Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

W sumie ,to jak sprowadziłaby się do Wawy , to znacznie łatwiej byłoby jej rodzinę założyć :D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Zrozumiałbym twierdzenie, że łatwiej by było zrobić karierę 8)
Ale założyć rodzinę ? Czym w tym przypadku Poznań różni się od Warszawy ? :hmm:
Też duże miasto , a nie żadna prowincja
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
W sumie ,to jak sprowadziłaby się do Wawy , to znacznie łatwiej byłoby jej rodzinę założyć :D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Zrozumiałbym twierdzenie, że łatwiej by było zrobić karierę 8)
A ja uważam , że i to i to łatwiej zrobić w Warszawie :lol2: !! A to z prostego powodu , że jedno ściśle się wiąże w życiu z drugim :lol2: !! Czasami jedno trzeba poświęcić dla drugiego , a jeśli nie chce się ponieść żadnych strat , to dobrze jak się pracuje i mieszka w jednym mieście ;) !! Może stacja ma jakieś konkretne plany związane z Agatką -prezenterką -warszawską prezenterką :) ?? :D !! Może Agatka niedługo będzie stacjonować tylko w Warszawie i nie będzie musiała "dojeżdżać" do pracy :D !!
A jak łatwo się domyślić , tak np. kobiecie w ciąży ( :lol2: ) byłoby trochę trudniej pokonywać co weekend ,czy co drugi weekend , trasę z Poznania do Warszawy i z powrotem ;) !! Co nie :lol2: ?? A jak będzie mieszkać na miejscu , czyli w Warszawie to te parę kilometrów mężuś autkiem podrzuci :lol2: !!
epsztajnek pisze:Ale założyć rodzinę ? Czym w tym przypadku Poznań różni się od Warszawy ? :hmm:
Też duże miasto , a nie żadna prowincja
A pewnie , że Poznań nie prowincja , ale daleko od Warszawy położone miasto :lol2: !! ;)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

No proszę :lol2: W końcu wzięliście za planowanie Agacie życia :lol2:
Cóż ją wg Was czeka w najbliższym czasie :> Przeprowadzka? :D Za mąż pójście? :D
Ciąża? :shock:
Aż tak źle sobie życzycie? :lol:
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że kiedy Agata będzie w ciąży i urodzi dziecko, to nawet fakt, że będzie mieszkała w Warszawie nie poprawi sytuacji jej fanów :spiewa: :lol2:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:No proszę :lol2: W końcu wzięliście za planowanie Agacie życia :lol2:
..to z nudów notka :lol2:
..tematy do dyskusji nam się powoli wyczerpują ;)
..jeśli już nie wyczerpały :roll: :lol:
..to na co zostaliśmy skazani jest po prostu straszne :uhh:
Cóż ją wg Was czeka w najbliższym czasie :> Przeprowadzka? :D Za mąż pójście? :D
Ciąża? :shock:
..spokojnie :stop:
..nie jesteśmy przecież wróżkami :lol2:
Aż tak źle sobie życzycie? :lol:
..nasze szczęście poświęcimy dla szczęścia Agatki :)
..szlachetne - prawda :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
W sumie ,to jak sprowadziłaby się do Wawy , to znacznie łatwiej byłoby jej rodzinę założyć :D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Zrozumiałbym twierdzenie, że łatwiej by było zrobić karierę 8)
A ja uważam , że i to i to łatwiej zrobić w Warszawie :lol2: !! A to z prostego powodu , że jedno ściśle się wiąże w życiu z drugim :lol2: !! Czasami jedno trzeba poświęcić dla drugiego , a jeśli nie chce się ponieść żadnych strat , to dobrze jak się pracuje i mieszka w jednym mieście ;) !! Może stacja ma jakieś konkretne plany związane z Agatką -prezenterką -warszawską prezenterką :) ?? :D !! Może Agatka niedługo będzie stacjonować tylko w Warszawie i nie będzie musiała "dojeżdżać" do pracy :D !!
..ale dobrze kombinowałeś marcinkowsky :lol:
..ciekawe czy epszt zadowolony z takiej wyczerpującej odpowiedzi :?: :D
..a w temacie - to nawet jeśli nie jest się kobietą to lepiej jest układać sobie życie kiedy i praca i rodzina są blisko siebie ;)

..trzeba też wziąć pod uwagę to że Agatka może zrezygnować dla rodziny z Warszawy :?
..ale to jedna z ostatnich hipotez którą przyjmuję do wiadomości :]
A jak będzie mieszkać na miejscu , czyli w Warszawie to te parę kilometrów mężuś autkiem podrzuci :lol2: !!
..i zostanie w domu z dzieckiem :racja:
..a mamusia będzie pracowała i cieszyła swoich fanów :racja:

..eh :(
..kiedy w końcu znowu ucieszy :?: :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: zoha8 »

Ciekawe czy uczestnicy zakwalifikowani do drugiej edycji "You can dance" spotkali na obiecanych treningach w stolicy tańca Agatę?
Taki rebus :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

zoha8 pisze:Ciekawe czy uczestnicy zakwalifikowani do drugiej edycji "You can dance" spotkali na obiecanych treningach w stolicy tańca Agatę?
Taki rebus :D
..coś mi świeci w głowie :roll: :mhm: :roll: :mhm:

..chcesz powiedzieć że Agatka była tam gdzie trenowali ci tancerze :>
..problem w tym że ja nie wiem gdzie oni byli :uhh:

..zaraz zoha :stop:
..Twoje pojawienie się coś ważnego dla nas musi oznaczać :!:
..proszę zdradź kiedy wraca Agatka :rydzyk:

..i proszę nie rzucaj nam tu takich zagadek :rydzyk:
..prosto z mostu pisz :rydzyk:
..bo my jesteśmy okaleczeni przez tę rozłąkę :hyh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
not that kind pisze:No proszę :lol2: W końcu wzięliście za planowanie Agacie życia :lol2:
..to z nudów notka :lol2:
..tematy do dyskusji nam się powoli wyczerpują ;)
..jeśli już nie wyczerpały :roll: :lol:
..to na co zostaliśmy skazani jest po prostu straszne :uhh:
Z nudów i z szczerej chęci zagłuszenia tego żrącego bardzo nieprzyjemnie uczucia :hmm: !! ;( !!
obieżyświat pisze:
zoha8 pisze:Ciekawe czy uczestnicy zakwalifikowani do drugiej edycji "You can dance" spotkali na obiecanych treningach w stolicy tańca Agatę?
Taki rebus :D
..coś mi świeci w głowie :roll: :mhm: :roll: :mhm:

..chcesz powiedzieć że Agatka była tam gdzie trenowali ci tancerze :>
..problem w tym że ja nie wiem gdzie oni byli :uhh:
Nie ogląda się tvnowskich produkcji :devil: !! :hmm: A może Agatka tańczyła nawet w tym programie a my nic nie wiemy .... nie wiedzieliśmy :shock: ?? :lol2:
..zaraz zoha :stop:
..Twoje pojawienie się coś ważnego dla nas musi oznaczać :!:
..proszę zdradź kiedy wraca Agatka :rydzyk:
Pojawia się i znika :lol2: !! Mam nadzieję , że to pojawienie zohy coś dobrego nam będzie zwiastowało :rydzyk: !!
obieżyświat pisze:..i proszę nie rzucaj nam tu takich zagadek :rydzyk:
..prosto z mostu pisz :rydzyk:
..bo my jesteśmy okaleczeni przez tę rozłąkę :hyh:
Ja siebie nie poznaję -czasami patrzę w lustro i chcę sam siebie się spytać : kim pan jest ..... :uhh: ?? :lol2: :lol2: :lol2:
Dalej zoha -uchyl rąbka tajemnicy :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Buenos Aires ? Stolica tanga ?
Ech ta moja wyobraźnia :hmm: Już widzę Agatę z rozpalonym wzrokiem , tańczącej zmysłowe tango w sukni z wysokim rozcięciem :D
Sorry, ale żadne z miast północnoamerykańskich nie kojarzy mi się ze stolicą tańca :(
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Och :D Wyczuwam, że prędzej niż później nastąpi jakiś przełom :lol2:
Zjawiam się niemal w porę :lol2:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:
not that kind pisze:No proszę :lol2: W końcu wzięliście za planowanie Agacie życia :lol2:
..to z nudów notka :lol2:
..tematy do dyskusji nam się powoli wyczerpują ;)
..jeśli już nie wyczerpały :roll: :lol:
..to na co zostaliśmy skazani jest po prostu straszne :uhh:
Z nudów i z szczerej chęci zagłuszenia tego żrącego bardzo nieprzyjemnie uczucia :hmm: !! ;( !!
Nawet dobrze się złożyło, że i mnie zabrakło, bo byśmy Agattę w wielodzietność zapędzili :lol2: :lol2:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..i proszę nie rzucaj nam tu takich zagadek :rydzyk:
..prosto z mostu pisz :rydzyk:
..bo my jesteśmy okaleczeni przez tę rozłąkę :hyh:
Ja siebie nie poznaję -czasami patrzę w lustro i chcę sam siebie się spytać : kim pan jest ..... :uhh: ?? :lol2: :lol2: :lol2:
Dalej zoha -uchyl rąbka tajemnicy :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: !!
A może tak cierpliwości trochę :> Nie lubimy niespodzianek? :lol2: Tyle już daliśmy radę wyczekać, poczekajmy i te parę.... dni - mam nadzieję dłużej jeszcze :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Buenos Aires ? Stolica tanga ?
Ech ta moja wyobraźnia :hmm: Już widzę Agatę z rozpalonym wzrokiem , tańczącej zmysłowe tango w sukni z wysokim rozcięciem :D
Sorry, ale żadne z miast północnoamerykańskich nie kojarzy mi się ze stolicą tańca :(
No właśnie mi też nie :mhm: Ale przecież nie jest powiedziane , że chodzi o północnoamerykańskie miasto :> ?? Może być , że południowoamerykańskie :lol2: !! :tanczy:
Alchemik pisze:Och :D Wyczuwam, że prędzej niż później nastąpi jakiś przełom :lol2:
Zjawiam się niemal w porę :lol2:
Al -Ciebie to do nas przyciągnąć , to już tylko może wieść , a raczej przypuszczenie o powrocie Agatki :> ?? :lol2: Ale dobre i to ;) !!
Alchemik pisze:Nawet dobrze się złożyło, że i mnie zabrakło, bo byśmy Agattę w wielodzietność zapędzili :lol2: :lol2:
No żebyś wiedział :hahaha: !! Dlatego lepiej niech czym prędzej wraca :lol2: !! Bo jeszcze wykraczemy coś i dopiero będzie ;) !! :lol2:
Alchemik pisze:A może tak cierpliwości trochę :> Nie lubimy niespodzianek? :lol2: Tyle już daliśmy radę wyczekać, poczekajmy i te parę.... dni - mam nadzieję dłużej jeszcze :lol2:
Pewnie , że lubię niespodzianki :lol2: !! Ale wolę sie czasami przygotować na ich przyjęcie , żeby nie zejść z radości później na zawał :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

zoha8 pisze:Ciekawe czy uczestnicy zakwalifikowani do drugiej edycji "You can dance" spotkali na obiecanych treningach w stolicy tańca Agatę?
Taki rebus :D
no nie wiem, czy to już pachnie powrotem Agaty, ale na pewno jesteśmy blisko ponownego spotkania :lol2:

co do rebusu... trudny :lol2:
ale to w końcu forum o telewizji TVN :D ktoś chyba oglądał ten program i wie, gdzie trenowali jego laureaci :>
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:no nie wiem, czy to już pachnie powrotem Agaty, ale na pewno jesteśmy blisko ponownego spotkania :lol2:
Czy to , czy tamto pachnie , czy nie pachnie powrotem .... :lol2: !! Wiosna już tuż tuż :tanczy: !! Poza tym każdy dzień przybliża nas do powrotu Agtki -nieważne ile jeszcze , ale wieczorem zawsze sobie mylę , że to już o jeden dzień mniej :tanczy: !!
I może to mnie trzyma przy życiu :D ??
stajlus pisze:co do rebusu... trudny :lol2:
ale to w końcu forum o telewizji TVN :D ktoś chyba oglądał ten program i wie, gdzie trenowali jego laureaci :>
Trzeba by wyjść poza teren wątku i się wypytać :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Nika »

marcinkowsky pisze: Trzeba by wyjść poza teren wątku i się wypytać :lol2: !!
Spokojnie, 'teren' przyszedl do Was! :D
Uczestnicy YCD trenowali przez tydzien jak to juz slusznie zauwazyl epsztajnek w Buenos Aires! :tanczy:
Nie mam tylko pewnosci co do tego kiedy odcinek z Buenos bedzie emitowany czy juz jutro, czy dopiero za tydzien, no i ciekawe tez czy relacje z Buenos podziela na dwa odcinki i pytanie najwazniejsze, czy pokaza Agatke skoro Ja tam spotkali ??! :mhm:
Specjalnie dla Was przejrzalam nawet videobloga Kingi Rusin, u ktorej sa chyba ze 3 filmiki z Buenos, ale Agatki tam nie widzialam, ale nie traccie nadziei, poczekamy zobaczymy i wszystko sie wyjasni. Jak na powrot po ponad miesiecznym urlopie to byloby mocne wejscie Agatki, takim tanecznym krokiem! :D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Nika, ale jesteś dla nas dobra :*
a więc jednak Buenos Aires :D
znalazłem w Googlach, że I edycja była na Broadway'u :D ale to nie o to chodziło ;)

cholerka :szalony: naprawdę sobie wyobraziłem, że Agata mogła tańczyć w tym programie :szalony:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Nika »

stajlus pisze:Nika, ale jesteś dla nas dobra :*
a więc jednak Buenos Aires :D
znalazłem w Googlach, że I edycja była na Broadway'u :D ale to nie o to chodziło ;)
Stajlus nie ma za co! :D Ale jeszcze małe sprostowanko, bo w pierwszej edycji uczestnicy trenowali w Paryżu, a Broadway to nagroda główna w obydwu edycjach dla wygranej osoby. A scisle mowiac to 3 miesieczny pobyt w Nowym Jorku i uczestniczenie w zajeciach w popularnej szkole tanca Broadway Dance Centre. :spiewa:
cholerka :szalony: naprawdę sobie wyobraziłem, że Agata mogła tańczyć w tym programie :szalony:
Szczerze mowiac to sama teraz nie moge sie doczekac, by dowiedziec sie co tam konkretnie Agatka robila? :mhm: Moze jeszcze sie okaze, ze ona ma jakies ukryte talenty i ma duzo wspolnego z tancem, widzialam na jednym z tych filmikow na YT takie ujecie jak ona zrobila taki wyskok ze szpagatem w powietrzu, jak myslicie gdzie ona mogla takich rzeczy sie nauczyc?! :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości