Euro 2012 w TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Artek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 22:16

Euro 2012 w TVN?

Post autor: Artek »

Jestem ciekaw, czy TVN-owi uda siĂŞ kupiĂŚ prawa autorskie do meczĂłw 2012. Jak wogule bĂŞdzie te "EURO 2012".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no wlasnie bĂŞdÂą sie biĂŚ tvp polsat i tvn heheh kaÂżdemy zaleÂży bo oglÂądalnoÂśc bĂŞdzie megaÂśna oczywiÂście jak dojdzie do Euro 2112 w polsce i na ukrainie a jak nie bedzie w pl to to i tak oglÂądalnoÂśc bedzie duÂża
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Euro 2012 w TVN?

Post autor: pawell »

Artek pisze:Jak wogule bĂŞdzie te "EURO 2012".
Euro 2012 na pewno bêdzie. :] Tylko nie wiadomo czy u nas, czy zd¹¿ymy, bo OIGD ostrzega, a tak¿e Polacy trac¹ wiarê w Euro 2012. Zobaczymy... :roll:

Co do praw do transmisji tego wydarzenia to TVN/ITI powinien siĂŞ postaraĂŚ i w koĂącu wygraĂŚ coÂś prestiÂżowego ze sportu. Bez wzglĂŞdu na to gdzie ta impreza siĂŞ odbĂŞdzie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

TVN musi sie o te prawa postaraĂŚ:
Prawa telewizyjne do piÂłkarskich Euro 2012 bĂŞdÂą kosztowaĂŚ miliard euro.

Prawa do pokazywania mistrzostw Europy 2012, ktĂłre odbĂŞdÂą siĂŞ w Polsce i na Ukrainie, majÂą kosztowaĂŚ miliard euro - poinformowaÂł szef zespoÂłu PZPN ds. Euro 2012 Adam Olkowicz. "Same tylko prawa telewizyjne zostanÂą sprzedane za miliard euro, co bĂŞdzie rekordem. UEFA liczy na duÂże zyski z tej imprezy, ale rĂłwnieÂż kraje jÂą organizujÂące mogÂą spodziewaĂŚ siĂŞ sporego zastrzyku gotĂłwki" - powiedziaÂł Olkowicz.

Olkowicz przebywaÂł w JaÂłcie, gdzie odbywa siĂŞ jedno z czterech dorocznych forum ukraiĂąsko-europejskich. Tym razem pod hasÂłem "Euro 2012: co impreza przyniesie Ukrainie".

WalkĂŞ o prawa do pokazywania Euro 2012 zapowiadajÂą polskie stacje telewizyjne: TVP. Polsat i grupa ITI.
ÂŹrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe ile ma zapÂłaciĂŚ Polska za transmisjĂŞ... UwaÂżam, Âże pĂłki mamy ten rzÂąd ( a wiemy jaki mamy :x ) to prawa do transmisji euro bĂŞdzie miec TVP. No ale w 2012 bĂŞdÂą inni rzÂądzÂący ( daj Panie BoÂże :rydzyk: ) to i moÂże stacje komercyjne bedÂą miec wiĂŞksze wpÂływy... :roll:

Licze, Âże tvn a raczej iti kupi te prawa... By nie byÂło tak jak z F1.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To nie rzÂąd decyduje o tym kto dostanie prawa do transmisji Euro 2012! To UEFA sprzedaje te prawa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN nie jest zainteresowana przekazywaniem relacji z ME 2012. - To decyzja zgodna z przyjętą wiele lat temu linią stacji. Sport nie elementem, na którym opiera się nasz program - powiedział PAP rzecznik stacji Karol Smoląg.
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: Euro 2012 w TVN?

Post autor: lukasz92_1992 »

Mysle ze TVN dobrze postepuje rezygnujac z zakupu praw do Euro 2012. Nie ma dobrych komentatorow Uwazam ze lepiej te transmisje przeprowadzi Polsat a nawet TVP.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości