Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ja chce normalnosci :ban:
Ja tez :devil: !! Ja tez :devil: !! :D Ja chce polskie znaki :ban: !! Bo mi w ogole wymyslanie postow nie idzie , kiedy tak ulomnie musze korzystac z klawiatury bez uzycia "Alt-u" :x !! Poza tym obi chcialby moc znow z nami pisac :ban: !! :devil: !!
Oslodziles oczekiwanie na aktualne live'y :) "Oryginalny, ciekawy i ambitny" - tak Patrycja okreslila pomysl, o ktorym opowiada Agatta :P Dokladnie to samo mozna rzec o opowiadajacej :lol2: Tyle, ze z innymi koncowkami :lol2:
:szalony: Ale epszt umailes (od : maj :lol2: ) mi wieczor :lol2: !! Ja chce wiosne :uwaga: !! Juz sobie wyobrazam jak Agatke lapie i koloryzuje na braz pierwsze wiosenne slonce :lol2: !!
Czy to nie jedna z lepszych Agatki relacji , tak w ogole :lol2: ??
Dzieki epszt -jakbys mial jeszcze zamiar cos wyrzucac kiedys , to blagam nie rob tego pochopnie , bo zobacz co moglo zostac wyrzucone tym razem :hmm: !! Apokalipsa mi sie maluje normalnie :hyh: !! :hmm: !!

A nie to chyba najpredziej z powodu marynary -juz nawet nie bluzki :devil: !!
Ale relacja bomba :D !! :brawa:
PS. Brakuje Patrycji ;(
Nie mialem okazji poznac :rozglada:

Tak jak dzisiaj nie mialem okazji jeszcze zapytac , czy Agatka dala jakas oznake tego , ze pracuje :rozglada: ??
Ale chyba nie pracuje , skoro nikt nic nie napisal :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Zauwazylem, ze ja juz nie ogladam sie za tym, czy forum znormalnieje :uhh:
Tak jak dzisiaj nie mialem okazji jeszcze zapytac , czy Agatka dala jakas oznake tego , ze pracuje :rozglada: ??
Ale chyba nie pracuje , skoro nikt nic nie napisal :rozglada:
Dzisiaj pragne ci oznajmic, iz Agatta pracowac zamarzyla :lol2: Bedzie caly dzien przygladala sie konfrontacjom zolniezy, a pozniej najprawdopodobniej konfrontacji z ich dowodca :)

Wrocil temat do nie jak bumerang :D
Sceneria dobrze nam znana - odrapane mury wojskowej prokuratury :hyh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:Wrocil temat do nie jak bumerang :D
Sceneria dobrze nam znana - odrapane mury wojskowej prokuratury :hyh:
I stroj, i fryzura... wszystko jak dawniej :lol2:

A oto pierwsza relacja z dzisiaj w capsowym skrocie :D
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I druga :D
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:
Alchemik pisze:Wrocil temat do nie jak bumerang :D
Sceneria dobrze nam znana - odrapane mury wojskowej prokuratury :hyh:
I stroj, i fryzura... wszystko jak dawniej :lol2:
Na taka zlosliwosc moze tylko kobieta sie zdobyc :lol2:
Poza tym, ja nawet nie zauwazylem tego, co Ty :lol2: :devil:

Bardzo dziekuje Ci za cpasowy skrot :) Tym bardziej, ze ja tej drugiej relacji niestety nie widzialem :(
Musze byc teraz uwazniejszy, zeby juz zadnego wejscia Agatty nie przegapic :uwaga:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Wrocil temat do nie jak bumerang :D
Sceneria dobrze nam znana - odrapane mury wojskowej prokuratury :hyh:
I stroj, i fryzura... wszystko jak dawniej :lol2:
Na taka zlosliwosc moze tylko kobieta sie zdobyc :lol2:
Poza tym, ja nawet nie zauwazylem tego, co Ty :lol2: :devil:
Tak , tak , tak :devil: !! Juz to widze , jak Ty nie zauwazyles , co Agatka ma na sobie :devil: !!
W tej kwestii , to my jestesmy gorsi od kobiet :devil:
Napisze jeszcze , ze Agatka wyglada na niewyspana :> ?? Czyzby tym razem dystans oceaniczny byl pokonywany w druga strone :lol2: ?? :devil:
Ale juz dobrze , to nie nasza sprawa :lol2: !! :cicho:
Alchemik pisze:Bardzo dziekuje Ci za cpasowy skrot :) Tym bardziej, ze ja tej drugiej relacji niestety nie widzialem :(
Ja tez dziekuje :* !!
A jakby co , to notka sluzysz tez filmem :) ??

Al -ty skurcybyku :ban: !! Uwazaj na live'y :ban: !! Bo wyobrazas sobie , co by bylo , jakbysmy jakies wejscie przegapili -kara za to spotkalaby nas sroga :rozglada:
Alchemik pisze:Zauwazylem, ze ja juz nie ogladam sie za tym, czy forum znormalnieje :uhh:
A ja zauwazylem , ze juz nie tylko w mowie pisanej , ale tez nawet w mowie mowionej seplenie :lol2: !! :devil: :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Och, to teraz zaluje, ze wydalam al'a :devil:

Mam nadzieje, ze te relacje widziales? :lol2:
:arrow:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A nawet jesli nie, to sie nie przyznawaj :lol2:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze: Tak , tak , tak :devil: !! Juz to widze , jak Ty nie zauwazyles , co Agatka ma na sobie :devil: !!
Jak Boga kocham :o Nie zauwazylem :lol2:
Napisze jeszcze , ze Agatka wyglada na niewyspana :> ?? Czyzby tym razem dystans oceaniczny byl pokonywany w druga strone :lol2: ?? :devil:
Ale juz dobrze , to nie nasza sprawa :lol2: !! :cicho:
Pewnie, ze nie nasza :D Ale te niewielkie woreczki pod oczkami gwiazdy, to jak najbardziej nasza sprawa :> Zas wnikanie w szczegoly przyczyn ich powstania juz nie :nie: :lol2:
A ja zauwazylem , ze juz nie tylko w mowie pisanej , ale tez nawet w mowie mowionej seplenie :lol2: !! :devil: :devil:
Bedziesz musial udac sie do specjalisty od poprawnego mowienia i pisania :D A kto za to zaplaci :> Oczywiscie, ze redakcja portalu :devil:
Och, to teraz zaluje, ze wydalam al'a :devil:

Mam nadzieje, ze te relacje widziales? :lol2:
Widzialem :P Klamac i tak bym zreszta nie potrafil ;) Agatta slizgiem pojawila sie w Dniu na zywo :P Na szczescie konferencja ws. "Naszej klasy" zaczela sie na chwile po relacji Agatty :lol2:
Tym razem mozemy odetchnac z ulga - ufffff :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
123Joanna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 05 gru 2007, 22:46

Post autor: 123Joanna »

Z pewno?ci? urod? nie ma sobie rĂłwnych w tvn24 :brawa:
Joasia
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Jacyz tu zroznicowni pogladowo userzy sie pojawiaja :)
Oczywiscie ci podzielajacy Twoja opinie sa w zdecydowanej, wrecz w przytlaczajacej wiekszosci :lol2: Zebysmy mieli jasnosc :)

A ta piekan nad pieknymi od czasu mojej ostatniej wizyty nadala juz dwie kolejne relacje :)
Niestety konfrontacji, na ktora czekala opinia publiczna nie bedzie :/ Agatta poinformowala, iz glowny dowodca nie stawil sie :/

Na domiar zlego, teraz w Tvn24 prym wioda tematy gornicze, na 15 planowana jest powtorka wczorajszej "Kropki", totez na zbyt wiele kolejnych relacji liczyc za abrdzo nie mozemy :(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Widze, ze od tego wysilku z omijaniem polskich znakow, niektorym zaczynaja sie mylic literki :lol2:
A oto capsy z tych dwu relacji, o ktorych pisales :D
Ludzaco podobne do poprzednich :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Jacyz tu zroznicowni pogladowo userzy sie pojawiaja :)
Oczywiscie ci podzielajacy Twoja opinie sa w zdecydowanej, wrecz w przytlaczajacej wiekszosci :lol2: Zebysmy mieli jasnosc :)
Tylko ci , ktorzy maja ogolna jasnosc w umysle :lol2: !! Ci , ktrym ciemnieje maja zgola inne opinie :devil: !! Ale to ich problem :lol2: !!
A ta piekan nad pieknymi od czasu mojej ostatniej wizyty nadala juz dwie kolejne relacje :)
Niestety konfrontacji, na ktora czekala opinia publiczna nie bedzie :/ Agatta poinformowala, iz glowny dowodca nie stawil sie :/
Szczerze mowiac nie spodziewalem sie , ze az tyle relacji bedzie :rozglada: !! Jestem mile zaskoczony :lol2: !!
Na domiar zlego, teraz w Tvn24 prym wioda tematy gornicze, na 15 planowana jest powtorka wczorajszej "Kropki", totez na zbyt wiele kolejnych relacji liczyc za abrdzo nie mozemy :(
I gdyby nie to , to domyslam sie , ze byloby ich o wiele wiecej :/ !! No , ale takie jest zycie , ze czasami kilka burz naraz rozpetuje sie nad naszymi glowami :spiewa: !! :/
Ludzaco podobne do poprzednich :lol2:
Mam wrazenie , ze atmosfera zrobila sie goretsza :lol2: !! Czuc ja na tych ostatnich capsach :lol2: !! I rzecz jasna wiele sie wyjasnilo od rana :lol2: !!

Pilnujcie Agatki relacji dalej :) !! Mam wrazenie , ze na dzisiaj nie wypowiedziala jeszcze ostatniego slowa :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Ludzaco podobne do poprzednich :lol2:
Mam wrazenie , ze atmosfera zrobila sie goretsza :lol2: !! Czuc ja na tych ostatnich capsach :lol2: !! I rzecz jasna wiele sie wyjasnilo od rana :lol2: !!
Poza tym, jak pisze notka wszystko po staremu :lol2: Ciesze sie niezmiernie, ze mimo braku tych zmian, Tobie nie braklo ochoty na zamieszczenie tutaj capsow :lol2:
Pilnujcie Agatki relacji dalej :) !! Mam wrazenie , ze na dzisiaj nie wypowiedziala jeszcze ostatniego slowa :lol2:
No nie wiem :mhm: Nie powiedzialbym :>
W ogole, jak ktos, kto nie ma podgladu na sytuacje panujaca w Tvn24, moze zabierac glos w dyskusji na temat: bedzie, czy juz nie nie bedzie? :hahaha:
Musze cie poinformowac, ze wlasnie zaczely mnozyc sie jak szalone, tak lubiane przez nas, konferencje prasowe :hyh:
Potrzeba nam cudu, cobysmy mogli choc raz jeszcze z Agatta spotkac sie :rydzyk:
Widze, ze od tego wysilku z omijaniem polskich znakow, niektorym zaczynaja sie mylic literki :lol2:
notko - nie szydz ze mnie :(
Gdybys wiedziala, jak dla mnie meczaca jest ta sytuacja z brakiem polskich znakow... :hyh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

cholera :/
ani jednej relacji dzis nie widzialem :/

i forum caly czas lezy :ech:

postanowilem sobie, ze nie bede pisal dopoki wszystko nie wroci do normy :D
ale z drugiej strony, patrzac na to, ze np. obiezyswiat nie moze pisac, a pewnie by chcial...
...a ja jestem jednym z tych szczesliwcow, ktorzy moga pisac, to pomyslalem sobie, ze chyba jednak musze zaczac znowu sie pojawiac :D
mimo tych utrudnien :)

no wiec - macie moze nagrania z tych relacji? :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:No nie wiem :mhm: Nie powiedzialbym :>
W ogole, jak ktos, kto nie ma podgladu na sytuacje panujaca w Tvn24, moze zabierac glos w dyskusji na temat: bedzie, czy juz nie nie bedzie? :hahaha:

Bardzo nie podoba mi sie ostatnimi czasy to , jak mnie traktujesz :nie: !! Abo to ja winien jestem temu , ze nie moge ogladac Tvn24 wtedy , kiedy bym chcial :> ?? :(
Jak mi tak bedziesz dokuczal , to rzuce studia i bedzie na Ciebie i to do Ciebie wysle ojaca , jak bedzie chcial mi ukrecic glowe :devil: !!

:> wlasciwie , to dla Agatki warto zaryzykowac :lol2: !!
Musze cie poinformowac, ze wlasnie zaczely mnozyc sie jak szalone, tak lubiane przez nas, konferencje prasowe :hyh:
Potrzeba nam cudu, cobysmy mogli choc raz jeszcze z Agatta spotkac sie :rydzyk:
Musiales pisac :/ !! Nie mam pewnosci , ale chyba to , ze zamilkliscie jak groby , oznacza chyba tylko jedno :/ !! Agatki wiecej razy nie bylo :/ !!
Znow od poludnia nudzila sie siedzac w robocie :lol2: !!
stajlus pisze:...a ja jestem jednym z tych szczesliwcow, ktorzy moga pisac, to pomyslalem sobie, ze chyba jednak musze zaczac znowu sie pojawiac :D
Jestes wielkim szczesliwcem :D !! i wez tego nie zaprzepasc chlopie :D !!
obi jest wsiekly z tego powodu , ze nie moze pisac :] !! Trudno sie mu dziwic ;) !! Jest w gorszej sytuacji niz by byl zwiazany , zakneblowany , oskalpowany ...... :> no moze starczy :lol2: !!
no wiec - macie moze nagrania z tych relacji? :)
Tez bym slicznie prosil :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:no wiec - macie moze nagrania z tych relacji? :)
Tez bym slicznie prosil :rydzyk: !!
Beda jutro :D
Dzisiaj Grz niestety mial bardzo pilny wyjazd i naszej Pieknosci do chwaly YT nie zdazyl jeszcze wyniesc :/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości