[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re:

Post autor: ziom »

Camilo pisze:Kuźniar zawsze mówił o "Faktach", poważnej publicystyce, a teraz nagle skończyłby w X-Factor? :mhm:
Prawda jest taka, że żaden z tych facetów nie ma takiej charyzmy, by poprowadzić ten program.
Kuźniara trema zjadła przy przedstawianiu głupich sondaży z wirtualnego studia, Węglarczyk radzi sobie tylko w "Dzień dobry TVN" i przeglądach prasy, a z Żebrowskim to już byłby hardcore.
Jeżeli mam na kogoś postanowić, to wydaje mi się, że jednak Kuźniar. Wczoraj na Facebooku pisał zresztą, że zaprasza póki jest okazja się spotkać, więc by pasowało. Nie zmienia to jednak faktu, że i tak go tam nie widzę.
Ty za to świetnie byś sobie poradził prawda? Jesteś żenujący.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Ja sądzę że z tej trójki mimo wszystko najlepiej poradziłby sobie Bartosz Węglarczyk.
Mam nadzieję że to nie będzie Kuźniar, bo nie cierpie tego zarozumialca.
Marcina Żebrowskiego lubię, ale nie sądze by sprawdził się w roli gospodarza takiego show.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Kuźniar kompletnie nie pasuje mi to tego programu, Żebrowski może, ale jest jak na razie mało rozpoznawalny poza TVN24 i wydaje mi się, że stacja nie zdecyduje na kogoś mało znanego. Węglarczyk w X-Factor? ...Nieeeee, też nie pasuje. :nie: Jeżeli już mówimy o dziennikarzach newsowych, to może was to zaskoczy, ale jedyna osoba, która wg mnie pasowałaby do tego programu to Michał Cholewiński. Jednak też nie jest wystarczająco rozpoznawalny.

A może by tak kogoś z radia? W końcu to muzyczny program. Dermot O'Leary i Ryan Seacrest też pracują w radiu. Może Mateusz Kirstein? Tak tylko głośno myślę :mhm:

Tu jeszcze reportaż Onetu z precastingów: http://muzyka.onet.pl/0,2245269,newsy.html

Na tvnwarszawa.pl można zobaczyć rozmowę z Iwańskim i Mariną z "Rytmu Miasta":
(...) spotkanie z gwiazdami, z tymi którzy będą spełniali rolę coachingową w naszym programie, to będzie też wielka niespodzianka, bo to będą gwiazdy dużej klasy.
brzmi ambitnie :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Iwański wspomniał o tym że uczestnik który ostatecznie dojdzie do finału przedstawi się w aż 12 repertuarach na żywo. Swoją drogą dziwne, bo zeby wyszło 12 czy 11 live'ów to musieliby emitować XF 2x w tygodniu. Na pewno 2 odcinki castingowe, judges houses no i boot cam. Minimum 4 odcinki. + te 11 live obstawionych ze w finale (no chyba że w finale znajdzie się trójka finalistów to wychiodzi ostyatecznie te 14 odcinków.
tvn - latem programowo najgorsza!
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

W finale śpiewają chyba 3 piosenki.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

mojpierwszyraz pisze:Iwański wspomniał o tym że uczestnik który ostatecznie dojdzie do finału przedstawi się w aż 12 repertuarach na żywo. Swoją drogą dziwne, bo zeby wyszło 12 czy 11 live'ów to musieliby emitować XF 2x w tygodniu. Na pewno 2 odcinki castingowe, judges houses no i boot cam. Minimum 4 odcinki. + te 11 live obstawionych ze w finale (no chyba że w finale znajdzie się trójka finalistów to wychiodzi ostyatecznie te 14 odcinków.
Iwański nie mówił, że zaśpiewają 12 piosenek na żywo, tylko w ogóle podczas całego programu zaśpiewają 12 piosenek. Tzn. podczas castingów, bootcampow, domów jurorów i na żywo. Uczestników bedzie 9, a odcinków live 7 więc trudno tu o tyle piosenek na żywo.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:
mojpierwszyraz pisze:Iwański wspomniał o tym że uczestnik który ostatecznie dojdzie do finału przedstawi się w aż 12 repertuarach na żywo. Swoją drogą dziwne, bo zeby wyszło 12 czy 11 live'ów to musieliby emitować XF 2x w tygodniu. Na pewno 2 odcinki castingowe, judges houses no i boot cam. Minimum 4 odcinki. + te 11 live obstawionych ze w finale (no chyba że w finale znajdzie się trójka finalistów to wychiodzi ostyatecznie te 14 odcinków.
Iwański nie mówił, że zaśpiewają 12 piosenek na żywo, tylko w ogóle podczas całego programu zaśpiewają 12 piosenek. Tzn. podczas castingów, bootcampow, domów jurorów i na żywo. Uczestników bedzie 9, a odcinków live 7 więc trudno tu o tyle piosenek na żywo.
A no tow takim razie źle zrozumiałem...
tvn - latem programowo najgorsza!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: X FACTOR

Post autor: Greg Haus »

Czesław Mozill w jury?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Niestety chyba tak :/ Ja jego nie potrafię zrozumieć nawet !
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi...

Czesław Śpiewa w jury "X-Factora"!
http://www.fakt.pl/Czeslaw-Spiewa-w-jur ... 651,1.html
To prawdziwa niespodzianka! Jak dowiedział się Fakt, w jury nowego muzycznego show TVN "X-Factor" obok Kuby Wojewódzkiego (48 l.) zasiądzie Czesław Mozil (32 l.)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Ee tam, jak coś mówi fakt, to wiadome że to nie prawda. Ja tylko chce, aby było 4-osobowe jury oraz gwiazdy światowego formatu w live - nie chodzi mi o G. Andrzjewicz czy Edzię ;]
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

mojpierwszyraz pisze:Ee tam, jak coś mówi fakt, to wiadome że to nie prawda. Ja tylko chce, aby było 4-osobowe jury oraz gwiazdy światowego formatu w live - nie chodzi mi o G. Andrzjewicz czy Edzię ;]
Edytę to oku rat mogliby zaprosić , ale do 1 pierwszych odcinków LIVE . W późniejszych powinni występować światowej sławy artyści ,np: z nowym singlem Lady Gaga czy Britney Spears :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:
mojpierwszyraz pisze:Ee tam, jak coś mówi fakt, to wiadome że to nie prawda. Ja tylko chce, aby było 4-osobowe jury oraz gwiazdy światowego formatu w live - nie chodzi mi o G. Andrzjewicz czy Edzię ;]
Edytę to oku rat mogliby zaprosić , ale do 1 pierwszych odcinków LIVE . W późniejszych powinni występować światowej sławy artyści ,np: z nowym singlem Lady Gaga czy Britney Spears :)
Mogłoby być tak: w każdy live oprócz występu rodzimej polskiej gwiazdy, gwiazda zagraniczna. Wtedy wszystko możnaby pogodzić. Twoja propozycja @adik1148 panuje np. w Australii. Pierwsze odcinki odiwedzają artyści z kraju,a kolejne, np. James Blunt, Ke$ha, Adam Lambert itp...
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Tak tak, Ke$a, Gaga, Lambert... U nas "gwiazdami" będą Oceana, Lou Bega, Kate Ryan i September :twisted: Polska to nie Australia czy Wielka Brytania...
Liczą się tylko Fakty.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: piotrek888 »

Na pewno nie Marcin Żebrowski
Jestem pewny, że będzie to bardzo dobry program z bardzo dobrym prowadzącym, ale ja mam już swoje ulubione i wyznaczone pasmo.
w rozmowie z tvnfakty.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości