Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: bartek09 »

Warto wspomnieć, że wczoraj nie było drugiej i trzeciej części "Szkła Kontaktowego". Ja włączyłem TVN24 dopiero ok. 22.45 i ku mojemu zaskoczeni nadawany był serwis informacyjny. Na koniec Dagmara powiedziała, że "drugiej części programu nie było z przyczyn technicznych". Dzisiaj Miecugow próbował wyjaśnić sprawę. Wyszło na to, że Wojciech Zimiński źle się poczuł (co oczywiście jest pilnie strzeżoną tajemnicą).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj Grzesiek Markowski i Kamil Dąbrowa w czasie przerw reklamowych wymieniali się koszulami. :D Na koniec dodzwoniła się też Wanda Chotomska.

''Szkiełko'' zebrało ostatnio sporo ciepłych opinii od artystów i dziennikarzy w najnowszym programie TVN Style pt. ''66 niezapomnianych programów TV''. Z zachwytu nad niedzielnym duetem nie mogła wyjść Beata Tyszkiewicz. :D
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

Panowie są rewelacyjni, ale wczoraj P. Wojciech Zimiński też się świetnie zgrał z P. Kamilem Dąbrową :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Nika »

Piąte urodziny Szkiełka
Obrazek
Teraz wiemy, kto ile ma wzrostu. Mój ulubieniec jest najwyższy. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jaki dumny. :lol2: Zawsze wydawało mi się, że Dąbrowa jest wyższy od Markowskiego. :rozglada:
Fajnie też Grzesiek na gali opowiadał, jak znalazł się w Szkiełku - zawsze w TVN mylili jego numer z Markowskim z Perfectu i parę razy zapraszali go do ''Rozmów w toku". Jak zadzwonił Miecugow z propozycją dołączenie do programu, to on już na początku powiedział, że on to nie on i że nigdzie nie ma zamiaru gościć. 8)
Mój drugi ulubieniec (ten pośrodku) też się wyróżnia wzrostem. :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

"Szkło" w niedzielę po raz pierwszy pojawiło się w odświeżonym studio. ;)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: a-j-p »

Trudno to nazwać odświeżeniem .... to tylko jakieś płachty za oknem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jutro w "Szkle" pojawić ma się jakiś nowy komentator - tak zapowiedział dziś Zimiński. Nic więcej nie powiedział, dał tylko do zrozumienia, że to ktoś, kogo widzowie powinni kojarzyć. :hyh: Do głowy przychodzi mi tylko... ale nie - to przecież głupie. :hmm: :nie:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: D00 »

Pan Kuźniar?
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

Pan Kuźniar zdaje się jest w Maroku 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

D00 pisze:Pan Kuźniar?
Dokładnie on mi przyszedł jako pierwszy na myśl. No bo jak to ktoś, kogo widzowie znają, to musi być osoba z TVN24. A tylko Kuźniar się nadaje. No chyba, że chodzi o jakiegoś regularnego gościa stacji. Maria Czubaszek? :hyh:
Efcia pisze:Pan Kuźniar zdaje się jest w Maroku
I myślisz, że w tym czasie pisałby na blogu o Kaczyńskim? :> Chociaż kto go tam wie. Tylko coś dużo ma tych urlopów, bo przed Wielkanocą bodajże też go nie było.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re:

Post autor: prze_kw »

Camilo pisze: Tylko coś dużo ma tych urlopów, bo przed Wielkanocą bodajże też go nie było.
Jak to mówi pewna moja znajoma - bogatemu wolno.

Oby to była Czubaszek, może wtedy włączę ten program na więcej niż 5 minut ;)
Liczą się tylko Fakty.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Nika »

A jednak Jerzy Iwaszkiewicz. Spoko gościu, ja tam nie narzekam. Znam go z kilku felietonów i całkiem dosadnie wyraża w nich zazwyczaj to, co również i mi chodzi po głowie w kwestii niektórych tematów.
Pan Kuźniar?
Serio myśleliście, że w soboty do 23 będzie nadawał w Szkiełku, a od 7 rano w niedzielę będzie za sterami Poranka?! :D No w sumie wszystko możliwe, ale na dłuższą metę, nie wszedłby w taki układ.
SNOL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 19:43
Lokalizacja: WROCŁAW, GĄDÓW MAŁY

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: SNOL »

Jak do tej pory bardzo często w "Szkle..." było bardzo masowo i "proplatformersko" (a może raczej "gegen-pisowsko"), tak dzisiejsze wydanie było niezwykle stonowane i po raz pierwszy od dłuższego czasu inteligenckie. Świetne posunięcie. Nigdy nie miałem okazji czytać felietonów pana Jerzego Iwaszkiewicza. Ale za to czytałem rozmowę Najsztuba w "Przekroju" oraz dłuższy artykuł w "MaleMan" i jestem pod wrażeniem osoby pana Jerzego. Świetny wybór. Nareszcie dzięki powiększeniu ekipy na antenie zapewne będzie mniej najmłodszych panów prowadzących, którzy - mam wrażenie - nie potrafią powiedzieć nic szczególnego, ale za to świetnie "jeżdżą" po PiSie. Już nawet dla mnie, na pewno nie zwolennika Prawa i Sprawiedliwości, jest to nie do ukrycia.
Na szczęście pojawił się pan Jerzy, w którym pokładam nadzieję.
Piszę poprawnie po polsku » Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie oglądałem, więc nie oceniam. Zlazłem sobie tylko fotę Iwaszkiewicza - kojarzę go trochę z widzenia.
Nika pisze:Serio myśleliście, że w soboty do 23 będzie nadawał w Szkiełku, a od 7 rano w niedzielę będzie za sterami Poranka?!
Jak na razie to od 7 rano w niedzielę za sterami Poranka od jakiegoś czasu jest wyłącznie chyba Jakub Porada. Coś wydaje mi się w ogóle, że z Kuźniarem zaczynają już kombinować pod kątem jego ewentualnego odejścia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości