[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzis Pudelek ( :rozglada: ) pisze, ze w VII edycji programu wystapi Agnieszka Cegielska - wiecej
Wiem, ze Pudelek nie jest w zaden sposĂłb wiarygodnym zrĂłdlem informacji, jednak warto na to zwrĂłcic uwage.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

no nareszcie si? troch? ruszy?o, do??czy?a pogodynka:), czekam niecierpliwie na kolejne osoby :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak jak my?la?em VII edycja "Ta?ca z gwiazdami" wystartuje 2 marca:
Wirtualne Media pisze:Uczestnicy siĂłdmej edycji "Ta?ca z gwiazdami" wybrani. Zmagania 14 nowych par telewizja TVN b?dzie pokazywa?a pocz?wszy od 2 marca.

Gwiazdy wybrane do udzia?u w tanecznym show ju? w poniedzia?ek rozpoczn? treningi. Producenci formatu chc? jednak jak najd?u?ej utrzyma? ich list? w tajemnicy. Oficjalna prezentacja zawodnikĂłw siĂłdmej edycji odb?dzie si? dopiero 26 lutego.

- W?rĂłd naszych nowych uczestnikĂłw dominuj? aktorzy, bo telewizja to przede wszystkim magia obrazu. Nie brakuje jednak artystĂłw estradowych, sportowcĂłw czy dziennikarzy - mĂłwi jedynie z rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wojciech Iwa?ski, re?yser show. - Tym razem nie b?dzie jednak dzieci politykĂłw - dodaje.

Wbrew prasowym spekulacjom nie zmieni si? sk?ad jury. Pojawi si? Iwona Pavlovi?, Piotr Gali?ski, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki, program poprowadz? Katarzyna Skrzynecka i Piotr G?sowski. Na zwyci?zc? programu czeka? b?dzie nagroda, nie b?dzie to jednak Porsche.

Scenografia programu ulegnie zaledwie kosmetycznym modyfikacjom. Show b?dzie emitowane w niedziele o godzinie 20.00.


[ Dodano: Pi? 25 Sty, 2008 08:01 ]
Jak podaje "Super Express" Tamara Arciuch ju? zacz??a treningi do "Tzg"w warszawskim studiu tanecznym Egurolla Dance Studio.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Onet.pl tez informuje o treningach Tamary Arciuch (Karolina w "Niani" i Monika w "Adam i Ewa") jej partnerem b?dzie ?ukasz Czranecki (ta?czy? z Ann? samusionek i Ann? Guzik).Od pocz?tku liczy?am na wyst?p Tamary i wreszcie si? uda?o.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

trzeba przyznac, ze udalo sie utrzymac w tajemnicy uczestnikow, a ja jestem taka ciekawa kto wystapi :mhm: mam nadzieje, ze pudelki, kozaczki itp juz lada moment wytropia wszystkie nazwiska :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Isadora pisze:trzeba przyznac, ze udalo sie utrzymac w tajemnicy uczestnikow
Tak jest co edycj? - dopĂłki nie zaczn? treningĂłw, ich nazwiska -w wi?kszo?ci- s? nieznane. Ale ju? po kilku dniach, dziennikarze Faktu i SE maj? ju? komplet :D

Udzia? Tamary Arciuch bardzo mnie cieszy, cho? bardziej weseli?bym si?, gdyby zaproszenie do udzia?u przyj??a Agnieszka Dygant.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

B?d? dziennikarze. Ciekawe. Bo jak dot?d w ca?ej historii Ta?ca z Gwiazdami by?a jedna dziennikarka. Do tego zwyci??y?a
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

A o Omenie, Oliwierze i Klaudii zapomnia?e??
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Dziennikarzy by?o wi?cej. By? te? Kammel, Janiak, Carlos, Rusin, Omena. A co do dziennikarza to my?l?, ?e mo?e to by? Jagielski lub Pie?kowska
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Post autor: madziulka »

Dziennikarze ... mo?e Prokop albo Jagielski ?
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Ju? 2 marca w TVN startuje 7 edycja hitowego show "Taniec z Gwiazdami". Z informacji serwisu konkurencyjnego dla tvnfakty.pl wynika ?e wyst?pi? w niej pogodynka Agnieszka Cegielska, aktorzy Tamara Arciuch i Jaros?aw Jakimowicz, strongman Mariusz Pudzianowski oraz dziennikarka Jolanta Pie?kowska. Negocjacje z pozosta?? 9 gwiazd jeszcze trwaj?. Wiadomo, ?e producenci kusz? szwedzk? wokalistk? September oraz Natali? Kukulsk?. Wi?kszo?? par z gwiazdami tworzy? b?d? tancerze z poprzednich edycji, jednak nie zabraknie nowych nauczycieli.

Jury, orkiestra i prowadz?cy program pozostaj? bez zmian. Drobnym modyfikacjom ulegnie scenografia, jednak nie b?d? to zmiany rewolucyjne.
Ostatnio zmieniony piątek 25 sty 2008, 20:29 przez Isabelka, łącznie zmieniany 1 raz.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

O LOL :) Chyba zaczn? ogl?da? TzG je?li b?dzie Tamara i September :)
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''SE'' pisze o 10 tys. za odcinek, ktĂłre wezmie Tamara Arciuch. Tabloid pisze rĂłwniez, ze Tamara marzyla juz wczesniej o wystapieniu w programie, jednak nie zadowalala jej finansowa strona przedsiewziecia :)
Tamara wchodzaca na trening :arrow:
Obrazek
Na podstawie Pudelka
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy "Super Express" podaje kolejne nazwisko. Oczywi?cie potwierdza to zdj?ciem wychodz?cego z treningĂłw Tomasza Schimscheinera, czyli Andrzeja Brzozowskiego z "Na WspĂłlnej". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

?wietnie, ?e wyst?pi Schimscheiner, zawsze chcia?em go zobaczy? w "Ta?cu..."! :D Jeszcze Tamara Arciuch. :tanczy: B?d? mia? dylemat na kogo g?osowa?. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość