Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Krzysztof prowadzi dzis serwisy w kolejnym Poranku, jak to slusznie wczoraj Kamilo zauwazyl po jednym dniu odpoczynku. Chcialoby sie zapytac Co z ta Aneta?, ale nie bedziemy wnikac tylko cieszyc sie, ze dzieki jej nieobecnosci mamy wiecej redaktora Gorlickiego na ekranie. :spiewa:
Dzis Krzysiek przeforsowal w serwisach fajny material o George'u Clooneyu, a mianowicie o tym, ze ten uzdolniony amerykanski aktor jak i rezyser otrzymal medal "Poslanca Pokoju" - brawo George! :brawa: , ciekawe czy Krzysztof widzial jeden z jego ostatnich filmow pod tytulem Michael Clayton :mhm: Jezeli nie to serdecznie polecam panie redaktorze jak i reszcie forumowiczom! :D
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

Zagadzam się z koleżanką Niką odnośnie Clooney'a i nowego filmu.. ogólnie to jak dla mnie szalenie zdolny facet i każdy film ambitny, nie rozmienia się na drobne. Szczególnie też lubię go we współpracy z przyjaciółmi również spoza planu Pitt'em i Damon'em :)
to taka pozawątkowa dygresja do poruszonego tematu ;)

Czy ktoś słyszał dziś rano Krzysiowe "jaja jak zielone berety" :lol: :D
nie obyło się bez komentarza Jarka
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

bella pisze:Zagadzam się z koleżanką Niką odnośnie Clooney'a i nowego filmu.. ogólnie to jak dla mnie szalenie zdolny facet i każdy film ambitny, nie rozmienia się na drobne.
Ciesze sie, ze film sie podobal. Jak juz zauwazylas nalezy on do tych ambitniejszych, a niestety takie przyciagaja nieco mniejsza widownie. Chociaz ostatnio zauwazylam, ze wlasnie tego typu filmy coraz bardziej powolutku zaczynaja wypierac ta masowa papke, co swiadczy o tym, ze widzowie stali sie jednak bardziej wymagajacy. A George Clooney niewatpliwie do tego typu widza zazwyczaj kieruje swoje filmy, i te ktore rezyseruje i te w ktorych gra.
Szczególnie też lubię go we współpracy z przyjaciółmi również spoza planu Pitt'em i Damon'em :)
Clooney to towarzyski facet, tez slyszalam ze koledzy z planu go uwielbiaja i nawet po ukonczeniu prac nad filmem nie moga sie z nim rozstac. :D Ja tam bardziej od tych jego znanych przyjaciol zazdroszcze mu tego domku nad jeziorem Como we Wloszech :spiewa: .
to taka pozawątkowa dygresja do poruszonego tematu ;)
Dygresje jak najbardziej zawsze mile widziane.
Tymczasem powracajac do meritum sprawy :D :
Czy ktoś słyszał dziś rano Krzysiowe "jaja jak zielone berety" :lol: :D
nie obyło się bez komentarza Jarka
Tego tekstu z ust Krzysia nie slyszalam :lol: , ale chyba wiem o jakie jaja chodzi, bo byla o nich wczesniej rano tez mowa. A nasz zartobliwy pan redaktor tak sie rozkrecil, ze jeszcze troche i przebije Jarka w rzucaniu zarcikami na prawo i lewo. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dzisiejszy "Poranek" ;) :
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Nie Lut 03, 2008 11:56 am ]
Dzisiejszy Poranek i pomarańczowy krawat :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: aroldinio »

Przez ostatni tydzień Krzysiek na zmianę z Magda prowadzi poranne serwisy informatyczne a co się dzieje z Aneta?????
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Kamilo jak zwykle przez weekend spisales sie na piatke z plusem. I w dodatku udalo ci sie uchwycic cos takiego: :P
kamilo pisze:Obrazek

arnoldinio pisze:Przez ostatni tydzień Krzysiek na zmianę z Magda prowadzi poranne serwisy informatyczne a co się dzieje z Aneta?????
Niestety odpowiedzi na tego typu pytania nie znamy takze w zlym miejscu i do nie tych osob je kierujesz. A poza tym, przy calym szacunku i sympatii do Anety, mnie jakos nie martwi jej nieobecnosc, przez prawie caly tydzien byl Krzysztof, a dzis Kacperek w Poranku. Zyc nie umierac :spiewa: ...byle wczesniej wstawac! :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Dorotka969 »

Krzysiek ostatnio ma mistrza zwłaszcza jak jest z Jarkiem :)
"jaja jak zielone berety" rewelacja :D
Mi sie jeszcze podobalo jak dostał film Rambo jak Jarka :D szkoda, ze juz drugiej czesci nie bylo :P
byle do weekendu :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dorotka969 pisze:byle do weekendu :)
Nie trzeba czekać do weekendu :nie: :D :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: adam »

Nie wiem co jest grane; ale jak jest Krzysio na porannym dyżurze to Kuźniar bardziej rozrabia -
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A co waćpan w Dniu na żywo robi? :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ta Nika to w czepku urodzona normalnie :rozglada:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: aroldinio »

Widzie ze Krzysiek zamienił się z Kacprem w dniu na żywo ale może niech tak zostanie mi się to przynajmniej podoba 8) 8) 8) :D
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Dzień na... stojaka :)

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

kamilo pisze:A co waćpan w Dniu na żywo robi?
Takiej niespodzianki waćpan to juz dawno nie zrobil. :lol2: Nie dosc, ze wspanialomyslnie wypelnil luke w dniu nieobecnosci Kacpra, to jeszcze pol dnia spedzil na stojaka w serwisach. Ale widzieliscie jak on tam dumnie stal?! :spiewa: I mu sie nie dziwie, z tak imponujacym wzrostem gorowal ( chyba juz wiem czemu Gorlicki :D ) nad wszystkimi, ktorzy tego dnia mieli ta przyjemnosc spedzac z nim dzien w studio.
Ta Nika to w czepku urodzona normalnie
Tez zaczynam w to powoli wierzyc. :lol2: Niestety moglam ten wysoce imponujacy widok podziwiac tylko przez niecale 15 minut dzis. :uhh:
Ale od czego mam mojego ulubionego capsiarza ?! :*
adam pisze:Nie wiem co jest grane; ale jak jest Krzysio na porannym dyżurze to Kuźniar bardziej rozrabia -
Ach ten Krzysiu on tak na wszystkich prowokujaco dziala. Nawet na Jaroslawa. :lol2: Ale cos w tym jest, tez to zauwazylam. Widocznie Jarek wyczul, ze przy Krzysztofie moze sobie na wiecej pozwolic. Byle nie nazbyt wiele... :grozi:

P.S. Na przedostatnim capsie wyglada jakby cwiczyl step. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Takiej niespodzianki waćpan to juz dawno nie zrobil. :lol2:
Nie da się ukryć, że mnie miło zaskoczył :nie:
Nie dosc, ze wspanialomyslnie wypelnil luke w dniu nieobecnosci Kacpra, to jeszcze pol dnia spedzil na stojaka w serwisach. Ale widzieliscie jak on tam dumnie stal?!
I tak ładnie zginał a to jedną nóżkę, a to drugą :lol2:
I mu sie nie dziwie, z tak imponujacym wzrostem gorowal ( chyba juz wiem czemu Gorlicki) nad wszystkimi, ktorzy tego dnia mieli ta przyjemnosc spedzac z nim dzien w studio.
Zauważyłem, że szczególnie lubi się z L. Kabłakiem :rozglada:
Tez zaczynam w to powoli wierzyc. :lol2: Niestety moglam ten wysoce imponujacy widok podziwiac tylko przez niecale 15 minut dzis. :uhh:
To trochę tak jak ja, z tą drobnę różnicą, że u mnie nie ma dłużej, a u Ciebie niecałe 6 godzin :roll:
Ale od czego mam mojego ulubionego capsiarza ?! :*
Jak to mnie mobilizuje :lol2:
Ach ten Krzysiu on tak na wszystkich prowokujaco dziala. Nawet na Jaroslawa.
Śmiałbym zaryzykować stwierdzenie, że szczególnie na Jarosława :roll:
Ale cos w tym jest, tez to zauwazylam. Widocznie Jarek wyczul, ze przy Krzysztofie moze sobie na wiecej pozwolic. Byle nie nazbyt wiele...
Ale chociaż Panów się lepiej ogląda, aniżeli sztywnego Kubę i Anetę (wybaczcie Ich fani) :stop:
P.S. Na przedostatnim capsie wyglada jakby cwiczyl step. :D
Krzysio już nie ma tej kondycji co Kacper :nie:
Pierwszy przeszedł szybkim krokiem i miał delikatną zadyszkę, a Kacper przebiegł i nic nie było słychać :nie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb, Wojciech 35 xxx i 16 gości