Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Beata Tadla

Post autor: RBB »

Trochę to dziwne...
A jak zareagowaliście?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Są razem od 14 lat, więc wiedzieliśmy ;)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Beata Tadla

Post autor: filipek24 »

No i nie zapominajmy, że mają syna. Jaś już do 3 klasy chyba idzie ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Beata Tadla

Post autor: RBB »

Beata Tadla z dzieckiem
Obrazek
Beata Tadla z mężem
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Obiecane video z Beatą Tadlą, kiedy sama prowadziła "Fakty" - sierpień 2008 roku

:arrow: http://www.speedyshare.com/files/23640584/bttmp.mpg
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Obrazek
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Beata Tadla

Post autor: RBB »

Ubrania prezenterów TVN są ich czy TVN'u?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

W części są własnością ITI, część jest z prywatnej szafy.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: lukasz2331 »

piotrek888 pisze:Obiecane video z Beatą Tadlą, kiedy sama prowadziła "Fakty" - sierpień 2008 roku

:arrow: http://www.speedyshare.com/files/23640584/bttmp.mpg
I dzięki Bogu, że to się tak rzadko zdarza. :rydzyk: :rydzyk: Oby działo się to jak najrzadziej, albo wcale. :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

LukiLuk pisze:I dzięki Bogu, że to się tak rzadko zdarza. :rydzyk: :rydzyk: Oby działo się to jak najrzadziej, albo wcale. :lol2:

Chyba powinno się zdarzać jak najczęściej. Mówi płynnie, czysto. Bije na głowę Błaszkoski Durczoka, bo ona w przeciwieństwie do niego umie się wysłowić i przeczytać newsy w przejrzysty i ciekawy sposób. Zresztą przez swoich kolegów jest uznawana za najlepszą "czytaczkę" newsów w kraju. Tylko nikt tego publicznie nie powie, bo po co chwalić koleżankę, skoro można siebie.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: lukasz2331 »

piotrek888 pisze: jest uznawana za najlepszą "czytaczkę" newsów w kraju.
"czytaczkę" :lol2: :lol2: Ja Tadli nie lubię, obrzydziła mi "Fakty" tak szczerze mówiąc, wolę Anitę Werner, a najbardziej Justynę Pochanke. O Durczoku nie wspomniałem słowem, ale fakt trochę "gwiazdorzy" w "Faktach". A Tadla? No cóż samo czytanie nie robi z niej profesjonalistki, bo filozofią nie jest przeczytać z promptera dwóch - trzech zdań. A samej Pani Tadli odbija powoli i zaczyna się kreować na "gwiazdkę" TVN24. Bo jedną z twarzy stacji jest, więc po co się jeszcze sztucznie kreuje?
Do "Faktów" mi nie pasuje i tyle. Widziałbym bardziej w nich Dagmarę Kaczmarek, ale o niej w jej wątku :D . (Bo mnie zbanują :P )
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

LukiLuk pisze:No cóż samo czytanie nie robi z niej profesjonalistki, bo filozofią nie jest przeczytać z promptera dwóch - trzech zdań.
Niektórzy nawet tego nie potrafią. Zresztą czytanie z promptera w Faktach jest niejako obowiązkiem prowadzącego, bo zapowiedź ma być krótka i treściwa, zachęcająca do obejrzenia materiału. Jak przyszły dziennikarz powinieneś o tym wiedzieć. Cholewiński w ogóle nie używa promptera, bo po co, skoro może wszystko widzom opowiedzieć. Jędrzejowska idzie 1:1 z prompterem. Ma takie prawo. Ale jak w Faktach nie czytać z promptera? Ma się nauczyć tego heada na pamięć?
LukiLuk pisze: A samej Pani Tadli odbija powoli i zaczyna się kreować na "gwiazdkę" TVN24. Bo jedną z twarzy stacji jest, więc po co się jeszcze sztucznie kreuje?
A gdzież ona się sztucznie kreuje? To, że pojawia się na eventach? Nie cierpi na tym jej robota, więc niech chodzi. Po pracy jest zwykłą osobą, a nie Beatą Tadlą z telewizji.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: lukasz2331 »

piotrek888 pisze:Jak przyszły dziennikarz powinieneś o tym wiedzieć.
Ja z promptera nie czytam :P
piotrek888 pisze:Cholewiński w ogóle nie używa promptera, bo po co, skoro może wszystko widzom opowiedzieć.
I za to cenię tego Pana, choć o tym nie wiedziałem.
piotrek888 pisze: Ma się nauczyć tego heada na pamięć?
Nie kwestionuję tego, że używa promptera, bo to nic złego, ale samo czytanie to trochę mało. No ale Pani Tadla jest "czytaczką" - Twoje słowa.
piotrek888 pisze: Po pracy jest zwykłą osobą, a nie Beatą Tadlą z telewizji.
Ja nie znam Pani Tadli po pracy, widzę ją na wizji (ostatnio mniej bo nie oglądam telewizji :P). Ale rozumiem, że stwierdzenie "telewizja kłamie" Pani Tadla wprowadziła w swoje życie zawodowe, a Ty jej wtórujesz :).

Jeszcze jedno Piotrze, na szczęście, jeszcze, mamy w tym kraju wolność słowa, wyrażam swoją opinię, a z Twoich odpowiedzi odnoszę wrażenie, że próbujesz mi narzucić swoje zdanie. Bo wybielanie i kreowanie Pani Tadli na chodzący ideał to już zauważyłem :P.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Nikomu nie narzucam zdania, a prezentuję swoje na temat Beaty Tadli. Dla mnie to fantastyczna dziennikarka i ciepła osoba. Nie widzę jakiś szczególnych zawodowych wad Beaty, a oceniam ją zawodowo na tym forum, więc wszystkie wypowiedzi są na mega plus. Taka już jest Pani Tadla :)

"Czytaczką" jest w Faktach, ale nie w Faktach po południu, tam jest urocza :D
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Beata Tadla

Post autor: anita.knapik@ »

No nie będę się na tej stronie wypowiadać obszernie na temat p.Kamil,ale uważam,że przesadzacie z tymi ocenami Jego zachowań!!!! :nie: Wcale nie "gwiazdorzy" na antenie,wręcz przeciwnie jest całkiem na luzie i tyle!!!! :tanczy: Ale dość tego tematu,bo mnie zlinczują!!!!A co do p.Beaty to osobiście lubię oglądać Fakty w jej wydaniu,bo rzeczywiście jest miła,ciepła i sympatyczna,ale żeby była jakaś nadzwyczajna to nie zauważyłam!!!!! :mhm: A tu wszyscy tak się zachwycają jej osobą!!Może prywatnie jest ekstra,ale tego My nie wiemy tak jak tego jaki prywatnie jest p.Kamil!!!!! :nie: Wróciła wypoczęta po urlopie jak każdy szczególnie po tak długim czasie!!!A to,że jej mąż jest z konkurencyjnej stacji to naprawdę nie przeszkadza w życiu prywatnym wcale!!!!Po prostu nie rozmawiają o pracy i tyle!!!Jest w końcu tyle tematów do rozmowy na stopie prywatnej!!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 12 gości