[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

moÂże zrobia jakis specjalne wydanie ogniwa, chetnie bym zobaczyÂła co tam sie dzieje za kulisami, chyba musiaÂłabym wystÂąpiĂŚ, ale boje sie porazki :wink:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Rozmowy na ten sam temat [NajsÂłabszego Ogniwa] toczÂą siĂŞ w dwĂłch wÂątkach - czasami trudno sie poÂłapaĂŚ! PrzerzuĂŚcie siĂŞ na jeden 8)

Np. ten :P
:)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

zglos sie bambi nie boj sie ja tesh sie balem porazki i niemyslalem o niczym innym jak o tym ze odpadsne jako 1 a bylo calkiem dobshew :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Moze sie zg³osze, ale jeszcze nie teraz, najpierw musze troche pog³ebic swoja wiedze :) Jak ogladam program to wydaje mi sie ze niektóre pytania s¹ takie szczegó³owe, a czasem to zwyk³a loteria. Zdenerwowa³ mnie dzisiaj ten facet, który sie dosta³ do fina³u :) a drugi mu jeszcze podpowiada³ :lol: ten od cz³owiejka stojacego :lol: to denerwujace tez ze s³abi moga wyeliminowaÌ mocnego, a potem wszyscy ida na piwo? pocieszajace jest to ze za kare mniej wygra³.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja nie wiem jak moga razem isc na piwo przeciez pomiedzy odpadnieciem 1 a ostatniugo uczestnika jest ok 3,5 godziny roznicy nikt tam jush nie czeka niewiem coi oni gadaja :D :D masz racje ze to loteria ja zle trafielm w tej loterii hehehehe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

z tym piwem to juz nie pierwszy raz sÂłyszaÂłam, to jakas sciema :) a tak wogĂłle niektĂłrzy by moze poszli na wino. Moze tamten odcinek byÂł nagrany tak szybko ze wszyscy czekali, w koncu chodzi o to zeby facet straciÂł szybko kase, a przynajmniej jakaÂśc czĂŞÂśc.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj to neimozliwe zeby byl szybciej nagrany bo nagrywa sie je tak samo od 4-5 godzin i to regula jest z tego co slyszalem a o tym piwie tesh wczoraj bylo chyba i keidys dawniej wtedy jak fibnalowa 2 wychodzi to moga byc jescez maksymalnie 2 oosby wczesniejsze :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

witam w anjslbszym ogniwie, poprostu musi byc kolejna educja ogniwa, bo chyba niewytrzymam, jesli nie bedzie kazi to naprawde nie bedzie programu ktory bede mial ochote ogldac bo to jest jedyny program ktory ogladam regularnie, innego takiego nie ma :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

jaaaa tezz, wczorajszy odcinek by³ swietny, wygra³a babka na która Kazia postawi³a by:) ostatnio sami faceci wygrywali, inna sprawa ze jak wchodze na forum oficjalne Ogniwa to az zaraz chce mi sie stamtad wyjsc, tam jest pe³no jakichs pó³g³ówków :!: Jak mozna tak obrazac Kazie, jak ona jest taka kochana :) :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja staram sie bronic kazie na tym oficialnym forum bo tam faktycznie panuje jakas ciemnota, a tyen chlopak co byl wczoraj an ostatnim stanowisku ten jarek byl zemna na castingu i mial w programie taka sama koszulke co ja w ogniwie hehehehee :D :D :D pamietam go bo siedziel kolo mnie a pozniej kolo mnie i mojej sistry ciotecznej na podlodze hehehe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Akurat wczorajszy odcinek te¿ ogl¹da³em. Zupe³nie przypadkiem w³¹czy³em (ostatnio ogl¹da³em z Mocnym_ogniwem) i nie mog³em siê oderwaÌ, bo chcia³em wiedzieÌ jak to siê zakoùczy. Niesamowicie ciekawy. Fajnie, ¿e Halina wygra³a, ale ten facet z Bochnii (samorz¹dowiec), Grzesiek chyba, te¿ by³ dobry, tylko, ¿e w ostatniej rundzie (w trójkê) by³y koszmarne pytania. Co prawda wszyscy takie mieli, ale on wypad³ najgorzej.

Ps. Znowu lecÂą zwiastuny z pasujÂącym Mocnym_ogniwem.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

rozmowy z grzeskiem byÂły niezÂłe, kazia jest kochana chciaÂła go odstresowac :) :) duzy plus dla niej :) , a z ta ciemnota na forum moze nalezaÂłoby tam raczej zostac i szerzyc kaganiec oswiaty, chociaÂż trudno wygrac z chamstwem :(
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehe, dzisiaj byla drzyna ktorej odcinek byl krecony bezposrednio przed moim odcinkiem, znalem ich wszytskich i pomyslec ze mimo ze byl; krecony przed moim pojaili sie doipiero 3 tygodnie po emisji tego w ktorym bylem ja, nie wiem jak oni to ustawiaja hehehe niemoge sie wypowidac bo dla mnie on nie byl ciekawy bo wiedzielm kto kiedy odpada i pytania i komntaze tesh zanlem hehehee :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

to trzeba byÂło nie sÂłuchac, wczoraj fajny byÂł ten zoÂłnierz z iraku, szkoda ze nie wygraÂł :cry: wogĂłle uwazam, ze tam powinna byc jakas publicznosc w studio, jak w milionerach
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehe ten zolnmierz przyszedl do ans jak jescez bylismy na tych sofach i rozmawial z nami troche czasu, a swoja droga dzisiejszy odcinek byl hitowy ta ewa 5 razy byla najslbsza i chyba pobila rekord ogniwa i jescez te 3,5 tys zl heheheh :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości