Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Obrazek

Tele Tydzień
Obrazek
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Poniedziałek TVN Style 22.35 W roli głównej Jarosław Kuźniar
Obrazek
kaśka:):)

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kaśka:):) »

ma ktoś może video z wczorajszego programu WOŚP na TVN, które prowadził Kuźniar z Pieńkowska?
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: honey39leo »

Nie mam nagranego,ale widziałam prawie wszystkie wejścia! :x I mówię Ci niewiele straciłaś,był tak denny i smutasowaty,że po 5 minutach oglądania zbierało mnie na wymioty! :o: :ech: Przełączyłam,więc na TVP 2.bo tam mieli więcej ikry prowadzący! :aniol: Na przyszłość radzę TVN-owi wybrać lepiej prowadzącego! :x Już lepiej Marcin Żebrowski albo Jakub Porada! :hyh: Nie ujmując,że Pieńkowska uśpiłaby całą wioskę w przeciągu 5 minut swego przebywania na antenie! :ech: :hmm:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bartek09 »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i koparka opadła. :D Nie wiem tylko w jakiej kategorii należy przyjmować tego newsa.
Gdyby to się okazało prawdą, to można przez jakiś czas zapomnieć o porankach, no i maleją szanse na to, że Kuźniar jeszcze kiedykolwiek zajmie się poważnym dziennikarstwem, a zdaje się, że to o tym marzył. Z drugiej strony - on i tak najbardziej pasuje spośród tych wszystkich kandydatów. Żebrowskiego jakoś nie mogę sobie nawet wyobrazić. :lol2:
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Mam nadzieję że p. Jarek pozostanie w poranku... Bo tylko poranki z nim uwielbiam oglądać.
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Jarosław Kuźniar w X-Factor?! Jeżeli to się sprawdzi to będzie to najgorsza decyzja TVNu. Nie lubię tego zarozumiałego pajaca
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jarek ma dziś trudny dzień w pracy.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: rex88 »

Właśnie o co chodzi, załapałem się tylko na końcówkę rozmowy z Kanikiem jak go przepraszał i odpowiadał na negatywnego maila od widza.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Zaczęło się od tego, że wśród gości byli dzisiaj m. in. Rafał Rogalski i Beata Kempa. Ich pojawieniu się zazwyczaj towarzyszy podniesienie emocji. Potem Jarek pomylił na antenie Tomasza Kanika z Tomaszem Mildynem, po raz kolejny zresztą, on ma pecha do tego. A na skrzynce kontaktu działo się to co zwykle, także ze wzmożoną intensywnością.
weshawesha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 17:10

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: weshawesha »

Nie wiem co sie ostatnio dzieje w poranku ;( byc może to wynik tych wszystkich zapowiadanych zmian, ale mi osobiście nie podoba się to co jest teraz. Pomimo mojej absolutnie niegasnącej sympatii do duetu Pan Jarek i Pani Kasia, nie odnajduje w nich tej niebanalnej radości, polotu i poczucia humoru, które były ich absolutnym atutem do czasu sprzed zmian ;( Być może się mylę, być może jest to chwilowe, ale poranki w ich wydaniu stają się takie same jak wy wydaniu żebrowskiego i jego współtowarzyszki;( S do bólu oficjalne, nie odnajduje juz tych budzących mnie z rana "docinków" i żartów, tej lekkości i pewnej dozy luzu ;(;( mam nadzieję, że to tylko chwilowe i powróci powalająca świetność duetu J i K :D
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: honey39leo »

Wiecie co Wam powiem,nie dziwi mnie zmiana u Kuźniara,jak dla mnie nigdy nie wywoływał u mnie specjalnych emocji-był letni jak herbatka! :x Ale w końcu przeciążenie każdemu może się zdarzyć,tyle,że w Jego wydaniu to chyba jest wygaśnięcie końcowe!Żeby z Niego był jakiś specjalny dziennikarz to nie zauważyłam do tej pory,a już w duecie z Kasią,ona zdecydowanie wypada o niebo lepiej! :hyh:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: honey39leo »

Aha i rzeczywiście jest zarozumiały jak cholera,zgadzam się z moim przedmówcą! :P Wybór Jego do X-Factor spowoduje spadek ciekawości programu,no chyba,że będą jeszcze inni prowadzący!Błąd TVN-u widoczny do bólu!
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: rex88 »

honey39leo pisze:Aha i rzeczywiście jest zarozumiały jak cholera,zgadzam się z moim przedmówcą! :P Wybór Jego do X-Factor spowoduje spadek ciekawości programu,no chyba,że będą jeszcze inni prowadzący!Błąd TVN-u widoczny do bólu!
Ja proponuję na prowadzącego pana Kamila - oglądalność i ciekawość poszybuje pod niebiosa z gwarancją 100%
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości