Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:
obieżyświat pisze:..próbowaliśmy już wiele razy to zrobić :D
..i nigdy nikt nie wymyślił odpowiednio błyskotliwej - analogicznej do Agatki - nazwy ;)

..masz jakąś propozycję :?: :D
liczyłem, że Wy macie :lol2:
..a to się mocno przeliczyłeś :lol2:
..podchodziliśmy już wiele razy do zmian i zawsze spełzały na niczym :lol2:
..kiedyś jak zakładałem wątek - w podtytule było jeszcze 'jak dla mnie odkrycie roku' :D
..ale później technicznym sposobem podtytuły znikły :?
stajlus pisze:to trudne zadanie ;) przyznaję rację :D
jedyne co mi przychodzi do głowy to dodanie do tytlułu "warszawska prezenterka" :lol2:
..może być :lol2:
..od biedy :lol2:

..ale zastanówmy się jeszcze :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..kumpli może sobie mieć innych gdzieś na uboczu :devil:
..ale Agatki niczym i nikim sobie nie zastąpi :lol2:
..u nas jest jedyna w swoim rodzaju i jedyna taka na świecie :P
..więc już nie rozglądaj się za innymi kompanami tylko siedź tu z nami :lol2:
..i klep wspólnie z nami tę biedę służąc naszej Jedynej Agatce :lol2:
..która notabene nas w tę biedę wpakowała :lol2:
Al powinieneś dać nam jednoznaczną odpowiedź , czy jesteśmy jednymi Twoimi kumplami w necie , wśród których zdobywasz się na ogromną szczerość , czy może jednak nie :> ?? :lol2: Bo to nie fair by było ,gdybyś coś przed nami i przed naszą srogą Agatką coś ukrywał -zniesiemy nawet najgorszą prawdę :lol2: !!
Zaczęliśmy coś podejrzewać , bo ostatnimi czasy coraz rzadziej nas odwiedzasz :uhh: !!
..tak bardzo nie lubię liczyć :spiewa:

..wolę wszystko zostawić swojemu biegowi :)
..bez żadnej obrzydliwej kalkulacji :)
..absolutnie wszystko zostawiam swojemu biegowi - żeby nie oszaleć :neutral:
Żebyś mnie nie obluzgał tak jak stajlusa , to nie napiszę , który jutro mini tydzień bez Agatki :spiewa: !!
Ale jak sobie pomyślę , że to już ......piiiik.... tydzień bez ani jej cienia , to zastanawiam , skąd ja tak naprawdę biorę siłę na to , że żyję i normalnie funkcjonuję :neutral: ??
Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe :uhh: !!
jedyne co mi przychodzi do głowy to dodanie do tytlułu "warszawska prezenterka" :lol2:
A nie lepiej byłoby "ogólnopolska" :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Żebyś mnie nie obluzgał tak jak stajlusa , to nie napiszę , który jutro mini tydzień bez Agatki :spiewa: !!
wyżył się na mnie, to Ciebie już by nie zbeształ ;)
marcinkowsky pisze:A nie lepiej byłoby "ogólnopolska" :lol2: !!
ale w tytule nie jest przecież "regionalna", tylko "poznańska reporterka" ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:wyżył się na mnie, to Ciebie już by nie zbeształ ;)
Nie znasz obi'ego :lol2: !! Jak wpadnie w trans besztania , to nikomu nie szczędzi :lol2: !! Z wierzchu aniołek :aniol: !! W środku diabełek :twisted: !! :lol2: :lol2: :lol2:
stajlus pisze:
marcinkowsky pisze:A nie lepiej byłoby "ogólnopolska" :lol2: !!
ale w tytule nie jest przecież "regionalna", tylko "poznańska reporterka" ;)
No racja :lol2: !! Nie rozpatrywałem tego pod aż takaim kątem poprawności językowej :lol2: !!

Ale w ogóle ze zmianą tytułu wątku poczekajmy do powrotu Agatki :) !! Po co fatygować tyle razy Admina ;) !!
Istnieje przecież duże prawdopodobieństwo , że Agatka wróci ze zmienionym nazwiskiem :lol2: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Al powinieneś dać nam jednoznaczną odpowiedź , czy jesteśmy jednymi Twoimi kumplami w necie , wśród których zdobywasz się na ogromną szczerość , czy może jednak nie :> ?? :lol2: Bo to nie fair by było ,gdybyś coś przed nami i przed naszą srogą Agatką coś ukrywał -zniesiemy nawet najgorszą prawdę :lol2: !!
Zaczęliśmy coś podejrzewać , bo ostatnimi czasy coraz rzadziej nas odwiedzasz :uhh: !!
Przyganiał kocioł garnkowi :lol2:
Jesteś niemożliwi :lol2: Nawet własnej żonie nie musiałem nigdy tylokrotnie składać deklaracji wierności, co Wam jestem zmuszony składać :lol2:
Nie, nie mam na żadnym uboczu innych kompanów internetowych :] A nawet jakbym miał, to co? :lol2:
Dobrze, nie będę kontynuował tego, wielce przypuszczalnego tematu, bo znów zasieję w Waszych internetowych sercach ziarenko zwątpienia w moją wierność Wam :lol2:
marcinkowsky pisze:
..tak bardzo nie lubię liczyć :spiewa:

..wolę wszystko zostawić swojemu biegowi :)
..bez żadnej obrzydliwej kalkulacji :)
..absolutnie wszystko zostawiam swojemu biegowi - żeby nie oszaleć :neutral:
Żebyś mnie nie obluzgał tak jak stajlusa , to nie napiszę , który jutro mini tydzień bez Agatki :spiewa: !!
Ale jak sobie pomyślę , że to już ......piiiik.... tydzień bez ani jej cienia , to zastanawiam , skąd ja tak naprawdę biorę siłę na to , że żyję i normalnie funkcjonuję :neutral: ??
Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe :uhh: !!
Życie to jedna wielka lekcja ;) Uczymy się przez całe życie, a najczęstszym przedmiotem nauczania jest: jak przetrwać, kiedy iść trzeba pod prąd ;) A pamiętajcie, że z prądem płyną jedynie martwe ryby - żywe płyną pod prąd! :lol2:
Musimy stawiać czoła przeciwnościom losu :)
marcinkowsky pisze: Ale w ogóle ze zmianą tytułu wątku poczekajmy do powrotu Agatki :) !! Po co fatygować tyle razy Admina ;) !!
Istnieje przecież duże prawdopodobieństwo , że Agatka wróci ze zmienionym nazwiskiem :lol2: !! :lol2:
Znów zacznie się dyskusja w prywatnym temacie? :ban:
Proponuję wstrzymać się z nazwą -faktycznie :hahaha: Agatta może przecież spłatać nam niezłego figla :lol2: Chyba, że potencjalne nazwisko weźmiemy w nawias :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze: Ale w ogóle ze zmianą tytułu wątku poczekajmy do powrotu Agatki :) !! Po co fatygować tyle razy Admina ;) !!
Istnieje przecież duże prawdopodobieństwo , że Agatka wróci ze zmienionym nazwiskiem :lol2: !! :lol2:
Znów zacznie się dyskusja w prywatnym temacie? :ban:
Proponuję wstrzymać się z nazwą -faktycznie :hahaha: Agatta może przecież spłatać nam niezłego figla :lol2: Chyba, że potencjalne nazwisko weźmiemy w nawias :lol2:
zakładam, że znacie "przyszłe" nazwisko Agaty :mhm:

chyba, że zamierzacie typować :hahaha:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:zakładam, że znacie "przyszłe" nazwisko Agaty :mhm:

chyba, że zamierzacie typować :hahaha:
A znamy, znamy :lol2: W dobie Internetu i portali typu grono.net i nasza-klasa.pl grzechem byłoby nie wiedzieć takich rzeczy :lol2: Zobowiązani jesteśmy jednakże niejako słowem o milczeniu w tym temacie :xx:
Jednakże na tamtejszym polu nie ma mowy o jakiejkolwiek powściagliwości w ujawnianiu danych na swój temat :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Al powinieneś dać nam jednoznaczną odpowiedź , czy jesteśmy jednymi Twoimi kumplami w necie , wśród których zdobywasz się na ogromną szczerość , czy może jednak nie :> ?? :lol2: Bo to nie fair by było ,gdybyś coś przed nami i przed naszą srogą Agatką coś ukrywał -zniesiemy nawet najgorszą prawdę :lol2: !!
Zaczęliśmy coś podejrzewać , bo ostatnimi czasy coraz rzadziej nas odwiedzasz :uhh: !!
Przyganiał kocioł garnkowi :lol2:
..no faktycznie ;)
..nie mamy prawa wymawiać sobie że nie odwiedzamy forum tak często jak wtedy gdy jest Agatka ;)
..bo rzeczywiście wszyscy odwiedzamy je rzadziej :?
Jesteś niemożliwi :lol2: Nawet własnej żonie nie musiałem nigdy tylokrotnie składać deklaracji wierności, co Wam jestem zmuszony składać :lol2:
Nie, nie mam na żadnym uboczu innych kompanów internetowych :] A nawet jakbym miał, to co? :lol2:
Dobrze, nie będę kontynuował tego, wielce przypuszczalnego tematu, bo znów zasieję w Waszych internetowych sercach ziarenko zwątpienia w moją wierność Wam :lol2:
..Al - wierzę Ci :lol2:
..już nie musisz mnie przekonywać o niczym :lol2:
..wierzę że jesteśmy jedynymi w Twoim życiu :lol2:
..no a na pewno z nikim nie będzie ci tak dobrze jak z nami :lol2:
Alchemik pisze:Życie to jedna wielka lekcja ;) Uczymy się przez całe życie, a najczęstszym przedmiotem nauczania jest: jak przetrwać, kiedy iść trzeba pod prąd ;) A pamiętajcie, że z prądem płyną jedynie martwe ryby - żywe płyną pod prąd! :lol2:
..zatem ja jestem jak najbardziej żywotna ryba :?
..ale wolałbym czasami żeby tak łatwo jak tej śniętej rybie płynęło mi się z prądem :racja:
A znamy, znamy :lol2: W dobie Internetu i portali typu grono.net i nasza-klasa.pl grzechem byłoby nie znać takich rzeczy :lol2:
Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek powściagliwości :lol:
..znamy to przyszłe nazwisko Agatki bardzo dobrze :lol2:
..i nie sądzę że będzie się nim w telewizji posługiwała :devil:
..jest takie trochę ..zabawne :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:A znamy, znamy :lol2: W dobie Internetu i portali typu grono.net i nasza-klasa.pl grzechem byłoby nie znać takich rzeczy :lol2:
Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek powściagliwości :lol:
..znamy to przyszłe nazwisko Agatki bardzo dobrze :lol2:
..i nie sądzę że będzie się nim w telewizji posługiwała :devil:
..jest takie trochę ..zabawne :lol2:
:mhm: a to ciekawe :mhm:
w takim razie po cichu zdradźcie mi to tajemne nazwisko :cicho: :rozglada:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

obieżyświat pisze:..Al - wierzę Ci :lol2:
..już nie musisz mnie przekonywać o niczym :lol2:
..wierzę że jesteśmy jedynymi w Twoim życiu :lol2:
..no a na pewno z nikim nie będzie ci tak dobrze jak z nami :lol2:
Podstawą udane o związku jest zaufanie :lol2: Na tym fundamencie buduje się te najtrwalsze :lol2:
Dlatego nasz przetrwał najróżniejsze anomalia: począwszy od wichur, poprzez mrozy, ulewy, a na upałach skończywszy :lol2:
stajlus pisze:
obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:A znamy, znamy :lol2: W dobie Internetu i portali typu grono.net i nasza-klasa.pl grzechem byłoby nie znać takich rzeczy :lol2:
Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek powściagliwości :lol:
..znamy to przyszłe nazwisko Agatki bardzo dobrze :lol2:
..i nie sądzę że będzie się nim w telewizji posługiwała :devil:
..jest takie trochę ..zabawne :lol2:
:mhm: a to ciekawe :mhm:
w takim razie po cichu zdradźcie mi to tajemne nazwisko :cicho: :rozglada:
Cicho, cichuteńko... :cicho: :lol2:

Koniecznie odpowiedz, czy Ci się podoba nazwisko tego, który na tak długo skradł nam Agattę :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:Cicho, cichuteńko... :cicho: :lol2:

Koniecznie odpowiedz, czy Ci się podoba nazwisko tego, który na tak długo skradł nam Agattę :lol2:
fajne :hahaha: podoba mi się nawet bardzo :lol2: chociaż powinienem się złościć, to nie mogę przestać się śmiać :lol:

ciekawe, czy będzie to nazwisko prezentowała z końcówką żeńską, czy pozostanie przy męskiej? :mhm: :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:fajne :hahaha: podoba mi się nawet bardzo :lol2: chociaż powinienem się złościć, to nie mogę przestać się śmiać :lol:

ciekawe, czy będzie to nazwisko prezentowała z końcówką żeńską, czy pozostanie przy męskiej? :mhm: :D
A to to już pytanie nie do mnie :lol2: I tak powiedziałem Ci wystarczająco wiele :lol2: Mam nadzieję, że nie za dużo :lol2:
No, ale z gardła i torturami typu podpalanie boku, nikomu tej informacji nie wyciągnąłem :lol2: Podano mi ją wręcz na tacy :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze: I tak powiedziałem Ci wystarczająco wiele :lol2: Mam nadzieję, że nie za dużo :lol2:
No, ale z gardła i torturami typu podpalanie boku, nikomu tej informacji nie wyciągnąłem :lol2: Podano mi ją wręcz na tacy :lol2:
spokojnie :) kiedy trzeba potrafię milczeć jak grób :]
na pewno nie będę nikomu szkodził :aniol: ani Wam, ani Agacie ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Kochani :stop:
Po pierwsze - Pokażcie mi dziennikarkę, która ma już pewną pozycję zawodową, po zamążpójściu zmieniła nazwisko :devil:
Po drugie - czy Agata koniecznie musi przyjmować NAZWISKO po przyszłym mężu , a nie , na przykład, IMIĘ ? Żeby za dużo nie powiedzieć .... :hmm: Przeanalizujcie jej obecne nazwisko ... :D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:Kochani :stop:
Po pierwsze - Pokażcie mi dziennikarkę, która ma już pewną pozycję zawodową, po zamążpójściu zmieniła nazwisko :devil:
:mhm: może mieć dwuczłonowe :)
epsztajnek pisze:Po drugie - czy Agata koniecznie musi przyjmować NAZWISKO po przyszłym mężu , a nie , na przykład, IMIĘ ? Żeby za dużo nie powiedzieć .... :hmm: Przeanalizujcie jej obecne nazwisko ... :D
nic z tego nie rozumiem :rozglada: a przysięgam, że chciałbym :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości