[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

No ja akurat nie wyobrażam sobie aby "Foolish Games" promowały ramówkę wiosenną, bo tekst piosenki mówi o czymś całkiem innym, co nie jest ani wesołe, ani nie pasuje do promowania programów na wiosnę. Wykonanie Kasi jest na pewno najlepsze do tej pory w 3 edycji, jednak niestety, ale jej angielski w tej piosence nie należał do najlepszych. Przez jej wymowę niektóre słowa zmieniły się w inne słowa. Ale to moja opinia. Co innego Piotr, który zaśpiewał fenomenalnie pod każdym względem, ale znając mentalność i gusta Polaków wygra jakieś dziecko wyginające się w każdą stronę i robiące supeł z własnej nogi, albo dziecko śpiewające, albo jeszcze coś innego. Dzieci nie powinny brać udziału w programie, gdzie wszystko kręci się dookoła konkurencji, mimo tego że są urocze.

Wczorajszy odcinek był beznadziejny. Żadnego talentu ciekawego, oprócz może ostatniego uczestnika, bo tylko jego wykonanie pamiętam. Reszta zniknęła z mojej pamięci. Baaardzo słabo, naprawdę. Gdyby nie jury to był spał chyba od pierwszej reklamy. Nie chcę mówić o irytującym Marcinie Prokopie (niech sobie prowadzi ok, ale po cholerę pokazywać go podczas występów!!) Szczytem było pokazanie jego darcia się podczas występu Kasi...). A o montażu nie chcę mi się wypowiadać, bo miałem te same zarzuty w poprzednich edycjach, tak samo w tej. Czy to robi jakiś amator?! No ludzie, jak można wciskać ludziom takie kity, że jesteśmy w Katowicach, a na publiczności pokazują osoby, które były w odcinkach poprzednich, w dodatku dwóch. Ślepy to zauważy. Nie mówiąc o momencie gdy widownia "wstaje z miejsc", a gdy pokazują jury wszyscy siedzą i zasypiają. Okropnie się to ogląda. Oglądałem wszystkie edycje brytyjskie i biją one na głowę edycję polską i pod względem talentów i pod względem wykonania. Jedynie jury mamy zabawniejsze.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

A mi się wczorajszy odcinek podobał O.o ostatni uczestnik i te trzy kobitki.. <3
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Pemol pisze:No ludzie, jak można wciskać ludziom takie kity, że jesteśmy w Katowicach, a na publiczności pokazują osoby, które były w odcinkach poprzednich, w dodatku dwóch.
W brytyjskiej edycji też tak robią. Aczkolwiek oglądając tą edycję MT i chociażby nową edycję "X Factor'a" przyznaję, że montażowi MT dużo brakuje do ideału. :roll:
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Wiem :) Ale tego nie widać. I na tym to polega :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Ostatni odcinek programu "Mam talent" zanotował rekordową widownię na poziomie prawie 5,5 mln widzów

http://media2.pl/media/69294-rekord-mam ... olsat.html

pierwszy 4,2 mln widzów
drugi 4,5 mln widzów
trzeci 4,8 mln widzów
czwarty 5,5 mln widzów

stale rośnie ciekawe ile będzie w tą sobotę :tanczy:
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Po takim tragicznym odcinku oglądalność powinna spaść (mam na myśli całość, nie tylko występy). Ale pewnie tak nie będzie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Ja się zastanawiam , dlaczego Mam Talent nie jest w HD , tylko w 16/9 :/ Mam nadzieję , że półfinały i finał na żywo będą już robione w jakości HD !
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

W najbliższą sobotę rusza też Zabij mnie śmiechem w Polsacie, a na jedynce będzie Ranczo Wilkowyje co może spowodować spadek widowni. Mimo to Mam Talent i tak pewnie będzie liderem.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Pierwszy odcinek nowego show telewizji Polsat "Stand Up. Zabij mnie śmiechem" oglądało 2 008 389 widzów, co dało stacji
udziały na poziomie 13,17 proc. W grupie 16-49 lat program oglądało 853 tys. widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl.

Telewizja Polsat przegrała z telewizją TVN, którą w tym samym czasie oglądało 4,791 mln widzów (31,45 proc.) oraz TVP1 - 4,713 mln, ( 30,94 proc.), która w tym czasie nadała filmową wersję Rancza. Telewizyjną Dwójkę oglądało w tym czasie ponad 595,3 tys. widzów (3,91 proc.).
http://media2.pl/media/69568-polsat:-za ... idzow.html

Mam Talent nieznacznie wygrał z Ranczem a myślałem że Ranczo więcej widzów przyciągnie :P
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

oglądałam ZABIJ MNIE ŚMIECHEM w czasie reklam ;)

myślałam, że ranczo przebije MT..a tu miłe zaskoczenie;)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

Ten nowy program na polsacie to porażka. Oglądałem w czasie przerw w Mam Talent. Polsat się kompromituje tego typu programami.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

Mam Talent oglądało 5,5 mln, a Ranczo 5,2 mln. Czyli Mam Talent ciągle zyskuje.
http://media2.pl/badania/69588-tvp2-wyp ... skuje.html
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

lukis pisze:Ten nowy program na polsacie to porażka. Oglądałem w czasie przerw w Mam Talent. Polsat się kompromituje tego typu programami.
no..trochę tak.. bardziej żałosne niż śmieszne to było...




no..dużej różnicy nie ma, ale zawsze coś!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Oglądalność lekko spadła ale i tak wciąż wysoka :D

5 365 381

http://media2.pl/media/69873-taniec-tvn ... -tvp1.html
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

A więc, oglądalność MT od pierwszego odcinka:
Odcinek:
pierwszy 4,2 mln widzów
drugi 4,5 mln widzów
trzeci 4,8 mln widzów
czwarty 5,5 mln widzów
piąty 5,5 mln widzów
szósty 5,35 mln widzów
siódmy (ostatni castingowy) - ?? mln widzów ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości