Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehhe a ja proponuje wyrzucic na te okazje telewizor przez okno, jestem zalamany reklamami, montaz tesh pewnie spieprzyli jush ja to ocenie obiektywnie :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mocne_ogniwo pisze:hehehhe a ja proponuje wyrzucic na te okazje telewizor przez okno, jestem zalamany reklamami, montaz tesh pewnie spieprzyli jush ja to ocenie obiektywnie :? :?
Eee... Reklama fajna. Podoba mi siê fragment gdy Kazia mówi, ¿e zespó³ jest potworny. Jeden z uczestników na to, ¿e ona te¿ (beszczelny :!: :lol: ), ona na to, ze zespó³ jeszcze bardziej. A nasze Mocne_ogniwo pasuje :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zajrzyjcie na brief :wink:

TVN - 17,7%
Polsat - 17,3%

UdziaÂły weekendowe :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_pabianice pisze:Zajrzyjcie na brief :wink:

TVN - 17,7%
Polsat - 17,3%

UdziaÂły weekendowe :)
WidzieliÂśmy :D TVN: trzymaj tak dalej! :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ten ktory mowi ze ona tesh wygral program naprawde bardzo symaptyczny czlwoiem, i chyba najbardziej z nas wyloozowany, zasluzyl na to, a nie pokazali w reklamie jednej uczestniczki marlenki, ona miala tesh fajny tyekkst o dzieciach z kazia heheh sie zapltala, z ta marlena bylem na cvastingu w wawie,ona mnie poznala a ja jej nie ale bylo milo, heheheh a mocne ogniwo bedzie czesto pasowalo bo jak nie wiedzialem to niewalilem glupot, tylko ten papcio chmiel w wfinale heheh :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Mocne_ogniwo pisze: a nie pokazali w reklamie jednej uczestniczki marlenki, ona miala tesh fajny tyekkst o dzieciach z kazia heheh sie zapltala, z ta marlena bylem na cvastingu w wawie,ona mnie poznala a ja jej nie ale bylo milo
OdczytaÂłem, ale nic z tego nie rozumiem. ZwÂłaszcza drugie zdanie.

Na szczĂŞÂście gÂłos, jak piszesz, wrĂłciÂł Ci juÂż do normalnoÂści, bo Twoje "pas" jest zabawne :wink:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ogniwo, jak bĂŞdzie tak dalej, to bĂŞdĂŞ kasowaÂł Twoje posty.

I druga sprawa: wiem, Âże juÂż gdzieÂś o tym byÂło ale jak CiĂŞ rozpoznaĂŚ? Jak wyglÂądasz? Jak jesteÂś ubrany? :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

michal pisze:
Mocne_ogniwo pisze:
Na szczĂŞÂście gÂłos, jak piszesz, wrĂłciÂł Ci juÂż do normalnoÂści, bo Twoje "pas" jest zabawne :wink:
tesh sie z tego powodu ciesez, pas brzmi zabawnie dla mnie obrzydliwie glupio a reszta bedzie okropna napewno bleee zluje ze z tym glosem sie zglosilem :( :(
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

poznasz mnie po tym z estoje w zoltej koszulce na 1 stanowsiku i mam maksymalnioe glupi, zjebany i bleeee idiotyczny glos nasczescie jush nie mam po opercji mam dawny, ladny hehehe :D :D :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Mój totalny debilizm inormatyczny kolejny raz daje o sobie znaæ- powiedzcie mi jak znajde na brief.pl dane telemetryczne, bo zalogowany jestem, ale nijak nie mogê odkryæ pod którym linkiem znajdê te dane. POMÓ¯CIE!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Dane telemetryczne na brief.pl przesuwaj¹ siê w paskach na stronie g³ównej pod napisami AKTUALNOŒCI BRAN¯E BRIEF LIFE

Wrócic warto do danych z zesz³ego tygodnia, tzn. 27.09 - 3.10. Oto¿ Fakty 3 razy by³y w TOP10 w poniedzia³ek, wtorek i œrodê. Uwaga te¿ by³a wtedy w TOP10!!! W poniedzia³ek nawet Justyna mia³a wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ Monika w TVP1, która tego dnia nie nachodzi³a na MJM!! Ale we czwartek Justyna poleg³a w starciu z Pszczó³k¹ Maj¹. Danych z pi¹tku nie ma na brief nigdy.
Anita Werner jest the best!!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

DziĂŞki- zaraz sprawdze, bo powoli zaczynam wÂątpiĂŚ czy jestem w stanie okieÂłznaĂŚ magicznÂą stronĂŞ brief.pl 8) 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

UdziaÂły stacji z 4.10.04 (wg AGB Polska):

TVP2 22,2%
TVP1 20,9%
Polsat 19,8%
TVN 13,8%
TVP3 4,5%
TV4 2,8%
TVN7 1,9%
TVN24 0,8%

Tym razem bardzo zwiêkszy³a siê ró¿nica miêdzy TVN-em i Polsatem.

Oto najchĂŞtniej oglÂądane programy tv 4.10.04 (wg OBOP):

1.TVP2 - M jak Mi³oœÌ 26,62%
2.Polsat - Faceci w czerni 12,3%
3.TVP1 - WiadomoÂści 12,01%
4.TVP2 - Kochaj mnie 10,28%
5.TVP1 - Klan 9,27%
6.Polsat - Samo ÂŻycie 9,14%
7.TVN - Fakty 8,48%
8.TVP1 - Teleexpress 8,3%
9.TVP1 - Wieczorynka: Dig i Dug 8,22%
10.TVP2 - 997 mag. kryminalny 7,86%

Co mnie zaskoczy³o to to, ze "Fakty" maj¹ wiêcej widzów ni¿ "Teleexpress". Program musia³ mieÌ jakiœ wielki spadek widzów. Ogl¹dalnoœÌ prawie równa Wieczorynce której zpe³nie nie znam, a jednak pojawi³a siê w dziesi¹tce. Nie ma znowu Moniki Olejnik, a tradycyjnie prowadzi "M jak Mi³oœÌ" z ogromn¹ przewag¹ nad pozosta³ymi programami.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro Ÿle zrozumia³eœ wyniki badaù. Dane zamieszczane przez serwis brief.pl mówi¹ o iloœci osób ogl¹daj¹cych w danej chwili jakiœ program. Ale to dane w % czyli np z poœród 100 odbiorników 24 w³¹czone by³y na TVP1, a 13 na TVN. Ale np o godzinie 17.00 dzia³a³o tylko 50 odbiorników (to wci¹¿ 100%), a ju¿ o 19.00 300 odbiorników (te¿ 100%) i na tej podstawie ustala siê szacunkowe dane. W tych wynikach brakuje widowni - np 30% mo¿e oznaczaÌ 10 milionów, ale równie dobrze o innej porze mo¿e to byÌ zaledwie 300 tysiêcy widzów (np o 24.00 w nocy). Ale wówczas te 300 tysiêcy jest tak¿e bardzo cenn¹ widowni¹.
Ceniê sobie serwis brief.pl - wszak jako jedyni podaj¹ wyniki z dnia poprzedniego, ale maj¹ ma³y b³¹d merytoryczny - powinni tak¿e podawaÌ liczbê widzów w milionach, wtedy dopiero mielibyœmy pe³ne zestawienie. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Doktorze , ale mamy takie wyniki i wypowiadaÂłem sie na podstawie tego co widaĂŚ w zestawieniu :)


Ostatnio zmieniony wtorek 05 paź 2004, 12:36 przez ArO, łącznie zmieniany 2 razy.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości