[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

Po 9? Już po 8. edycji by się przydała! Na wiosnę wystarczyło by You Can Dance i Mam Talent a np. jesienią 2009 Taniec z Gwiazdami i 3. Mam Talent albo całkiem nowy format. Może wkońcu jakiś muzyczny?! Czemu TVN stawia na taniec a Polsat na śpiew?! Umówili się czy co?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ja jednak myślę, że dobiją do 10 edycji i dopiero zrobią przerwę...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Czytałam, że kupują "trójkami" stąd te 9 edycji, tylko nie wiem, czy jak kupią taką "trójkę" to muszą ją ciurkiem wyemitować, czy mogą zrobić przerwę, ja też bym darowała tą wiosenną edycję, zdecydowanie lepiej się ogląda jesienną. Chociaż we wiosennej wystąpiliby może ci, którzy teraz są okrutnie zapracowani, a o których się mówiło czyli Kupicha, Gruchała, Flinta. A jeżeli w tej edycji rzeczywiście wystąpi Otylia, to jeśli nie poprawi jutro wyniku, to tabloidy ją zjedzą, już widzę te komentarze, że w głowie był u niej TzG a nie medal olimpijski :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Jeśli będzie 9 edycja to na pewno zobaczymy w niej Sylwię Gruchałe. Sama powiedziała, że bardzo lubi tańczyć, a teraz nie może, ale następnym razem z wielką chęcią :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

W 9 również Beatę Tadlę :). Powiedziała, że w ostatniej wystąpi.
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: harry »

Adrian ;P pisze:Jeśli będzie 9 edycja to na pewno zobaczymy w niej Sylwię Gruchałe. Sama powiedziała, że bardzo lubi tańczyć, a teraz nie może, ale następnym razem z wielką chęcią :D
obyś miał rację :>
i oby nie zmieniła zdania

nie wiem czy o tym tu było pisane ale zaproszenie w tej edycji miała również Kasia Stankiewicz, ale niestety nie zdecydowała się..
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mks »

To niespodzianka. Kasia byłaby elementem który mógłby przyciągnąc moją uwagę. Świetna artystka o ktorej 'szołbiz' zapomniał. Taki maly zastrzyk popularności by jej nie zaszkodził, ale cóż, niech podąza ścieżką niekomercyjną, a TVN zaprosi Kasię Novą, Natalię Lesz czy inne pipczące panienki.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Myślę, że do 9, zakładając, że będzie to ostatnia edycja, może być dużo chętnych, bo jeśli nie czuje sie wstrętu do tańca i nie ma się zbyt wybujałego ego, można naprawdę ciekawie zaistnieć w trochę innej odsłonie, a we wtorek będzie już pełna lista :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

Może i do 9 edycji, ale przerwa prawdę mówiąc przydałaby się nawet po 7 edycji, może więc zdecydują się wyhamować i jesienią nie zobaczymy DANCING WITH THE STARS?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

kamiltvnfan pisze:Może i do 9 edycji, ale przerwa prawdę mówiąc przydałaby się nawet po 7 edycji, może więc zdecydują się wyhamować i jesienią nie zobaczymy DANCING WITH THE STARS?
Co Ty w ogóle gadasz czytam Twoje wypowiedzi na tym forum i nie wiem o czym Ty piszesz. Jak może nie być 8 edycji Tańca z Gwiazdami skoro gwiazdy trenują? I nie rzucaj tu angielskim bo to zawiewa wiochą. Każdy wie jak brzmi angielska nazwa.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

piotrek888 pisze:
kamiltvnfan pisze:Może i do 9 edycji, ale przerwa prawdę mówiąc przydałaby się nawet po 7 edycji, może więc zdecydują się wyhamować i jesienią nie zobaczymy DANCING WITH THE STARS?
Co Ty w ogóle gadasz czytam Twoje wypowiedzi na tym forum i nie wiem o czym Ty piszesz. Jak może nie być 8 edycji Tańca z Gwiazdami skoro gwiazdy trenują? I nie rzucaj tu angielskim bo to zawiewa wiochą. Każdy wie jak brzmi angielska nazwa.
Znowu mnie zrozumiałeś, ale nie szkodzi. Napisałem, że przydałaby się przerwa po 7 edycji. Ja wiem, że gwiazdy trenują już i 8 edycja pojawi się 7 września. Ale chodziło mi o to, że czas najwyższy na Przerwę. A Angielskie nazwy brzmią lepiej i wiochą zalatuje Taniec z Gwiazdami ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

A przetłumacz sobie "Dancing with the stars" - co to znaczy? Jak dla mnie to to samo co Taniec z Gwiazdami...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

To piotrek888 uznał, że angielska nazwa zalatuje wiochą. Ja używam amerykańskiej nazwy "DANCING WITH THE STARS" co w wolnym tłumaczeniu znaczy Taniec z Gwiazdami, Tańczyć z Gwiazdami. A czy to ważne jakiej nazwy używać? Może "LET'S DANCE". Nie nie ważne. Mam nadzieję, że w wiosennej ramówce zabranie DWTS (TZG dla niektórych - piotrek888).
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Powiedziałem, że nazwy angielskie zalatują wiochą używane dla popisu na polskim forum.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

Dobrze piotrek888 a więc niech Ci będzie TANIEC Z GWIAZDAMI - Mam nadzieję, że ta edycja nas czymś zaskoczy. Chyba nie będzie jednak ani nowego studia, ani nowej oprawy... :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość