[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Na Wspólnej

Post autor: DJ Ice »

Tobie tłumaczyć, a Ty nic... Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Jestem krótko na tym Forum, ale wierz mi - lepiej rozmawiać o konkretach. A na zmiany się nic nie zanosi. I zobacz mój poprzedni post w tym temacie - tam Ci wszystko wyjaśniłem.
Myśleć, chłopie myśleć...
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

A forum nie jest od dyskusji? Ja wyrażam swoje zdanie. Może ktoś to czyta, kto spojrzy na tą sytuację z "naszej" strony. SUPERKINO jest ok. Ale nie zajmuje nie wiadomo ile miejsca w ramówce, dlatego można je wstawić np. o 21.30. TVN zobaczymy co przygotuje. Pewnie zmian wielkich nie będzie...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

Nieraz w Superkinie film zaczynał się o 20.00 i kończył po północy (np. Władca Pierścieni), zwykle jest to po 22.00. Więc gdyby Superkino zaczynało się o 21.30 taki "Władca..." kończyłby się ok. 1.30 - kto by o tej porze oglądał film? W TVN praktycznie nie ma filmów, które zaczynałyby się o przyzwoitej porze, więc Superkino o 20:00 jest jak najbardziej trafione. Dlaczego Ty wciąż chcesz zmieniać coś co jest dobre?! Jak już ktoś napisał - potrzebujesz zmian - przemebluj pokój.
kamiltvnfan pisze:A forum nie jest od dyskusji?
Jasne, że tak. Tylko trzeba mieć coś mądrego do powiedzenia. Nikt głupich, nieprzemyślanych postów czytać nie chce. ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

Pomyśl trochę :shock: W superkinie od wiosny są po 2 filmy. W reklamach Superkina było zawsze ''Dziś w Superkinie...'' i były podawane 2 filmy. Gdyby był o 21:30, a drugi około 24 to nie miałoby sensu. A takto po 22 nieraz była dobra premiera jak Kobieta-Kot i inne. To była alternatywa dla tych, którzy oglądali Gwiazdy tańczą na lodzie, aby potem w TVNie obejrzeć jeszcze jakiś dobry film.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

Tak, tylko fani serialu są też pokrzywdzeni :( A jaką oglądalność ma piątkowe SUPERKINO?
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

Nie wiem gdzie to napisać. Ale jest to pokrewny temat:

Aktor Robert Kudelski znany widzom "Na Wspólnej" jako Michał Brzozowski w przyszłym roku wystąpi w amerykańskim serialu "CSI:Kryminalne zagadki Las Vegas". Podobno aktor wystąpi w 2 odcinkach. Zdjęcia odbędą się jeszcze w tym roku. Czytamy w Świecie Seriali.

No, no ciekawie. Nie oglądam tego serialu, ale dla Roberta Kudelskiego obejrzę te odcinki w których weźmie udział. Cieszę się, że powoli polscy aktorzy zostają dostrzegani za granicą. Jest to sukces aktora jak i serialu dzięki któremu zaistniał :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

Pokrzywdzeni? Rozmawiałeś ze wszystkimi czy mówisz o sobie? :lol2: W piątkowy wieczór widz raczej woli obejrzeć dobry film (jesienią mam nadzieję będzie ich trochę w piątek) niż kolejny odcinek serialu. Bo gdyby wolał seriale w takie dni jak Boże Narodzenie czy Niedziela Wielkanocna cały dzień leciałyby seriale - a tak nie jest.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

Dla fanów było by z pewnością lepiej jakby leciało NW. Ale mniejsza o to. NW ma wyższą oglądalność od poniedziałku do czwartku niż piątkowe SUPERKINO. I to czasem nawet dwukrotnie większą. Ciekawe ile mln widzów zgromadziłby piątkowy odcinek tego popularnego serialu.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: prze_kw »

Tyle samo, albo mniej niż SuperKino, bo GTNL ma podobny target jak NW :] a w tego typu produkcjach jak NW (czyli codziennych, no prawie codziennych :D) jeden odcinek nie gra aż takiej roli jak jeden odcinek TZG, GTNL, czy serialu typu TwT czy Tan! :) Pozdrawiam :)
Liczą się tylko Fakty.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: prze_kw »

Proszę scalic posty.

REWELACYJNA RAMÓWKA TVP2 W PONIEDZIAŁKI I WTORKI

20:05 Barwy szczęścia
20:40 M jak Miłośc

Dobrze, że tylko we dwa dni...
Liczą się tylko Fakty.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Na Wspólnej

Post autor: pawell »

:shock: No to "Na Wspólnej" w poniedziałek i wtorek będzie mieć ciężko. Za to "W 11 - Wydział Śledczy" może zyskać dzięki tej zmianie (serial notuje najlepsze wyniki w dni, które nie ma "M Jak Miłość", a były "Barwy szczęścia" (?)).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

Pytanie do czerk - Skąd wiesz, że tak ma wyglądać nowa ramówka TVP2 na poniedziałkowe i wtorkowe wieczory?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: prze_kw »

Liczą się tylko Fakty.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

No, no. Ciekawie się zapowiada :)
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiltvnfan »

Skoro teraz "M jak Miłość" będzie się zaczynało o 20:40 to zakładając, że serial ten ma tą samą widownię co "Na Wspólnej" to kicha dla TVNowskiej produkcji. Na pewno kilka tysięcy mnie, a może nawet milion mniej? Niech TVN jeszcze przemyśli gdzie umieści Wspólną a jeżeli ma zamiar jej nie ruszać to niech się weźmie za reklamę. Będzie ciężki pojedynek.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość