POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

I SAMO ŻYCIE pozostanie w ramówce. Ciekawa Fabryka Gwiazd i ciekawie zapowiadają się AGENTKI. Będę oglądał!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

kamiltvnfan pisze:To wy się wykłócacie. Wkrótce przekonamy się jak to wszystko Polsat rozegra :) :D
kamiltvnfan pisze:I SAMO ŻYCIE pozostanie w ramówce.

Ehm... Pozosatwie to bez komentarza :shock:
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

A nie wiecie co z RANKINGIEM GWIAZD? Nic o tym nie napisali... Miał być też DOM NAD ROZLEWISKIEM...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie Polsat powinien teraz zacząć inwestować w produkcje przed godziną 18. Po zdjęciu Gry w ciemno są same powtórki seriali...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

Przydałby się jakiś teleturniej z pokroju GRY W CIEMNO i może jeszcze jakiś nowy serial... Może konkurencyjny talk - show? Jednak wątpię, aby mieli szansę wygrać z RWT.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Polsat przygotował ciekawą ofertę, ale wcale nie powalającą. (Ocenam to co opublikowano oficjalnie). W zeszłym roku jesień zapowiadala się imponujaco, a wyszedł kotlet, jak będzie teraz zobaczymy.

Seriale zapowiadają się.. hmm.. sam nie wiem jak. "Na kocią łapę" nie porwie tłumów, przynajmniej tak mi się wydaje. Fabuła wydaje się za prosta, co kogo interesuje 'swiat weterynarzy'? Sukces "Czarodziejek" można przepowiadać już teraz, serial tworzą świetni ludzie. Lampka i Wereśniak to renoma sama w sobie.

"Fabryka gwiazd" zapowiada się na wielki przebój, mam nadzieje, ze wzorem zagranicy w Polsce zobaczymy gwiazdy światowego formatu. Kampania programu już wystartowała, w Szczecinie jest kilkanaście billboardów (jeśli chcecie, mogę wkleić)

"Powiedz prawdę" moim zdaniem będzie przebojem. Ciekawi mnie kto poprowadzi program, oby nie Chajzer czy inny Ibisz..

Teraz kolejny problem, w zapowiedziach Terentiew zabrakło kilku jasnych punktów które mogą odnieśc spore sukcesy:

"Ranking gwiazd" Jeśli obsada kobieca znalazłaby potwierdzenie w rzeczywistosci, oglądalnosc byłaby zapewne spora.
"Dom nad rozlewiskiem" Dośc ciekawa fabuła i piękna Olszówka w roli głownej.
"Skorumpowani" Film gniot, ale seriali sensacyjnych w Polsacie brak.
"Caly ten seks" talk-show o seksie.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Polsat

Post autor: kamiltvnfan »

Nazwę "Czarodziejki" zmieniono na "Agentki". Serial ma szansę na sukces. W obsadzie znajdzie się jedna z gwiazd do tej pory TVNu - ANNA GUZIK.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Też uważam, że ''Powiedz prawdę'' może być hitem. Jednak mam małe obawy, że program może skończyć tak jak ''Strzał w 10'' :?
Ramówka stacji na pewno ulegnie zmianie skoro codziennie nadawana będzie przez godzinę ''Fabryka Gwiazd''.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

mks pisze:
"Fabryka gwiazd" zapowiada się na wielki przebój, mam nadzieje, ze wzorem zagranicy w Polsce zobaczymy gwiazdy światowego formatu. Kampania programu już wystartowała, w Szczecinie jest kilkanaście billboardów (jeśli chcecie, mogę wkleić)

Najpierw pytanko odnośnie tych bilbordów, ale nie na temat: Jesteś ze Szczecina? ( bo ja tam właśnie od października studia zaczynam).


A teraz coś już na temat: Sądze, że Fabryka gwiazd ( Akademia gwiazd brzmi lepiej ) może być hitem. Format podobny dość do Idola, który również był swego czasu popularny na Polsacie. Ciekawi mnie również stuio, te z francuskiej edycji jest ogromne, nowoczesne - ciekawe co pokaże polsat.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Tak, jestem ze Szczecina. I gratuluje dostania się na studia:)

Program w większości krajów w ktorych się pojawiał odnosił sukcesy, myśle, że w Polsce moze byc podobnie. Umiejętna promocja, dobra godzina nadawania i hit na jesień murowany.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

Szkoda, że Onet mało podał informacji odnośnie nowej ramówki Polsatu.....

Co jeszcze pojawi się w ramówce stacji?

:arrow: Ranking Gwiazd
:arrow: Cały ten seks - talk show o seksie
:arrow: Talk - show, gdzie Zygmunt Chajzer będzie rozmawiał ze znanymi osobami na różne tematy - mówiono o tym w Radiu ZET.

Jeszcze do końca sierpnia mogą coś więcej ujawnić.

W dodatku odsyłam do tego artykułu: http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... smierc.htm
Tam więcej szczegółów. Wydania ''na żywo'' Fabryki Gwiazd w piątki (na pewno w czasie nadawania GTnL). Godziny wydań ''z puszki'' od pon. do czw. nie są jeszcze znane.

Zapowiada się ciekawa jesień, także w Polsacie. Konkurencja będzie ostra - widzowie to lubią. ;)
Format podobny dość do Idola, który również był swego czasu popularny na Polsacie. Ciekawi mnie również stuio, te z francuskiej edycji jest ogromne, nowoczesne - ciekawe co pokaże polsat.
Zależy jakim krajem się pokierują. ;) Wszystko zapisane jest w ''książce formatowej'' (nawet projekt studia) więc o to bym się nie martwił - będzie podobne do tych z zagranicznych edycji. ;)

''Dom nad rozlewiskiem'' nie pojawi się z powodu choroby jednej z aktorek - tak słyszałem - chodzi bodajże o Darię Widawską. Serial być może zostanie wyemitowany wiosną.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 sie 2008, 22:48 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

A co do "Powiec prawdę" to z miesiąc temu pisałem o tym w dziale o formatach telewizyjnych! Pewnie Polsat przeczytał mój post i postanowił zrealizować go :lol2: :lol: A tak na serio to ciekawie się zapowiada ten porgramik. Trochę o nim pisałem jak już wspomniałem w dziale o ciekawych formatach telewizyjnych.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

http://www.medialink.pl/artykul/1425,Co ... ia?,group4

Medialink ujawnia więcej szczegółów dotyczących ramówki Polsatu. Wiemy, że serial "Na kocią łapę" oglądać będziemy w czwartki i piątki o 19.30. Czyli Polsat znacznie ogranicza "Samo życie" ktore ewidentnie do końca roku się z widzami pożegna. W ramówce znajdzie się miejsce na "Ranking gwiazd" z m.in Olą Kwaśniewską, Weroniką Rosatki czy Edytą Górniak.

Kolejny szczegół to czlonek jury "Fabryki gwiazd" oprócz Kayah i Dutkiewicza zobaczymy Marcina Bisiorka z Radia Eska.
Stacja nie podjęła decyzji odnośnie programów Koterskiego i Gawryluk.

Autorskie programy powinny zostać w ramówce. Koterski mimo, że jest durny jak cholera to oglądalnosc miał dosyć dobrą. Gawryluk za to stworzyła poważny i rzetelny program który zyskiwał z odcinka na odcinek. Wyobrażam sobie jego emisję w czwartki o 22.00.. Ciekawe gdzie umieszczą "Ranking gwiazd" (Stawiam sobotę i niedziele o 19.30) i "Agentki"

Powinni zachować niedzielne pasmo serialowe. Gdyby Emitować 4 dobre seriale pod rząd udzialy powinny być naprawdę niezłe (20. Skazany na śmierć 21. CSI;MIAMI 22. Kości 23. Wzór) Nie powinni popełnić błedu i wsadzać "Gotowe na wszystko" na niedziele, wtedy Polsat wybierają mężczyźni i ten serial nie pasuje do charakteru pasma (obstawiam poniedziałek lub wtorek 20 lub czwartek 21) Koterskiego wszadziłbym po "Jak Oni śpiewają"

Przepraszam Was z góry za to durne układanie, ale nie mogłem się powstrzymać:)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Mają być codzienne wydanie Fabryki Gwiazd... Może o 17? Innej opcji nie widzę poza 20 :?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

No przecież pisze, że programy z puszki od pon. do czw. będą emitowane o 17:30. Wydania na żywo w piątek prawdopodobnie o 20:00.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości