[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: podmark »

kamilkomentuje pisze: Ponadto coraz bardziej polskie YCD przypomina mi pod względem realizacji niemieckie "Deutschland Sucht Den SuperStar" . Niby troszkę im brakuje, ale są już coraz bliżej ;)
Nie wiem, czy to jest komplement dla TVN. Porównanie YCD do "Idola" jest chyba trochę nad wyraz. Porównuj YCD z różnych państw, ale rób to tylko w rejonie tego samego formatu, bo zestawienie dwóch konkurencyjnych widowisk nie ma sensu.
To tak, jakbyś napisał, że YCD pod względem realizacyjnym przypomina Ci "Tak to leciało" - bo też z kilku kamer to robią :lol:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

Nie o to mi się rozchodzi. Np. castingi w niemieckim Idolu, pod względem realizacyjnym, bardzo przypominają mi YCD...
Jednak jeśli chcesz porównania z YCD z zagranicy, to powiem tylko ze nasza wersja jest znacznie lepsza od ukraińskiej :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

TVN emituje już dwa spoty. Pierwszy - o nim wie chyba każdy, promuje przede wszystkim jury programu. Natomiast drugi - nowy, bardzo nowoczesny. Użyto w nim podkładu muzycznego zwyciężczyni SF 2008 - Oh Laura "Release Me".
Ukazano tam fragnenty biało-czarnego teledysku, oraz fragmenty występów uczestników na castingach. Spot bardzo nowoczesny. Taki styl mi się podoba ;)
Dodam, że na razie emitowany był on tylko raz (w reklamie pomiędzy wtorkowym Na Wspólnej)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

kamilkomentuje pisze: Natomiast drugi - nowy, bardzo nowoczesny. Użyto w nim podkładu muzycznego zwyciężczyni SF 2008 - Oh Laura "Release Me".
Ukazano tam fragnenty biało-czarnego teledysku, oraz fragmenty występów uczestników na castingach. Spot bardzo nowoczesny. Taki styl mi się podoba ;)
Dodam, że na razie emitowany był on tylko raz (w reklamie pomiędzy wtorkowym Na Wspólnej)
Bardzo podoba mi się ten spot :brawa: , o wiele bardziej niż ten "ogólny" w kolorach TVN :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
monetowy_chlopak

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: monetowy_chlopak »

W marcowej ramówce TVN 7 widoczna jest pozycja "you can dance - po prostu tańcza". Czy to będą powtórki wszystkoch edycji, jak dobrze rozumiem, tak?! Emisja od poniedziałku do piątku rano i popołudniu. Czy dobrze myślę, że będą to powtórki wszystkich edycji :)?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,30558,wideo,,15 ... tykul.html

Jak widać w nowej edycji została odświeżona oprawa graficzna.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: ktos »

"YCD": Drugi odcinek pobił wszelkie rekordy!
"You Can Dance – Po prostu tańcz!" to program, którego nie trzeba nikomu przedstawiać! Wielbiciele tego energetycznego, pełnego emocji programu, wytęsknieni po sezonowej przerwie coraz tłumniej zasiadają przed telewizorami. Wczorajsza emisja była rekordowa – sięgnęła blisko 5 milionów!
http://muzyka.onet.pl/10172,2140145,newsy.html
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mfdtv4 »

Wow ! No nieźle ! Oglądałem ten odcinek także jestem w tych 5 mln! Wynik bardzo, bardzo dobry! Podoba mi się Anna Mucha w roli prowadzącej ;P Jest o niebo lepsza od Weroniki Marczuk - Pazury ;p
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: podmark »

Chyba ktoś przesadził z tymi 5 milionami :spiewa: WirtualneMedia serwują dzisiaj dane AGB, z którym jednoznacznie wynika, że środowy odcinek YCD oglądało 4,15 mln.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: DJ Ice »

mfdtv4 pisze:Podoba mi się Anna Mucha w roli prowadzącej ;P Jest o niebo lepsza od Weroniki Marczuk - Pazury ;p
Chyba jednak podoba Ci się w zupełnie innej roli - jurorki.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Nika »

http://www.plejada.pl/3,31163,wideo,,16 ... tykul.html
Czyżby to do niego Agustin miał powiedzieć "będziesz gwiazdą tej edycji"?! Przekonamy się już jutro. W każdym bądź razie ja jestem pod dużym wrażeniem i liczę, że wzięli go nie tylko do Izraela, ale że dostał się również do finałowej "czternastki".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: prze_kw »

Trudno, żeby był kiepski z takim doświadczeniem. Widać go często w 'TzG', gdzie tańczy w Volcie oraz czasem podczas tańców gwiazd (np. salsa Muchy w zeszłej edycji). Ponadto jest przyjacielem Michała Piróga.
Liczą się tylko Fakty.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Nika »

Przyjaciel czy nieprzyjaciel, co to ma za znaczenie?! Jeżeli jest dobry, to powinni go przyjąć. A w ostatecznym rozrachunku i tak widzowie go rozliczą, a nie Michał Piróg. Obawiam się jedynie, że tabloidy zwęszą, że są kumplami i zrobią niepotrzebną nagonkę. Ale w sumie to nie ma się co do przodu się zamartwiać. :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

czerk pisze:Trudno, żeby był kiepski z takim doświadczeniem. Widać go często w 'TzG', gdzie tańczy w Volcie oraz czasem podczas tańców gwiazd (np. salsa Muchy w zeszłej edycji). Ponadto jest przyjacielem Michała Piróga.
Do tego wieloletnim partnerem tanecznym, i nie tylko, Edyty Herbuś, wieloletnim nauczycielem tańca m.in. w szkole Egurroli, aktualnie tańczy w operze Traviata w reżyserii Trelińskiego, świetnie tańczy, ale również będzie co o nim mówić :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.joemonster.org/filmy/23399/F ... _Can_Dance_

Żałuję, że tego nie pokazali w tv :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości