[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

żałosne
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

r_r16 pisze:Co to ma być? :/
Gdyby dzisiaj padł milion, nikt za tydzień by nie oglądał. A tak to prawdopodobnie dzisiaj była wysoka oglądalność i dużo osób będzie oglądać "Milionerów" za tydzień, bo już jest pewne, że w przyszłą niedzielę padnie milion (już w lutym mówili, że ten odcinek wyemitują w marcu).
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Reklama była tak sugerująca, że aż szok, do tego zawodnicy - aż 3 młodych chłopaków, faktem jest , że tylko jeden był z dziewczyną. I gdy nie wiedział, odpowiedzi na pierwsze proste jak dla mnie pytanie byłem w szoku - on zgarnie milion? No ale wycofał się przy 20 tysiąc i czar prysł. Mam nadzieje, że w przyszły weekend będzie już CAŁA gra tego zawodnika, bo zonk będzie jak przy pytaniu za 500 tys usłyszymy gong . Swoją drogą ciekawe jaka reklama bedzie teraz? Pewnie teraz już będzie z urywkami gry tego milionera.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Miliona w tym odicnku się nie spodziewałem. Pamiętamy jakie reklamy były przy reklamowaniu odcinków, w których padało pytanie o milion... Także taka reklama to za mało jak na odcinek w którym padnie pierwszy milion. TVN w tym tygodniu zapewne będzie reklamował Milionerów jak nigdy wcześniej. Nie zdziwię się jak w reklamie nawet będzie pytanie o milion... :lol:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Reklama pewnie bedzie bardzo sugerująca typu Hubert mówi , że jak zawodnik wygra milion to zatańczy no i potem jakis urywek z tego tańca :roll:
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Ja takich "reklam" najbardziej nie lubię. Tak samo było jak emitowali te zapowiedzi z zawodnikami, którzy wygrali pół bańki. Od razu pokazują pytanie za milion, chociaż zawodnik zaczyna grę od niższego poziomu na początku odcinka.

Myślę, że gdyby układali takie pytania, dzięki którym częściej zdarzały się ciekawe sytuacje, to Milionerzy mieliby stale wysoką oglądalność, tak jak niemiecka wersja. Wtedy nie musieliby na grandę robić wielkiej reklamy (oficjalna informacja na Onecie, Plejadzie, a potem powtarzanie jej przez inne portale oraz prasę), która od razu zdradza, że ktoś wygra tyle i tyle.

Ostatnio Super Express (http://www.se.pl/rozrywka/plotki/urbans ... 34096.html) mocno sugeruje, że już wkrótce Milionerzy zostaną zlikwidowani. A ja bym nie był taki pewien - rekrutacja do programu trwa, poza tym sesja nagrań na wiosenny sezon prawdopodobnie została zakończona (wiem, bo mam znajomego, który był na widowni). Oceniam szanse pojawienia się jesienią nowych odcinków Milionerów gdzieś na około 60%.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Nowa zapowiedź już leci. Jest prawie ta sama co w poprzednim tygodniu, jednak trochę skrócona, a lektor wyraźnie sugeruje (choć nadal nie mówi wprost), że to właśnie w tą niedzielę padnie milion. Być może przygotowali jeszcze jakąś wersję reklamy.
piszę post pod postem, bo do poprzedniego nie mogę nic dodać
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Milionerzy

Post autor: cmabb »

qgn-111 pisze:Ostatnio Super Express (http://www.se.pl/rozrywka/plotki/urbans ... 34096.html) mocno sugeruje, że już wkrótce Milionerzy zostaną zlikwidowani. A ja bym nie był taki pewien - rekrutacja do programu trwa, poza tym sesja nagrań na wiosenny sezon prawdopodobnie została zakończona (wiem, bo mam znajomego, który był na widowni). Oceniam szanse pojawienia się jesienią nowych odcinków Milionerów gdzieś na około 60%.
Realizacja odcinków nie jest jednoznaczna z ich emisją.
Pamiętajmy, że pieniądze wypłaca się zawodnikom po emisji nie po nagraniu.
Obrazek
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

No wiem o tym, nawet od dawna. Ale myślę, że właśnie z tego względu, że organizują kolejną rekrutację zawodników, szanse na emisję kolejne serii są większe. Poza tym temu znajomemu, o którym już mówiłem, kobieta odpowiedzialna za widzów na publiczności powiedziała, że będą kolejne nagrania - o ile nie wciskała mu kitu. Tak więc nie jest, jak twierdzi Super Express, na 100% przesądzone, że nie będzie następnej edycji.

Jeżeli jednak plany się zmienią i zlikwidują Milionerów, to chciałbym, żeby TVN nie rezygnował całkowicie z teleturniejów. Pewnie ktoś powie, że od teleturniejów jest TVP, ale jest trochę znanych na świecie formatów, które bardziej pasowałyby do komercyjnej stacji, np. "1 vs. 100".

Dzisiaj za to w Fakcie napisali o rzekomym zakończeniu Milionerów (http://www.efakt.pl/Urbanski-pisze-ksia ... 416,1.html). Na szczególną (nie)uwagę zasługuje jeden z fragmentów tekstu: Jak donosi dwutygodnik "Party", producenci i sam prowadzący mają jeszcze nadzieję, że program będzie kontynuowany. Jednak Hubert Urbański bardzo się cieszy na myśl o zakończeniu programu. :lol:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milionerzy

Post autor: ktos »

28 marca, o godz. 18., polscy telewidzowie zobaczą, jak wygrywa się milion złotych. To historyczny odcinek teleturnieju "Milionerzy" w Polsce.
http://film.onet.pl/seriale/0,2146312,wiadomosc.html
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Pytanie za milion będzie dotyczyło muzyki.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Milionerzy

Post autor: Pawlous »

najlepiej niech podają jeszcze to pytanie, wszystkie wcześniejsze, dane triumfatora itp itd. niektore działania marketingowe tvn wołają o pomstę do nieba
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Akurat uważam, że to jest sukces tvn, że przez miesiąc nie wyciekło pytanie, imię, nazwisko i jakieś inne informacje dotyczące gry zawodnika. Media wiedzą tylko tyle newsów ile sama poda stacja. W zagranicznych wersjach np. niemieckiej tak nie było.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Jeżeli teraz takie rzeczy by wyciekły, to osoba, za sprawą której to by się stało, zapłaciłaby 100 000 zł kary. Jeśli przyjmiemy, że uda się kogoś takiego w ogóle zidentyfikować. Wiem to, bo kolega podpisywał taki mały dokument, gdzie było to oznajmione.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

A jak było z Pauliną i jej pytaniem o Artemidę? Pytanie wyciekło zaraz po emisji odcinka gdy doszła do 500 tys zł, jej rezygnacja przy pytaniu za milion też była znana przed emisją. No i nikt nie płacił 100 tys. rzecz jasna
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości