Michał Cholewiński

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czy aby na pewno dziś ma być ten debiut? :uhh: Spodziewałem sie Michała w Dnż, ale króluje Boska i Brydzia :lol2: Czekam do 18.00 :spiewa:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Michał Cholewiński

Post autor: Marcin »

Wydaje mi się, że może sprawdzić się w studiu. Prezencję ma niezłą.

Czemu biorą nowych serwisantów? Nie wiem, faktycznie jest ich za dużo. Może faktycznie Agata Tomaszewska odeszła z TVN24? Wtedy jedno miejsce by się zwolniło. Poza tym Żebrowski jeszcze dołączył.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ciekaw jestem niezmiennie bardzo debiutu Michała. Również wydaje mi się, że będzie dobrym nabytkiem, jednak nie ma co przedwcześnie wróżyć :rozglada:
Marcin pisze:Czemu biorą nowych serwisantów? Nie wiem, faktycznie jest ich za dużo. Może faktycznie Agata Tomaszewska odeszła z TVN24? Wtedy jedno miejsce by się zwolniło.
Tak się dzisiaj nad tym zastanawiałem i wielce prawdopodobne może się okazać, że będzie co drugi tydzień na zmianę z Poradą. Tomaszewska, jeśli nawet wróci z tego ''urlopu'' to nie znaczy, że musi zachować posadę prezenterki. Przynajmniej przez jakiś czas. :nie:
Poza tym Żebrowski jeszcze dołączył.
Żebrowski może być co drugi tydzień w Dnż na zmianę z Brydzią, która ostatnio dodatkowo dołączyła do załogi ''Skanera''. :spiewa:
Uczulam jeszcze tylko, że to tylko moje teorie :stop:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re:

Post autor: marcinkowsky »

kamilo pisze:Ciekaw jestem niezmiennie bardzo debiutu Michała. Również wydaje mi się, że będzie dobrym nabytkiem, jednak nie ma co przedwcześnie wróżyć :rozglada:
Marcin pisze:Czemu biorą nowych serwisantów? Nie wiem, faktycznie jest ich za dużo. Może faktycznie Agata Tomaszewska odeszła z TVN24? Wtedy jedno miejsce by się zwolniło.
Tak się dzisiaj nad tym zastanawiałem i wielce prawdopodobne może się okazać, że będzie co drugi tydzień na zmianę z Poradą. Tomaszewska, jeśli nawet wróci z tego ''urlopu'' to nie znaczy, że musi zachować posadę prezenterki. Przynajmniej przez jakiś czas. :nie:
Chłopaki - dajcie spokój :twisted: !! Może byście chcieli -nie wiedzieć czemu :mhm: , żeby Agata odeszła , ale zapewniam Was , że nie odeszła , ba -jak wróci nie będzie schodziła z wizji 8) !! :D
Odpoczynek jej się należał -ale się skończy -niebawem :D !!
Nabytki nabytkami , ale wydaje mi się , że Agata na tyle się sprawdziła , że stacja może jej zaufać -bardzo zaufać :D !
A nabytkom życzę wszystkiego dobrego :D !!
Zastanawiałem się , czemu wątek M. Cholewińskiego tak wysoko :mhm: ? :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Michał Cholewiński

Post autor: lukaszo »

Właśnie zaczął się pierwszy serwis prowadzony przez Michała :D
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bardzo udany debiut - widać spięcie i nerwy, ale to towarzyszy wszystkim przy pierwszym występie na antenie :brawa:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Michał Cholewiński

Post autor: redix »

Strasznie mnie denerwuje jak facet ma trzecią brew :x , wyskubał bym mu to włosek za włoskiem. Bosakowi z eLPeeRu również.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Michał przygotowujący się do relacji Dnż :spiewa:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że nikt nie zarejestrował wczoraj Michała w wieczornych serwisach :rozglada:
Obrazek
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Michał Cholewiński

Post autor: lukaszo »

Dziś Michał Cholewiński w Dniu na żywo :D
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Michał w ostatnich tygodniach prowadził weekendowe serwisy wieczorne. Jak sobie radzi? Nie mam żadnych zastrzeżeń do prowadzonych przez niego serwisów, ani też jakoś szczególnie nie przyciąga mnie przed ekran. Mimo dobrej prezencji, czegoś mu brakuje. Nie wiem jak to nazwać :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Michał w czwartkowym Dnż od kuchni. :lol2:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

:aniol: Wieczorne podsumowanie dnia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A co tu taka cisza w czasie, gdy Cholewiński zadebiutował w roli prezentera ''Prosto z Polski''? :> Poradził sobie całkiem dobrze, czuje się tam pewniej niż w serwisach. Myślę, że w joasiowym magazynie, sprawdziłby się na dłuższą metę. :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:..w czasie, gdy Cholewiński zadebiutował w roli prezentera ''Prosto z Polski''? :>
Już tam był z trzy ,cztery razy
Poradził sobie całkiem dobrze, czuje się tam pewniej niż w serwisach. Myślę, że w joasiowym magazynie, sprawdziłby się na dłuższą metę.
A Joasia gdzie pójdzie :> Michał Cholewiński jest bardzo dobrym reporterem.Jako prezenter od weekendu by mi nie przeszkadzał :nie: Teraz go zdecydowanie za dużo.Ale to moje zdanie.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości