[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

A może po prostu przedstawienie najlepszych tańców programu. Chodzi mi o to, aby w święta TVN wyemitował TZG, nie ważne czy na żywo, czy nie. Czy będą tańczyć przy róże czy przy choince.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Myślę, że TVN nie patrzy na to czy uczestnicy mogliby spędzić święta z rodziną czy nie. Money, money...
Rozpłakałem się ze śmiechu! Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Wszystko liczy się dla kasy? To już producenci też nie mogą spędzić normalnie świąt? Twój tok myślenia mnie rozwala. Zastanów się nad tym co piszesz....

Przestań albo dyskutujmy na poziomie. Na razie piszesz takie rzeczy, że.....ach.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

Tak jak pisałem, można nagrać program wcześniej a wyemitować dopiero w święta. :) Pozdrawiam :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Może w religii chrześcijańskiej Wielkanoc jest ważniejszym świętem, ale zdecydowana większość woli Boże Narodzenie.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

W Polsce prócz świątecznego odcinka JOŚ, także "Gwiazdy tańczą na lodzie" tańczyły i to w Boże Narodzenie! Oh... Program był nagrany wcześniej. Świetny pomysł...

A tu link dla niedowiarków - http://www.itvp.pl/event/gwiazdytanczan ... _id=619714
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:W Polsce prócz świątecznego odcinka JOŚ, także "Gwiazdy tańczą na lodzie" tańczyły i to w Boże Narodzenie! Oh... Program był nagrany wcześniej. Świetny pomysł...

A tu link dla niedowiarków - http://www.itvp.pl/event/gwiazdytanczan ... _id=619714
Przecież wiemy. Masz nas za idiotów? Opanuj się.
Po co rozmawiać o czymś co nie jest ''pewniakiem''? Rozmawiajmy na temat.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Dla mnie taki program nagrany wcześniej jest bez sensu :? Powinna być zawsze jakaś rywalizacja, ktoś powinien wygrać itd. Bez tego takie odcinki są nudne i mają bardzo słabą oglądalność. Dobrze, że TVN nie bierze przykładu z Polsatu i TVP :spiewa:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: DJ Ice »

Ale to fakt - Polsat zorganizował tylko jedną - ze wszystkich 3 edycji - wydanie świąteczne JOŚ. Zresztą każdy format ''ma to cos''. Każdy ma jakiś pomysł. Dobrze, że TVN ze swoim Tańcem wyróżnia się pomysłami. I tak samo jest z JOŚ i np. wydaniem świątecznym. ;) A o TVP i Gwiazdy Tańczą na Lodzie się nie wypowiadam - program bez pomysłu, bez polotu, i moim zdaniem - kiczowaty... ;]

PS. Może ktoś złożyłby do kupy wszystkie gwiazdy, które prawdopodobnie wystąpią w TzG? Może ja się tym niebawem zajmę. ;] Potem byśmy porównali z oficjalną listą. ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 sie 2008, 13:54 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamiltvnfan »

Może i dobrze. Bo jakby miał na tym tylko stracić to po co? Ale cieszę się, że jutro najprawdopodobniej dowiemy się kto zatańczy w tej edycji :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Pewny udział jest Ilony Felicjańskiej i Anny Popek. Tych list uczestników nie ma, co robić bo jutro ją poznamy.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Naziwska o mniejszej randze będą się pojawiac na Plejadzie, natomiast wszytskie 14 par poznamy na konferencji prasowej 29 sierpnia :)
Liczą się tylko Fakty.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

Super Express pisze:Pamiętacie efektowną sambę, którą swego czasu Roger (26 l.) tańczył po każdym golu dla Legii? Być może niedługo będziemy mieli więcej okazji do podziwiania tanecznego kunsztu reprezentanta Polski. "Super Express" zauważył, jak piłkarz wychodzi ze słynnej warszawskiej szkoły tańca!

Egurrola Dance Studio przy ulicy Żwirki i Wigury - tam, w szkole popularnego tancerza i choreografa Agustina Egurroli, do występów przygotowują się uczestnicy "Tańca z gwiazdami" i właśnie tam spotkaliśmy ostatnio Rogera Guerreiro. Czyżby lider Legii miał być gwiazdą popularnego programu TVN?

Wydaje się to mało prawdopodobne. Po pierwsze, trudno byłoby pogodzić treningi w Legii z wyczerpującymi przygotowaniami do tanecznych popisów. Po drugie, program "Taniec z gwiazdami" zawsze nadawany jest na żywo w niedzielne wieczory, a o tej porze często rozgrywane są mecze ligowe.

Co zatem Roger robił u Egurroli? Według nieoficjalnych informacji reprezentant Polski miałby wystąpić gościnnie w jednym tylko odcinku. Może zatańczy w nim sambę, którą, jak przystało na rodowitego Brazylijczyka, ma we krwi...

- Raz nawet szedłem za platformą szkoły samby podczas karnawału w Rio - opowiadał "Super Expressowi" w jednym z wywiadów. - To było świetne uczucie - dodał.
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

To byłby news - idol dla wielu po euro 2008, na parkiecie TzG :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

czerk pisze:Naziwska o mniejszej randze będą się pojawiac na Plejadzie, natomiast wszytskie 14 par poznamy na konferencji prasowej 29 sierpnia :)
Dopiero 29 sierpnia?? A ja myślałam, że jutro podczas prezentacji jesiennej ramówki, wiele nazwisk już się pojawiło, skompletowane są tylko 2 pary: Otylia i Maserak oraz Andersz i Blanka, cały czas brakuje tajemniczych 2-3 nazwisk "gwiazd" i nazwisk pozostałych tancerzy, liczę jednak na to, że jutro poznamy taneczną czternastkę/?/
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Isadora - zerkaj na Plejadę, pojedyncze nazwiska się będą pojawiac :) Pozatym jest więcej znanych par, jeszcze 2 o których nie powiedziałaś: Popek z Olszewskim i Żmuda z Królem :)
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości