Show Marcina Prokopa i Szymona Hołowni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Show Marcina Prokopa i Szymona Hołowni

Post autor: kamilkomentuje »

zródło: media2.pl
TVN szykuje kolejne nowe show?
http://media2.pl/media/60400-tvn-szykuje-nowy-show.html

Telewizja TVN chce wykorzystać potencjał prowadzących popularny show "Mam talent!", który na antenę wróci dopiero jesienią 2010 roku. Jest szansa, że już wiosną Marcin Prokop i Szymon Hołownia mogą zadebiutować w nowym programie, który będzie połączeniem rozrywkowego programu "Szymon Majewski Show" oraz publicystycznego programu "Teraz my!" - dowiedział się Super Express.

- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - mówi dziennikowi Marcin Prokop, który dodaje jednak, że jeśli taki pomysł się zrealizuje, to będzie mu bardzo miło. Z kolei gazeta powołując się na pracowników telewizji TVN informuje, że został już nagrany pilotażowy odcinek nowego programu, który spodobał się dyrekcji.

Co myślicie o tej produkcji? Ciekawe, czy program powstał na jakiejś licencji...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: Pawlous »

tak dla show z szymonem, nie dla udziału prokopa. pierwszy jest inteligentny a drugi tylko małpuje i robi z siebie bałwana. nie znam konkretnie koncepcji programu, ale kolejnego show z prokopem chyba nie wytrzymam, mam talent wystarczy. naprawde tvn nie ma innych mniej lansujacych sie i zakochanych w sobie prezenterów?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem jak dla Ciebie, ale dla mnie Prokop pod przykrywką przygłupa kryje całkiem inteligentnego człowieka... Ja niecierpliwie czekam na tą produkcję bo wydaje mi się że jednak ma jakiś potencjał. Ponad to myślę ż program postał na zagranicznej licencji, bo przynajmniej ja, nigdy bym niewpadł ażeby połaczyć Teraz My z SMS... (patrz Idol + Big Brother = Star Academy)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: Pawlous »

nie mówię nie dla tego show jako tako, bo nie widziałem jeszcze tego programu. po prostu nie przepadam za prokopem...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: kamilkomentuje »

nie no rozumiem. niewiem jak dla innych, ale dla mnie prokop to taki "gorszy" ( w dobrym słowa tego znaczeniu) kuba wojewódzki. to samo: pod przykrywką głupka jest całkiem mądry człowiek...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: kamilkomentuje »

Według mnie jest to kolejny wymysł (jeśli chodzi o reazlizację programu, ba nawet jego isteninie) prasy. Może rok temu, też było głośno o tanecznym show Ivony Pavlović. Były nawet nagrane wstepne odcinki (8 chyba). Do teraz jednak ani słychu ani widu o tym projekcie... I tak samo myślę apropo tego "widowiska".
tvn - wiosną programowo najlepszy.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: TVN szykuje kolejne nowe show?

Post autor: podmark »

Niekoniecznie wymysł brukowców. W każdej stacji, w przypadku takich programów nagrywa się odcinki pilotażowe. Tak było pewnie i w tym przypadku. Pilot jednak nie przypadł stacji do gustu i nie zlecili produkcji odcinków emisyjnych. Tyle w temacie :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości