Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Ciekawe jak z tym sie czuje Dagmara? :devil:
Uciekła. :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: RBB »

sylwiagfan pisze:Boze, normalnie sfapowaliscie calkowicie ten watek. Ciekawe jak z tym sie czuje Dagmara? :devil: fap fap fap
Co to znaczy sfapować?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: RBB »

Ale to nic nie miało spólnego z tym tematem (chyba że jest aż tak zboczony).
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: filipek24 »

Sylwiagfan krytykuje wszystko i wszystkich więc mnie to nie dziwi.
A co do Dagmary, to szkoda mi trochę, że nie pojawia się teraz w weekendy. Nie mówiąc o jej i Marcina wyprawach ;) Nie muszą koniecznie odpalać błękitnego, ale chętnie wróciłbym do hotelowej znajomości języków obcych , Pamiętacie ? :
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: RBB »

Kobieta jeszcze mogła się pomylić, gorzej gdyby to był jakiś facet :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Nie mogłem sobie odmówić wklejenia tego pięknego ujęcia :aniol:

Obrazek
Pablito25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 05 sie 2010, 10:51

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Pablito25 »

Bardzo lubie Dagmare, ale chyba przesadziła z kolorem szkieł kontaktowych-sa za niebieskie. Jeszcze rok temu były delikatne ( a wiemy, że nie ma takich oczu tylko szaro-zielone bardziej). Moze to kwestia koloru włosów, teraz taka lala z przesadzonym kolorem oczu do tych włosów ( mniej sie rzucało jak były ciemniejsze)-styliści nie róbcie z niej lalki barbie, bo to kojarzy się jednocznacznie. :evil:
Lubie ją w PiŚ, ale w DpD troszke za bardzo wchodzi w slowo, szczególnie Panom od sportu :lol:

Zaraz mnie zlinczujecie :)

Pozdrawiam
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Fuxiasty »

Witam wszystkich na Forum!

Zapoznałem się z tym tematem i podzielam zdanie większości - Pani Dagmara (nie odważę się pisać "Daguś" czy "Dagi" :)) jest przeuroczą dziennikarką. Zdecydowanie moją ulubioną. Jej intrygująca barwa głosu w połączeniu z nienaganną dykcją sprawia, że można by jej słuchać w nieskończoność. Pomijam już aspekty wzrokowe, czyli ujmujący uśmiech i czarujące oczy... :D
Ostatni raz Panią Dagmarę widziałem w czwartek przy okazji magazynu Polska i Świat. Nie dane było mi obejrzeć samej końcówki programu, więc niestety nie wiem, czy zapowiadała jakiś urlop. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Pozdrawiam.

DWS! (Dagmara wszystko super!)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: pixie »

Lubie ją ;) faktycznie jest doś ładna..
Nie moge z tego, jak po szkle kiedys T. Sianecki się pyta - a co u ciebie?[mając na myśli program] a ona - wszystko dobrze, a u cb? Teraz za każdym razem mówią - co tam u ciebie? albo nie zgadnie pan kto dziś prowadzi Dzień po dniu?;OO
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Wygląda na to, że Dagmara wybrała urlop w tym samym czasie, co Joanna :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: filipek24 »

pixie pisze:Lubie ją ;) faktycznie jest doś ładna..
Nie moge z tego, jak po szkle kiedys T. Sianecki się pyta - a co u ciebie?[mając na myśli program] a ona - wszystko dobrze, a u cb? Teraz za każdym razem mówią - co tam u ciebie? albo nie zgadnie pan kto dziś prowadzi Dzień po dniu?;OO
Ma ktoś wideo z tej zabawnej sytuacji?
Ale Przynajmniej się dowiedzieliśmy
'czy wszystko dobrze?' u DK ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Fuxiasty »

pixie pisze:Nie moge z tego, jak po szkle kiedys T. Sianecki się pyta - a co u ciebie?[mając na myśli program] a ona - wszystko dobrze, a u cb? Teraz za każdym razem mówią - co tam u ciebie?
Haha, zgadza się. :D Prowadzący Szkło kontaktowe zawsze chętnie dyskutują z prowadzącymi Dzień po Dniu. Tym razem Tomek Sianecki o tym nieco zapomniał, więc Dagmara grzecznie zaczęła dialog. ;)
Sympatyczne też było, jak Tomek Jachimek zapowiadał występ Dagmary. Wygłosił taką mowę, że gospodarz programu (wtedy także był nim T. Sianecki) ocenił ją jako zbyt seksistowską... :P
pixie pisze:albo nie zgadnie pan kto dziś prowadzi Dzień po dniu?;OO
Tak, wówczas wiadomo, że musi być to Dagmara. :tanczy:
Ogólnie rzecz biorąc, zapowiedzi Dagmary po Szkle różnią się nieco od zapowiedzi np. M. Żebrowskiego czy P. Jaconia.

Ponawiam pytanie z tej wiadomości - kiedy Dagmara wraca z urlopu?
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: pixie »

Fuxiasty pisze: Ogólnie rzecz biorąc, zapowiedzi Dagmary po Szkle różnią się nieco od zapowiedzi np. M. Żebrowskiego czy P. Jaconia.

Ponawiam pytanie z tej wiadomości - kiedy Dagmara wraca z urlopu?
M.Żebrowski zazwyczaj w zapowiedziach mówi o..sporcie ;)


Aaa tak i teraz to raczej Dagmara zaczyna - co u was? A Tomasz - wszystko dobrze..
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Fuxiasty »

pixie pisze:M.Żebrowski zazwyczaj w zapowiedziach mówi o..sporcie ;)
À propos (taki zwrot w wątku Dagmary jest chyba na miejscu ;)) sportu, to osobiście bardzo odpowiada mi stosunek Dagmary do piłki nożnej. Łatwo można wyczuć, że nie lubi tej dyscypliny. Często mówi do panów od sportu "ale o piłce nożnej dziś nie będzie rozmawiać?" lub z rozczarowaniem "ehh, znowu o futbolu...". W serwisach sportowych w DpD także wyszukuje informacji o innych dziedzinach. Ja także nie toleruję utożsamiania ogółu sportu tylko z piłką nożną. :grozi:

Retoryczne pytanie Dagmary po porażce Lecha ze Spartą (4 sierpnia): "Nie mogli po prostu więcej trenować?" :D

DWS!
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: filipek24 »

Fuxiasty pisze:
pixie pisze:M.Żebrowski zazwyczaj w zapowiedziach mówi o..sporcie ;)
À propos (taki zwrot w wątku Dagmary jest chyba na miejscu ;)) sportu, to osobiście bardzo odpowiada mi stosunek Dagmary do piłki nożnej. Łatwo można wyczuć, że nie lubi tej dyscypliny. Często mówi do panów od sportu "ale o piłce nożnej dziś nie będzie rozmawiać?" lub z rozczarowaniem "ehh, znowu o futbolu...". W serwisach sportowych w DpD także wyszukuje informacji o innych dziedzinach. Ja także nie toleruję utożsamiania ogółu sportu tylko z piłką nożną. :grozi:

Retoryczne pytanie Dagmary po porażce Lecha ze Spartą (4 sierpnia): "Nie mogli po prostu więcej trenować?" :D

DWS!
W sumie, jeśli miałaby mówić o kolejnych porażkach polskiej reprezentacji narodowej, to po co ma pogarszać humor fanom sportu :lol2:
Ja nie zawsze mam okazję oglądać "Dpd" do końca, ale gdy prowadzi Dagmara, to potrafię odebrać sobie te minuty snu na rzecz oglądania TVN24 ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 27 gości