[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Tak ja, myslalem ze pozniej bede mial koszmary!! KTO MA DZIS GLONE WIADOMOSCI??
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Dziœ g³ówne Durczok
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii Durczoka nie zwolnili - jest na zdjĂŞciach w nowym studiu i w dodatku siedzi na centralnym miejscu, otoczony innymi dziennikarzami. Ale ze starej ekipy jest tylko on i Adamczyk. Z Prokopiuk zobaczymy... Mam nadziejĂŞ, Âże wciÂąz bĂŞdzie w WiadomoÂściach.
WidzieliÂście zdjĂŞcia nowego studia? JeÂżeli nie, to zapraszam, pod odpowiedni adres:
:arrow: :arrow: Nowe studio WiadomoÂści - zdjĂŞcia
Ja zamieszczĂŞ tylko kilka (ÂŹrĂłdÂło http://www.wiadomosci.tvp.pl)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z nowego studia bĂŞdzie nadawana Pogoda, Sport i prosto w oczy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nono, na zdjĂŞciach caÂłkiem przyjemnie to wyglÂąda, zobaczymy tylko czy siĂŞ nie przejadÂą na odpowiednim kadrowaniu, ale ogĂłlnie to pozytywne wraÂżenie na mnie wywarÂło :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jezu zajebiscie mi sie podoba :shock:

Teraz musze isc wiec tyle tylko napisze. ;)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zapraszam na stronĂŞ, ktĂłrej adres podaÂłem w poprzednim poÂście - zdjĂŞĂŚ jest okoÂło 25.
A dzisiejsze wydania o 8.00 12.00 i 15.00 prowadzi³¹ Ma³gosia Prokopiuk. Ten palant na forum Gazety widzia³ chyba skrót i bzdury bez zastanowienia siê wypisuje ehhh.
I jeszcze dwie fotki

Obrazek
Obrazek

Z kadrowaniem chyba nie bĂŞdÂą mieli kÂłopotĂłw - widziaÂłeÂś ile tam kamer nawstawiali?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to Âże nawstawiali kamer to niewaÂżne, byle tylko zrobili z nich uÂżytek odpowiedni :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zajebiste :!: :!: :!: :!: :!:
Bardzo mi siĂŞ podoba i jest 100 razy Âładniejsze od teego co majÂą Fakty.
No no wiadomoÂści postaraÂły siĂŞ. :lol: :lol: :lol:
Myœlê, ze wraz z nowym studiem mo¿e nadejœÌ nowa jakoœÌ tego programu.(lepsza oczywiœcie) :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

to studio jest zaje....... 100% lepsze od studia FucktĂłw . A co to za gosĂŚ :

Obrazek

bo nuie kojarze (ten co siedzi przy biurku z dlugopisem w nodie :-) )
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest chyba Piotr SobczyĂąski :?: od sportu. Prowadzi serwis sportowy i zajmuje siĂŞ np.ÂŁyÂżwiarstwem.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

tak, tak to on. A wdzieliscia na tych zdjĂŞciach jest moja ulubienica Kasia Trzaskalska, moze to ona tez bedzie prowadzis pogode w TVP 1

EDIT widzieliscie to zdjĂŞcie: Obrazek

chyba teraz pogoda bedzie prowadzona przez 2 osoby. kreta tez lubie :-)))))
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A tak bo ona prowadzi tylko pogodĂŞ na tvp2. Powinno tak byĂŚ bo te dwie starsze panie trochĂŞ mi siĂŞ znudziÂły. NIe to, ze mam coÂś do nich ale do nowego studia nie pasujÂą a Kasia jest mÂłoda, Âładna a to wÂłaÂśnie w telewizji siĂŞ liczy.

Doktorku o której godzinie mo¿na obejrzeÌ g³. wiadomoœci z netu.W³¹czy³em za póŸno i nie obejrza³em 1 materia³u o Michniku.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Te¿ zastanawia mnie obecnoœÌ na próbach Trzaskalskiej i Kreta. Ale np Waldek Dolecki sta³ na tle map pogody z Kuriera. El¿biety Sommer i Lucyna Grobicka to guru w TVP. Ta pierwsza pracuje ju¿ od kilkudzisêciu lat i cieszy sê wielkim autorytetem. Poza tym jako jedna z nielicznych jest z zawodu meteorologiem. Mo¿e Trzaskalska z Kretem bêd¹ w jakiœ innych wydaniach pogody - np w Kawie czy Herbacie lub Prognozie dla kierowców.
A ten pan o ktĂłrego pytaÂł Kwiatek to P. SobczyĂąsk, Michos ma racje - czyli Sport teÂż bĂŞdzie zmieniony.

Podobnie jak Wy uwaÂżam, Âże studi jest bardzo Âładne. Owszem Âładne majÂą takÂże Fakty i TVN24. Ale TVP udowodniÂła, Âże za mniejsze pieniÂądze i na mniejszej przestrzeni teÂż moÂżna zrobiĂŚ coÂś oryginalnego.

MÓJ RANKING SCENOGRAFII
WiadomoÂści 10 punktĂłw,
Fakty i TVN24- 10 punktĂłw
Wydarzenia - zaledwie 4 - w porĂłwnaniu z resztÂą sÂą w poprzedniej epoce.
MoÂże jeszcze za wczĂŞsnie na taki ranking, ale co tam. :lol:

Michos wejd¼ na http://www.wiadomosci.tvp.pl i znajd¼ ramkê ZAPIS PROGRAMÓW - najed¼ na Wiadomo¶ci - kliknij prawym, wybierz opcjê zapisz element docelowy i poczekaj a¿ siê ¶ci±gnie
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidzĂŞ. Przed chwilÂą tego nie byÂło ale juÂż umieÂścili. Ach te wiadomoÂści szybkie sÂą. :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Studio jest niesamowicie Âświetne! Brawo TVP! Fantastycznie! Monika Olejnik teÂż fajnie! BĂŞdĂŞ oglÂądaĂŚ TVP! Eureka! :D :D :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości