[TVN] Studio Złote Tarasy / Otwarte Studio Złote Tarasy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Dziwne ze to Pienkowska i Jagielski poprowadz? Zlote tarasy.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jak donosi plotek.pl, wiosną ma pojawić się konkurencyjny program dla "Studia Złote Tarasy" :arrow: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4891473.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

O programie nic narazie nie wiadomo konkretnego, natomiast świetne są komentarze:
co? pisze:co znowu wymyslili?
ooooo pierwsza
yeahhhh pisze:siemano!!!!!!!!!!!!! a myslalam ze bede pierwsza ;d;d;d;d
madziusia134 pisze:11111
Paaulusia pisze:10 jestem... ale eznadzieja zal
:lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Telewizje się cofają... Dotychczas tworzyli swoje odpowiedzi na konkurencyjne programy, ale tylko te, które odniosły sukces. Teraz chcą mieć swój odpowiednik programu, który daje tylko 10 % udziału w rynku - nic tylko pogratulować Jedynce beznadziejnego pomysłu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Studio Złote Tarasy

Post autor: pawell »

Edward Miszczak dla MediaRun.pl mówi dlaczego w wiosennej ramówce zabrakło "Studia Złote Tarasy":
"Złote Tarasy były programem, który przygotowaliśmy na jesień. Troszkę też przerosła nas sytuacja organizacyjna. Pod koniec tego programu pojawiały się tam tysiące ludzi, zaczęto od nas domagać się zezwoleń na organizację imprezy masowej. Ochrona zaczynała być problemem gigantycznym. Program był live, te tysiące ludzi zaczęły być problemem dla samego miejsca w którym się znajdowaliśmy. Doszliśmy do wniosku, że albo będziemy musieli włożyć jeszcze gigantyczne środki żeby temu sprostać albo spróbowaliśmy, zobaczyliśmy jak robi się taką telewizję i spróbujemy znowu w innym momencie kiedy będziemy do tego przygotowani. To jest telewizja, która nadejdzie. My testujemy różne rozwiązania i taka telewizja live, gdzie przyjeżdżają z Otwocka, z każdego miasta dookoła Warszawy i wiedzą, że obok dworca jest ogromny multishop do którego można wejść i tam zobaczyć telewizję na żywo i dotknąć te gwiazdy, które tam są. To jest bardzo dobry pomysł tylko on wymaga gigantycznych środków. Troszkę nas to przerosło organizacyjnie. Spróbowaliśmy, wiemy, zakończyliśmy z sukcesem, poczekamy na dobry moment."
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Studio Złote Tarasy

Post autor: Isadora »

a spiskowa teoria mówiła, że nie sprawdziła sie Ewa Drzyzga :mhm: . Co prawda jedno nie wyklucza drugiego, ale pan Miszczak ma całkowitą rację, mieszkam w Warszawie i z czystej ciekawości byłam tam ze dwa razy w trakcie nagrywania programu, faktycznie przewalały się tłumy ludzi, szczególnie gdy w studiu zaczęły gościć gwiazdy YCD powstało istne oblężenie, forma programu bez wątpienia była bardzo atrakcyjna, ale w praktyce w razie jakichś problemów z bezpieczeństwem mogło się źle skończyć
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Studio Złote Tarasy

Post autor: kamiiloo »

moze to bylo atrakcyjne dla ludzi w ZT ale dla mnie jako widza tv było porpostu nudnawe
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości