Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Obrazek
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Beata Tadla

Post autor: anita.knapik@ »

Pani Beatka ostatnio mnie zaskakuje non stop i to pozytywnie! :D Jej uśmiech rozwesela,rozjaśnia,dodaje energii! :brawa: To najbardziej pozytywna prowadząca Faktów ostatnio! :tanczy: Mam też wrażenie,że jest miłą i sympatyczną osoba!Pan Kamil powinien to docenić(jakaś premia by się przydała)! :P Życzę pani Beatce:Lawiny radości,potopu miłości,lampek migania,kolęd śpiewania.Prezentów bez liku,wiele kolędników oraz Sylwestra do rana z lampką szampana! :aniol:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beata Tadla

Post autor: Jacek-t »

Gala Moda&Styl:

Obrazek Obrazek
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Beata Tadla

Post autor: incognito »

Jacek-t pisze:Gala Moda&Styl:
Obrazek Obrazek
Widać, że ogłoszenie nominacji do Forumerów 2010 zrobiło swoje - p. Beata rzutem na taśmę, próbuje podrasować swój image. ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata raczej nie musi poprawiać swojego imagu. Ma bardzo dobry. I nie wygląda na żadnej imprezie jak, i tu cytat, baba ze wsi po dwóch kielonkach.. Takie opinie są niegodne, bo nie znasz jej na tyle, by wystawiać jej taką ocenę.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Beata Tadla

Post autor: incognito »

O "kielonkach" to nie ja... (bo można odnieść wrażenie, że adresatem postu powyżej jest jedna osoba).
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

incognito pisze:O "kielonkach" to nie ja... (bo można odnieść wrażenie, że adresatem postu powyżej jest jedna osoba).
Nie, nie, to nie do Ciebie.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Beata Tadla

Post autor: nouze »

Nie chciałem tego roztrząsać, ale skoro prosisz...
Nie muszę jej znać, mam oczy. Ona ma takie wioskowe podrygi, np. na nagrodach mistrza mowy polskiej, widziałem też wiele takich fot czy relacji z innych gal i tam jest to samo: podrygi, rozdziawienie itp. Wygląda dobrze tylko jak jest w pracy albo jak stoi nieruchomo, jak wyżej.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

nouze pisze:np. na nagrodach mistrza mowy polskiej,
To chyba było zadowolenie po wygranej. To jej pierwsza nagroda doceniająca jej pracę. Miała płakać?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Beata Tadla

Post autor: nouze »

Chodzi o sposób w jaki to zrobiła, gest mianowicie, a nie że w ogóle się cieszyła, nie udawaj że nie rozumiesz. Nawet to jak weszła na tę scenę, jeśli nie widzisz tego co ja, to naprawdę trudno mi to inaczej wytłumaczyć niż w przytoczonym przez ciebie cytacie, właściwie on zawiera wszystko.
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Beata Tadla

Post autor: lee »

Uwaga i stało się, ta magia świat.Dzisiaj pani redaktor sama w głownym wydaniu Faktów.
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Beata Tadla

Post autor: honey39leo »

No właśnie-sama i wypadła super(uśmiech,strój,gadka)to najlepsza prowadząca Fakty w ostatnim czasie!pozytywna energia i tyle,a nie żadna baba ze wsi-do kitu takie oceny! :x Dla mnie wzór dziennikarki,lepsza niż A.Werner!Pozdrawiam panią Beatkę w Nadchodzącym Nowym Roku i życzę energii do działania i uśmiechu jak do tej pory!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości