z P-nia w gĂłry to w sumie idealna alternatywa.
MoÂże po prostu kupuje jakieÂś gotowe jedzonko :lol2:
SÂą w sklepach takie nawet dobre dania w 5 minut niemalÂże :szalony:
Mi siĂŞ zdaje, Âże oni tam majÂą caÂłkiem dobre jedzonko w bufecie tvn24. Np. taka bufetowa to mogÂła by nam zdradziĂŚ niejednÂą tajemnicĂŞ na temat ulubionych potraw naszych ulubieĂącĂłw. :D
Mychu pisze:albo ma kogoÂś kto dla niej gotuje
mamĂŞ ? :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:Malta Ski?! Nie polecam, czÂłowiek ledwo zdÂąrzy siĂŞ rozpĂŞdziĂŚ i narobiĂŚ sobie smaczku na jazdĂŞ, a tu juÂż koniec zabawy. Lepsze sÂą naturalne warunki. No, ale dla tych co siĂŞ nie mogÂą ruszaĂŚ z P-nia w gĂłry to w sumie idealna alternatywa.
No wÂłaÂśnie Malta 8) Ale tam jest doÂśc stromy stok, wiĂŞc do nauki to chyba Âśrednio :rozglada: Nie ma to jak w gĂłry siĂŞ wybraĂŚ, maxxx cwaniak to ma dobrze :spiewa:
Ale Joasi to on tam nie spotka :nie:
Mi siĂŞ zdaje, Âże oni tam majÂą caÂłkiem dobre jedzonko w bufecie tvn24. Np. taka bufetowa to mogÂła by nam zdradziĂŚ niejednÂą tajemnicĂŞ na temat ulubionych potraw naszych ulubieĂącĂłw.
No w sumie racja :racja: Ma chwilĂŞ wolnÂą to sobie skoczy do takiego bufeciku :tanczy:
Bufetowa to zna nawyki Âżywieniowe Joasi na bank :D O wszystkich by jakieÂś ciekawe informacje sprzedaÂła :rozglada: WyszÂłoby, Âże JoaÂś siĂŞ samymi czipsami opycha :hmm:
kamilo pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże Joasia na to nie wpadnie - to byÂłaby zbrodnia skracaĂŚ tak piĂŞkne wÂłoski
ZwÂłaszcza teraz, kiedy z dobrodziejstw dÂługich wÂłosĂłw zaczĂŞÂła korzystaĂŚ :cicho:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości