POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

No szkoda :(( Ale "Diwy" trafią do Polsatu :(( Też szkoda :(
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:Ale "Diwy" trafią do Polsatu :(( Też szkoda :(
Czy naprawdę wszystko musi trafiać w ręce TVN-u? Nie jestem zagorzałym fanem Polsatu, ale staram się być w tym wszystkim obiektywny...

Co do morning-show - Nina Terentiew zapowiedziała, że dopieści do końca prime-time, i weźmie się za day-time - przynajmniej ma takie plany. W dodatku Polsat jest jedyną alternatywą dla ludzi, którzy nie chcą oglądać ''gotowania o 8 rano''. Na razie taki program jest niepotrzebny, ważne są inwestycje w pasmo największej oglądalności i wcześniej wspomniany day-time.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

Może masz rację. Na program poranny przyjdzie jeszcze czas. Na razie możemy oglądać go w trzech największych stacjach. A do niedawna nawet w czterech (TV Puls). Gdzieś słyszałem, że Polsat ma zamiar utworzyć własne pasmo DAYTIME wzorem amerykańskich stacji TV (CBS, ABC, NBC) gdzie będzie emitowało swoje tasiemcowate seriale - SAMO ŻYCIE i PIERWSZA MIŁOŚĆ. Jeżeli tak się nie stanie prawdopodobnie jak czytaliśmy przed wakacjami w magazynach wydawnictwa BAUER serial SAMO ŻYCIE zniknie z anteny.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

DJ Ice pisze:Czy naprawdę wszystko musi trafiać w ręce TVN-u?
Jasne, że nie musi. :D Zresztą w ramówce nie byłoby miejsca na taki program. I tak jest ona już bardzo (a od września będzie jeszcze bardziej) "ciasna".
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

SAMO ŻYCIE zniknie z anteny.
Szczerze wątpię. ''Samo Życie'' w paśmie nadawania Wiadomości, czyli największych serwisów informacyjnych osiąga w miarę przyzwoite wyniki jak na tą porę. Zresztą serial wpisał się w tą godzinę, chyba, że tak jak mówiłeś stworzą pasmo day-time wzorowane z tych amerykańskich.
W godzinach 17-18:50 (nie wiem dokladnie jak to obsadzą) - Polsat emitować będzie codzienne relacja z Fabryki Gwiazd - swoją drogą zapowiada się ciekawie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

Mówię, co zamieściło wydawnictwo BAUER na swoich łamach. "Samo życie" może ma tą 3 mln widownię. Ale chciałbym przypomnieć, że z czasem ta widownia maleje... A czy TVN nie zrobił tak z "Kryminalnymi" i "Magdą M."? Seriale te miały dużą oglądalność a po za tym szeroką rzeszę fanów. Do tego miały na swoim koncie wiele nagród - Telekamery. "Kryminalni" - ławeczka w Międzyzdrojach. "Samo życie" fanów ma... nie wiele. Nie ma co się oszukiwać. Zresztą Polsat wie chyba co robi. Może właśnie w miejsce "Samego życia" wstawi nowe odcinki "Pierwszej miłości"...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

Zresztą Polsat wie chyba co robi. Może właśnie w miejsce "Samego życia" wstawi nowe odcinki "Pierwszej miłości"...
Też wątpię. Pierwsza Miłość w czasie nadawania Detektywów (18-19) wygrywa z TVN-em. Dlatego w czasie nadawania serialu Polsatu TVN prawdopodobnie wstawi nowy serial - BrzydULA. Dlatego sobie po konkurują. Zresztą Polsat podobno szykuje nowe seriale więc może właśnie będzie iść śladami Amerykanów.

Ale to nie temat na to. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

No zobaczymy na konferencji. Ja osobiście jestem za zdjęciem "Samego życia". Jest to bardzo nudny serial, ale to moje zdanie. Lepiej niech nakręcą nową operkę ;)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:No zobaczymy na konferencji. Ja osobiście jestem za zdjęciem "Samego życia". Jest to bardzo nudny serial, ale to moje zdanie. Lepiej niech nakręcą nową operkę ;)
No i widzisz i znowu piszesz niemiłosierne bzdury. Jeżeli serial osiąga w paśmie nadawania największych serwisów dobre wyniki to czemu mają zdejmować? Takie są prawa rynku. Myśl!
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

Aha czyli TVN nie myślał ściągając z anteny "Kryminalnych" i "Magdę M."... Pozdrawiam. BAUER nie pisał by bzdur wyssanych z palca, musieli mieć jakieś podstawy by przypuszczać przerwanie emisji tego tasiemca.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

Skończ już dzieciaku. Wierzysz takim pismom jak np. ''Tele Tydzień''? Przecież te gazety najczęściej podają bzdurne informacje. Szczerze Ci współczuję.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

W "Tele Tygodniu" tego nie przeczytałem. :) Skoro to takie gazety plotkarskie to dziwne, że organizują największe święto telewizyjne - Telekamery i do tego współpracują w stacjami TV. Tylko nie dzieciaku. Nie mam 15 lat. A to że mam własne zdanie inne niż ty, to przykro mi.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:W "Tele Tygodniu" tego nie przeczytałem. :) Skoro to takie gazety plotkarskie to dziwne, że organizują największe święto telewizyjne - Telekamery i do tego współpracują w stacjami TV. Tylko nie dzieciaku. Nie mam 15 lat. A to że mam własne zdanie inne niż ty, to przykro mi.
Podałem tylko przykład - niestety nie zbyt trafny. I co ma piernik do wiatraka? Dlaczego napisałem ''dzieciaku''? Bo się tak zachowujesz. Czemu jak Ci każdy tłumaczy jak to wszystko przebiega, Ty się wykłócasz? Zastanów się bo zwariujemy!

Z http://www.bauer.pl

:arrow: Twoje Imperium
:arrow: Życie na Gorąco

Rzeczywiście, wcale nie plotkarskie. I pewnie właśnie w takiej gazetce przeczytałeś te rzeczy. I nie neguj moich wypowiedzi.

Zakończ wreszcie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 sie 2008, 13:29 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

To wy się wykłócacie. Wkrótce przekonamy się jak to wszystko Polsat rozegra :) :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Polsat

Post autor: pawell »

Isadora pisze:Czy wiadomo, kiedy Polsat ogłasza swoją ramówkę?
Polsat już ogłosił swoją ramówkę. Szczegóły :arrow: http://wiadomosci.onet.pl/1805022,327,p ... ,item.html

Niektóre pozycje zapowiadają się interesująco jak np. "Powiedz prawdę!" czy "Fabryka gwiazd". :) No i kolejny sezon "Skazanego na śmierć". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości