Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Kamilo Ty już nie filozofuj,tylko weź wreszcie rozłóż te sztućce :!: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Kamilo Ty już nie filozofuj,tylko weź wreszcie rozłóż te sztućce
A myślisz, że gdybym jeszcze nie rozłożył to bym tu siedział tak spokojnie?! :szalony:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Och wy tu o sztućcach a Magda znów do akcji wkroczyła :szalony:
No widzę, że życzenia się posypały, Magda będzie z nas zadowolona :lol2:

Chciałem tylko nawiązać do minionego serwisu o 13 :arrow:
Sakosia rzeczywiście bardzo zainteresowana F1 :lol2: Gościła jakiegoś pana specjaliste, którego wypytywała o zmiany w taktyce BMW-Sauber i o to kiedy w końcu Kubica zacznie zajmować pierwsze miejsce :ban: Pan ekspert szybko Magde uspokoił, że on już jest gotowy, aby wygrywać, ale trzeba rozwiązać wszelakie problemy ze sprzętem :D

Na koniec coś, co każda Magda lubi najbardziej- Świat na Święta :D
Wielce rozbawił ją Krzysztof Skórzyński karmiący na Filipinach malutkie małpki mleczkiem z butelki :lol2:
Chyba kolejna miłośniczka zwierzaków w tvn24 :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jestem zniesmaczony iż wszyscy zapomnieli o Madzi :spiewa:
Nie sądziłem, że czekając na jakąś odezwę będę zmuszony pisać post pod rząd :spiewa:

Tymczasem czterodniowa już rozłąka z Magdą daje mi się we znaki :lol2:
Miałem nadzieje już dziś powitać ją w DnŻ, ale nie załamuję się i liczę na jutro- w końcu to w piątki nam ją los zsyła :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jutro, albo w sobotę się pojawi na pewno. Coś ostatnio w TVN24 jak grom z jasnego nieba zachodzą różne, niespodziewane zmiany, zastępstwa i próby personalne. W każdym bądź razie ostatni tydzień miała pracowity i warto by te 5 dni pobyć w domu :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Jutro, albo w sobotę się pojawi na pewno.
Oj jeszcze sporo nauki przed Toba wróżenia :lol2: Kolejny raz się okazało ,że w Tvn24 nie ma nic pewnego :nie:

Jak widać taka praca po 5 dni w tygodniu ma potem swoje skutki w krotkim urlopie.Jak się nie pojawi w poniedziałek to może Jej nie być 2 tygodnie :uhh: Magda musi wrócić :ban:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Oj jeszcze sporo nauki przed Toba wróżenia
A czy ja się nazywam Joanna Stawińska? :lol2:
Kolejny raz się okazało ,że w Tvn24 nie ma nic pewnego
To chyba dobrze, że nas zaskakują :rozglada:
Magda musi wrócić
A co Ty? Nie dasz Jej odpocząć? :grozi:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Może ktos wywróży Magde od piątku :rydzyk:
A może Magda też pisze gdzieś potajemnie bloga i zdradza datę swego powrotu :lol2:
Mam nadzieję, że sobie odpoczywa a ze nie są to żadne problemy ze zdrowiem :rydzyk:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Magda Sakowska

Post autor: lukaszo »

Jutro kończy się urlop Jarka Kuźniara(pojawi się w Poranku) miejmy nadzieję że po dłuższej nieobecności na antenie zobaczymy też boską Sakowską :D
Dajmy jej czas do weekendu :D
TVN - programowo najlepsza
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No w końcu pokazała się Magda :jupi: Uciekła niespodziewanie w Lany Poniedziałek i od tamtego czasu nie było jej widać :nie: Na szczęście chyba porządnie wypoczęła, skoro nadal DnŻ jej nie wystarcza i pokazuje się w serwisach dla ddtvn :lol2: I to jak się pokazuje :tanczy: Opowiadała o znanym już niedźwiadku Płatku ze zdaje się Norymbergii- temat ten i zdjęcia misia niezwykle ją rozbawiły i na koniec serwisu ukazał się promienny uśmiech, jakiego dawno u Magdy widać nie było :jupi:

Teraz tylko czekać do 11, aż rozpocznie się maraton :lol2:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Magda dziś przepięknie się uśmiecha- niestety caps mi się samoczynnie z tym uśmiechem skasował :roll:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Również się ciesze z powrotu Madzi :D Aż szkoda,że juz muszę Ją opuścić :uhh: A w serwisie o 11.00 była wyjątkowo radosna i robiła świetne miny;szczególnie podczas rozmowy z p.Wiesławem Kotem :tanczy: Teraz widzę rozmowa n/t nowoczesnych form opieki nad dziećmi w żłobkach and przedszkolach-chyba Magde to interesuje-zupełnie nie wiem czemu :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S I dopiero teraz zauważyłem;czyżby Magda miała opaskę brązową na głowie :shock: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Magda 'Boska' Sakowska w końcu podnosi jakość Dnia na Żywo :lol2:
Tak maxxxie, dobrze zauważyłeś opaseczke :lol2:
Ja w pierwszym momencie myslałem, że włoski sobie tak spięła do tyłu, a tu taki bajer :szalony:

Niestety nie widziałem serwisów o 11 i 12, ale widzę Magda dziś chętnie o dzieciach rozmawia :rozglada:
Poruszała temat matek, które wyjeżdżają rodzić do Niemiec- chodzi głownie o matki z okolic Szczecina.
Poźniej podczas relacji kolezanki Dębczyńskiej nt. chandry wspominała coś o depresji poporodowej :spiewa:
Mam nadzieję, że to jej nie dotknęło :nie:

Poza tym rozmawiała z prezydentem Wrocławia- panem Dutkiewiczem nt. przyszłości miasta oraz utworzenia tam jakiegoś centrum kultury europejskiej, czy czegoś w tym stylu :lol2: Poźniej z kolei stwierdziła, że jest on człowiekiem kreatywnym i czy aspiruje do kandydowania w wyborach na prezydenta Polski :mhm: Jednak prezydent Wrocławia dyplomatycznie odpowiedział, że narazie prezydentuje we Wrocławiu.

Magda oczywiście zachęca do oglądania kolejnych serwisów :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ach dziś cisza na całym forum, u Magdy capsów brak :(
No ale cały DnŻ taki żywy caps był na ekranie :lol2:

Magda w gorącej wodzie kąpana :lol2: Dopytywała się, dlaczego Kubica zajął 3. miejsce a nie pierwsze :lol2:
Widać, że jest spragniona sukcesów :tanczy:

Poza tym maglowała rzecznika policji w sprawie zamordowania Olewnika, była oburzona, jak można było pozwolić na takie zaniebania :spiewa: Rozmawiała tez telefonicznie z Mieczysławem Orzechowskim z prokuratury w Olsztynie :rozglada:
Z dobre 10 minut pana przepytywała :jupi:

Dziś na głowie znów opaska, a Magda przyodziana we wspaniałą marynarkę 8)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

arczi pisze:Ach dziś cisza na całym forum, u Magdy capsów brak :(
Cisza, bo niedziela to dzien wolny od pracy, wiec trzaa odpoczywac. :lol2:
No ale cały DnŻ taki żywy caps był na ekranie :lol2:
Pracowac musi ktos, by ktos inny mogl sie bawic. Ale dosc tego leniuchowania, stad moje 3 zdanka u Madzi. :lol2:
Magda w gorącej wodzie kąpana :lol2: Dopytywała się, dlaczego Kubica zajął 3. miejsce a nie pierwsze :lol2:
Widać, że jest spragniona sukcesów :tanczy:
Apetyt rosnie w miare jedzenia. A Madzia wyglada na taka co ma dobry apetyt. :szalony:
Dziś na głowie znów opaska, a Magda przyodziana we wspaniałą marynarkę 8)
I to jest to co mnie glownie dzis przyciagnelo do tego watku. 8) Marynarka niesamowita, wrecz szalona jak na stonowana, prorodzinna Magde. Wygladala jakby przed praca sluchala Evanescence i pod wrazeniem looku Amy Lee przywdziala ta skorzana marynare, no i wlosy w opasce. Jeszcze tylko mikrofon i bysmy mieli spiewajacy Dzien na zywo! :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika pisze:Cisza, bo niedziela to dzien wolny od pracy, wiec trzaa odpoczywac.
Po takiej przerwie, jaką zaserwowała sobie Magda, o wolnej niedzieli nie może być mowy :nie:
Poza tym ona już etatowa niedzielnica jest :lol2: Weekend jedyną mozliwością, by coś z tego DnŻ uszczknąć :hmm:
Apetyt rosnie w miare jedzenia. A Madzia wyglada na taka co ma dobry apetyt.
Och :cicho: Bardzo dobrze, że nie wygląda jak te wszystkie wieszaki, które łażą po wybiegach :nie:
A jak Magda ma dodatkowo apetyt na pracę i sukcesy sportowe (nie swoje :lol2: ) to chyba też dobrze :lol2:
Marynarka niesamowita, wrecz szalona jak na stonowana, prorodzinna Magde. Wygladala jakby przed praca sluchala Evanescence i pod wrazeniem looku Amy Lee przywdziala ta skorzana marynare, no i wlosy w opasce. Jeszcze tylko mikrofon i bysmy mieli spiewajacy Dzien na zywo!
Och :jupi: Gdyby tylko Sako zechciała śpieać piosenki Evanescence :rydzyk:
Byłbym wniebowzięty :tanczy: Już widzę, jak śpiewa dajmy na to Lithium :lol2:
Piosenka wręcz stworzona do niej, i jeszcze te teledyski :P

Co prawda tu bez skorzanej marynary, ale podobieństwo Amy i Magdy uderzające :lol2:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości