[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Źle słyszałeś. :D Wiosną rozpoczną się castingi. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Mam talent

Post autor: mks »

Posiadanie dwóch telewizorów obok siebie i oglądanie dwóch podobnych programów naraz to masakra, ale jak trzeba to trzeba.. wciaz wolę "Jak Oni śpiewają"

Finał "Mam talent" był.. szalenie przewidywalny, szalenie tendencyjny i niestety z trzech etapów (castingi, live, finał) obroniły się tylko rewelacyjne castingi..

Od poczatku znana była pierwsza trójka.. podobnie jak w odcinkach na żywo do finału przechodzili Ci co występowali na końcu, Ci pierwsi byli tak jakby spisani na stratę..

Spodziewałem się, ze jurorzy dzisiaj nie bedą faworyzować Klaudii, dziewczynka ta wbrew pozorom już jest strasznie zmanierowana i potrzebny jej porzadny psycholog a nie kariera. W wieku 10 czy 11 lat ludzie mogą mieć jeszcze siano w glowie, ona już jest mentalną 45 latką.. ugrzecznioną, ugładzoną.. nie prawdziwą..
Panowie gimnastycy fajnie rzeczy robili to fakt, ale czy aż tak fajne żeby wygrać.. nie, jak dla mnie nie.

Moimi faworytami byli Audiofeels, prawdziwi, szczerzy, sympatyczni i zdolni.. lud wybrał inaczej.. niestety.

Mam talent okazał się wielkim przebojem, a jednocześnie ciastkiem które z każdym kolejnym gryzem jadło się coraz gorzej niestety.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Mam talent

Post autor: mks »

Oto przykład człowieka z pokolenia pudelka i plotka czekającego na wiadomosci o tym czy jakiś biedny niedowładny psychicznie facet powiesił się, zastrzelił, pociął czy zrobił sobie coś innego. Nie wiem jak to nazwać, bo to nie jest już ani załosne, ani zenujące.. to jest jeszcze gorsze. Naprawdę szkoda mi takich ludzi.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Moim typem na pierwsze miejsce byli Audiofeels, a co do Melkard Ball - raczej widziałbym ich na drugim miejscu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Szperając w internecie zorientowałem się, że w Wielkiej Brytanii Mam Talent nie był emitowany raz na tydzień. Cała pierwsza edycja była emitowana dzień po dniu, natomiast druga była nieco inaczej. Było więcej odcinków z kastingów bo aż 7. I one były emitowane co tydzień. Myślę, że u nas w 2 edycji też powinno być więcej odcinków z kastingów, bo wielu rzeczy na pewno nie zdążyli pokazać... Wracając do Brytyjskiej wersji - Odcinki półfinałowe byłe emitowane dzień po dniu. Mnie się taki system niezbyt podoba...
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Mam talent

Post autor: Pawlous »

Jeśli chodzi o zwycięzców - Melkart Ball wygrali zdecydowanie zasłużenie. Moim zdaniem ich wczorajsze show było najlepsze wśród wszystkich finałowych prezentacji, panowie pokazali największy profesjonalizm. Wolałbym, żeby na 2. miejscu byli Audiofeels, ale cóż. I zgadzam się w 100% z Kubą co powiedział na temat Klaudii - ona powinna poczekać z 10 lat i dopiero wtedy robić karierę, jak nie to nagra płytę z piosenkami o jajecznicy...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: Nika »

Uwaga! Wszystkie posty o Wojciechu Glancu dotyczące jego rzekomej próbie popełnienia samobójstwa zostały usunięte. Nabijanie się z tego człowieka, podrzucanie linków w tym temacie do jakikochlwiek filmików przez tego Pana wypuszczanych na wiadomy temat będą nagradzane ostrzeżeniem.
Stacja TVN wyraźnie odcięła się od "działalności" tego Pana i na dzień dzisiejszy jego postać nie ma nic wspólnego z tym programem, który jest głównym tematem wątku.
Jakiekolwiek zastrzeżenia proszę kierować na PW.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Finał obejrzało 5,5 mln co stanowiło prawie 40 % widowni :D
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Mam talent

Post autor: skorupa2006 »

Uwielbiam ten błąd statystyczny. Według TNS Obop finał miał 4,2 mln i prawie 1/3 widowni :evil: :twisted:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: piotrek888 »

Memory pisze:przynajmniej nieliczny program gdzie jeszcze nie było K.Rusin :lol2:
A co ona miałaby tam robić :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Śpiewać, chodząc po ogniu z papugą na głowie. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: piotrek888 »

Marcin pisze:Śpiewać, chodząc po ogniu z papugą na głowie. :D

Wygrałaby w najlepszym polskim śmianiu się :lol:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Już kilka miesięcy w tym wątku naprawdę nic się nie działo. Czas to zmienić. Jak każdy wie 12 września 2009 roku o 20:35 startuje II edycja wielkiego hitu TVn - Mam Talent :D
Skłąd programu bez zmian: duet Hołownia&Prokop, oraz trio jury: Chylińska, Foremniak i Wojewódzki. Castingi odbyły się w trakcie wakacji. To każdy wie. To takie fakty na początek. Dla informacji dodam że emitowane są dość rzadko spoty promujące II edycje Show (widziałem 2: spot z jurorami i prowadzącymi oraz spot z młodą wokalistką).

Większość się wpowiedziała jeszcze w ubiełym roku, ja nie miałem tej przyjemności ponieważ nie byłem jeszcze zarejestrowany ;/ Teraz spróbuję nadrobić braki i to własnie uczynie: Melkart Ball jest wdg. mnie zasłużonym wygranym Mam Talent. II miejsce powinien zająć AudioFeels, chociaż na I niezasługiwali. Klaudia, łandie wyszło ale to zbyt wysokie miejsce na jej talent. Co do Ziemowita - powiem szczerze, nie znosiłem go. Był szalenie... ahh... brak słów. Zdecydowanie osoba nie na swoim miejscu w niewłasciwym czasie Nienadawał się na finał... jest znacznie więcej osób w jego wieku które potrafią to co on, ba nawet jeszcze więcej. I do tego zachowują się zdecydowanie lepiej. ale to moje zdanie.
Co do tegorocznej edycji programu, oglądałem materiał na plejadzie z jwedną z jurorek, Agnieszką, któa na premierze Simsów w warszawskiej Arkadii bodajże zapytana o tegoroczne talenty powiedziała ze jest ich naprawdę dużo. ogolnie mówiła ze jest wielu dobrych a nawet bardzo dobrych wokalistów oraz przede wszystkim wokalistek :D I wiele wiele innych talentów, jak to powiezieli producenic: talent w narodzie nie wyginął :P

Tak na posumowanie mojej wypowiedzi powiem ze naprawe ten rok minął w zabójczo szybkim tempie. Pamiętam finał MT kiedy to sam do siebie powiedziałem, "nieee... mam talent za rok dopiero"... a ten czas tak szybko minął... może to i dobrze? No niewiem, nie mnie to oceniać :P

No... myślę że to na tyle. :D Czekajmy więc do soboty na 20:35 w Tvn :) na największe widowisko roku (bo takim na 100% jest) - MamTalent xD (to taka reklama) :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Szkoda, że skrócili emisję programu o 20 minut. Kończy się już o 22... Ma nadzieję, że będzie w takim razie więcej odcinków, np. z 2-3 odcinki więcej z kastingów.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Może zrobią 7 odcinków z castingów :mhm: , tak jak w drugiej edycji "Britain's Got Talent". To było by dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość