Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

A co powiecie na Joanne-brunetke? :lol2:
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Kochani ! Joasia jest tak piękną kobietą, że wszelkie fotomontaże powinny być wykonane estetycznie ! :aniol: Widoki rodem z pomazanych podręczników szkolnych jakie tu zaprezentowaliście są tu niedopuszczalne... :nie: :grozi:
No , przyznaję,wkurzyłem się ! Dlaczego reklamówki tvn24 z udziałem Ani J. , Justysi, Beatki mają takie fajne , dynamiczne ujęcia, a nie są to bynajmniej programy rozrywkowe. A Joasi strzelili raptem trzy ujęcia en-face , jakby wycięte z programu :(
Ale za to zrekompensowano mi to ujęciem profilu Joasi rozmawiającej z reporterem. Przypomniało mi się zdjęcie z początków tego wątku - wieczór, deszcz, a Joasia walczy z mikrofonem, parasolem i tekstem. Identycznie wtedy wyglądała - też miała upięte włosy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Kochani ! Joasia jest tak piękną kobietą, że wszelkie fotomontaże powinny być wykonane estetycznie ! Widoki rodem z pomazanych podręczników szkolnych jakie tu zaprezentowaliście są tu niedopuszczalne...
Ja myślałem o tym,żeby umieścić Joasię w jakims profesjonalnym programie do dobierania fryzur :tanczy: Ale po pierwsze nie posiadam takowego a po drugie to jakos mi tak głupio rządzić się Joasiową fryzurką :roll: Tymbardziej,że wg mnie jest idealnie teraz-zawsze o tym marzyłem,więc mogę się tym co jest długo zachwycać :aniol:
No , przyznaję,wkurzyłem się ! Dlaczego reklamówki tvn24 z udziałem Ani J. , Justysi, Beatki mają takie fajne , dynamiczne ujęcia, a nie są to bynajmniej programy rozrywkowe. A Joasi strzelili raptem trzy ujęcia en-face , jakby wycięte z programu
Nie miałem okazji widzieć tej reklamówki,ale skoro tak mówisz to też jestem wkurzony ;( Joasia jakos tak zawsze nie jest eksponowana tak jak na to zasługuje :( Nic na to nie możemy poradzić .. :uhh:
Ale za to zrekompensowano mi to ujęciem profilu Joasi rozmawiającej z reporterem. Przypomniało mi się zdjęcie z początków tego wątku - wieczór, deszcz, a Joasia walczy z mikrofonem, parasolem i tekstem. Identycznie wtedy wyglądała - też miała upięte włosy.
O Boże cóż za widok :szalony: :P Mówiąc ironicznie jedyna korzyść z tej ewakuacji pacjentów :uhh: Dodatkowo poznaliśmy patent układania włosków na 'kompromis' :tanczy: Wszystko co przypuszczałem się potwierdziło :tanczy: Coś wspaniałego :P
Chyba o to ujęcie Ci chodziło,że podobne-dla równowagi prawy policzuś :P :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Tak , właśnie o te ujęcia :tanczy: To dowód, że Joasia wraca z wizerunkiem "do źródeł"...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Tak :tanczy: A poza tym kiedyś szukaliśmy usilnie uszka,a teraz ci ich dostatek-i na nowych i jak sie okazuje już mocno archiwalnych capsach :aniol:
Żeby tak jeszcze wróciła kiedyś do reporterskiego źródła :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kochani ! Joasia jest tak piękną kobietą, że wszelkie fotomontaże powinny być wykonane estetycznie ! Widoki rodem z pomazanych podręczników szkolnych jakie tu zaprezentowaliście są tu niedopuszczalne...
Moim zdaniem to nawet nie ma sensu, by fotomontażować Joasię. Jest piękna i nie ma czego zmieniać :nie:
maxxx pisze:Ja myślałem o tym,żeby umieścić Joasię w jakims profesjonalnym programie do dobierania fryzur :tanczy: Ale po pierwsze nie posiadam takowego a po drugie to jakos mi tak głupio rządzić się Joasiową fryzurką :roll: Tymbardziej,że wg mnie jest idealnie teraz-zawsze o tym marzyłem,więc mogę się tym co jest długo zachwycać :aniol:
Eksperymentowanie z fryzurą Joasi dopuszczalne jest tylko ze względów ciekawostkowych, jakby wyglądała :lol2:
Nic nie można przez to sugerować Joasia :nie:
No , przyznaję,wkurzyłem się ! Dlaczego reklamówki tvn24 z udziałem Ani J. , Justysi, Beatki mają takie fajne , dynamiczne ujęcia, a nie są to bynajmniej programy rozrywkowe. A Joasi strzelili raptem trzy ujęcia en-face , jakby wycięte z programu
Nie miałem okazji widzieć tej reklamówki,ale skoro tak mówisz to też jestem wkurzony ;( Joasia jakos tak zawsze nie jest eksponowana tak jak na to zasługuje :( Nic na to nie możemy poradzić .. :uhh:
Reklamówka faktycznie dość uboga w Joasię, ale jak na Nasze warunki to i tak jest dobrze :roll:
Ale za to zrekompensowano mi to ujęciem profilu Joasi rozmawiającej z reporterem. Przypomniało mi się zdjęcie z początków tego wątku - wieczór, deszcz, a Joasia walczy z mikrofonem, parasolem i tekstem. Identycznie wtedy wyglądała - też miała upięte włosy.
Chyba o to ujęcie Ci chodziło,że podobne-dla równowagi prawy policzuś :P :arrow:
Dziś Joasia wygląda dokładnie tak samo jak przed dwoma laty. Wspaniałości :jupi:
maxxx pisze:Żeby tak jeszcze wróciła kiedyś do reporterskiego źródła
To dopiero byłoby :tanczy: W tym wszystkim najbardziej boli to -by :ban:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Moim zdaniem to nawet nie ma sensu, by fotomontażować Joasię. Jest piękna i nie ma czego zmieniać
Pewnie,że nie ma sensu zmieniać,ale to chyba taka zabawa tylko była-nie ma co też dramatyzować :rozglada: Ważne,że wyszło tak jak powinno a więc ,że tak jak teraz jest najpiękniej ;)
Eksperymentowanie z fryzurą Joasi dopuszczalne jest tylko ze względów ciekawostkowych, jakby wyglądała
Nic nie można przez to sugerować Joasia
Oczywiście :rydzyk: Nawet bym nie smiał Joasi cokolwiek sugerować :nie: No chyba żeby już naprawde mnie czyms niemile zaskoczyła :shock: Ale na dzis nie ma takiej możliwosci :lol2:
Reklamówka faktycznie dość uboga w Joasię, ale jak na Nasze warunki to i tak jest dobrze
Jedyny plus jest taki,ze w ogóle się pojawiła taka reklamówka-niby nic dziwnego,ale trzeba to zapisać pod katem pozytywów :spiewa:
Dziś Joasia wygląda dokładnie tak samo jak przed dwoma laty. Wspaniałości
Oprócz innego wiązania włosków,ale pewnie dzis juz nie bedzie wiekszych różnic :tanczy: No co ja moge wiecej napisać-napisać jeszcze raz ,że jest piękna to tak jak nic nie napisać :hmm: :aniol:
To dopiero byłoby W tym wszystkim najbardziej boli to -by
;( Ale iskierką nadziei jest to,że jeszcze nie jest to by(e?).. :rydzyk: ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aroldinio »

Może Joasia wróci jaszcze kiedyś do reporterskiego źródła ale na razie niech dalej prowadzi magazyn „ prosto z polski „ :tanczy: :tanczy:
A to zdjęcie z tak dawna ukazuje Joasie w niecodziennej sytuacji i to jeszcze tak późno
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Oczywiście :rydzyk: Nawet bym nie smiał Joasi cokolwiek sugerować :nie: No chyba żeby już naprawde mnie czyms niemile zaskoczyła :shock: Ale na dzis nie ma takiej możliwosci :lol2:
Dla mnie nie ma takiej rzeczy, którą nawet gdyby mnie zaskoczyła nie śmiałbym Jej czegoś zasugerować, a tym bardziej nakazać :nie:
Jedyny plus jest taki,ze w ogóle się pojawiła taka reklamówka-niby nic dziwnego,ale trzeba to zapisać pod katem pozytywów :spiewa:
Reklamówka to akurat dodatek do samego magazynu :lol2:
Oprócz innego wiązania włosków,ale pewnie dzis juz nie bedzie wiekszych różnic :tanczy: No co ja moge wiecej napisać-napisać jeszcze raz ,że jest piękna to tak jak nic nie napisać :hmm: :aniol:
W takiej sytuacji to i ja nie mam co napisać no poza tym, że się z Tobą zgadzam :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Dla mnie nie ma takiej rzeczy, którą nawet gdyby mnie zaskoczyła nie śmiałbym Jej czegoś zasugerować, a tym bardziej nakazać
Dobrze,że znamy swoje miejsce w szeregu :rydzyk: :spiewa: Joasia wydaje Nam komendy-ale tez pozwala na trochę swobody w pisaniu o Niej
Reklamówka to akurat dodatek do samego magazynu
Też nie wymagamy żeby skakała i fikala koziołki w tej reklamówce :lol2: Ale Joasia w jakiś mniej oficjalnych sytuacjach byłaby wskazana :aniol:
W takiej sytuacji to i ja nie mam co napisać no poza tym, że się z Tobą zgadzam
To są rzeczy nawet nie podlegające dyskusji :nie: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Dobrze,że znamy swoje miejsce w szeregu :rydzyk: :spiewa: Joasia wydaje Nam komendy-ale tez pozwala na trochę swobody w pisaniu o Niej
Trochę jak byśmy służyli w armii Joasiowców 8)
Też nie wymagamy żeby skakała i fikala koziołki w tej reklamówce :lol2: Ale Joasia w jakiś mniej oficjalnych sytuacjach byłaby wskazana :aniol:
Reklamówka mogłaby przedstawiać przygotowania do programu, tak jak to jest z weekendowym M24 :rydzyk:
To są rzeczy nawet nie podlegające dyskusji :nie: :aniol:
Absolutnie - żadnej dyskusji i wątpliwości :nie: :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Trochę jak byśmy służyli w armii Joasiowców
Trochę tak :D ;a do tego nasza pani Generał chodzi naogół w spodniach :D
Reklamówka mogłaby przedstawiać przygotowania do programu, tak jak to jest z weekendowym M24
Może Joasia się nie zgodziła :roll: No trudno juz zamknijmy ta sprawę. :rozglada:
Absolutnie - żadnej dyskusji i wątpliwości
Ach żeby wszystko było tak jasne jak ten fakt :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Też nie wymagamy żeby skakała i fikala koziołki w tej reklamówce :lol2:
Reklamówka mogłaby przedstawiać przygotowania do programu, tak jak to jest z weekendowym M24 :rydzyk:
Otóż to... choćby jak Joasia przemierza studio idąc do swojego pulpitu ... po drodze jakieś przypudrowanie...potem , jak układa swoje kartki na pulpicie ... zbliżenie na paluszki jak zdejmują skuwkę z długopisu.... to nam się marzy... :rydzyk:
Może Joasia się nie zgodziła
Całkiem możliwe :( Czemu te najpiekniejsze dziewczyny w tej Firmie są tak powściągliwe ? :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Trochę tak :D ;a do tego nasza pani Generał chodzi naogół w spodniach :D
Joasia to ma troszeczkę tych cech Generała - nie tylko w sensie ubioru :spiewa:
Może Joasia się nie zgodziła :roll: No trudno juz zamknijmy ta sprawę. :rozglada:
Zamykamy :stop: Mówi się trudno i żyje się dalej :roll:
Ach żeby wszystko było tak jasne jak ten fakt :rozglada:
Nie wszystko jest zależne od Nas :nie: ;(
epsztajnek pisze:Całkiem możliwe :( Czemu te najpiękniejsze dziewczyny w tej Firmie są tak powściągliwe ? :roll:
Joasia już się taką urodziła i na to nie mamy żadnego wpływu :ech:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Otóż to... choćby jak Joasia przemierza studio idąc do swojego pulpitu ... po drodze jakieś przypudrowanie...potem , jak układa swoje kartki na pulpicie ... zbliżenie na paluszki jak zdejmują skuwkę z długopisu.... to nam się marzy...
O właśnie.. :roll: ..może jeszcze dodałbym jedną rzecz;mianowicie jak układa włosy :lol2: ..to My jak to My raz dwa ustalone co znajdzie się w reklamówce..i na tym nasza rola sie kończy :spiewa:
Całkiem możliwe Czemu te najpiekniejsze dziewczyny w tej Firmie są tak powściągliwe ?
Taka ich natura nic się na to nie poradzi :( Ale nie zamieniłbym nawet takiej powściągliwej Joasi na żadną inną :nie:
kamilo pisze:Joasia to ma troszeczkę tych cech Generała - nie tylko w sensie ubioru

O tak :lol2: Np dowodzi tym długopisikiem,niby takie niewinne a wiele może sugerować :cicho: :lol2:
Zamykamy Mówi się trudno i żyje się dalej
Ostatecznie to tylko reklama-akurat nas nie musi zachecać :spiewa:
Nie wszystko jest zależne od Nas
Wszystko to może nie,ale tak źle to nie jest chyba :szalony:
Joasia już się taką urodziła i na to nie mamy żadnego wpływu
I na pewno nie brzmito jak jakiś zarzut-akceptujemy Joasię w 100% taką jaka jest :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości