Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Fabian pisze:Miła rozmowa z Michałem Rusinkiem. :D
Choć nie obyło się bez podjęcia niełatwego tematu, tj. pytania:
"A jak Pan skomentuje to, że są tacy którzy uważają, iż order ten nie należy się p.Wisławie, bo w pewnym okresie swego życia była piewcą komunizmu".
Jarek oczywiście tylko przekazał dalej te pytania. :ech:
joana020
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 18:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: joana020 »

Witam wszystkich wielbicieli niezliczonych talentów pana Jarka!:) Jestem tu nowa, ale bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum, gdzie znalazłam wiele świetnych materiałów, wywiadów, zdjęć, filmików z naszym ulubionym dziennikarzem - istna skarbnica wiedzy:) Bardzo lubię go oglądac od rana, przed pracą, żeby miec lepszy nastrój pzez cały dzień. Potrafi nakręcić pozytywnie jak mało kto! :D
Wiem, że ten wątek był już wiele razy poruszany, ale interesuje mnie kwestia skontaktowania się z panem Jarkiem bezpośrednio. W związku z tym mam pytania - 1) czy prowadzący Poranek odczytuja wiadomości bezpośrednio ze skrzynki kontaktu czy ktoś je jeszcze przegląda? ) Ktoś z Was podał mail j.kuzniar@tvn.pl i nie wiem czy już go wypróbowywaliście? jest sprawdzony i pewny? 3) Czy pan Jarek odpisuje?! :)
Jakieś trzy lata temu byłam na spotkaniu z panem Jarkiem i z Dorotą Wellman i wtedy, ja głupia, nie wiedząc kim jest ten gośc, bardziej skupiłam się na pani Dorocie:/ alez teraz tego żałuję. Ale może jeszcze będzie okazja. Jak usłyszycie o jakimś spotkaniu w Łodzi to dajcie znać:) chociaż teraz, jak pan Jarek będzie prowadził X-Factor może miec mniej czasu... Oby nie! Pozdrawiam:)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Pan Jarek przeczyta i odpowie na antenie w trakcie prowadzonego przezeń programu jeśli napisać coś do rzeczy na adres kontaktu. ;)
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

"do rzeczy" to raz, a dwa to najlepiej napisać coś w związku z tematami poruszanymi w Poranku (choć zdarzają się mejle abstrahujące od wszystkiego, ale tak oryginalne i "smaczne", że nie sposób ich nie przytoczyć).
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Zwracałem już na to uwagę, ale pozwolę sobie powtórzyć skoro mamy temat maili. Nie pojmuję po co on więcej niż raz przeczytał np. rzygowiny bogistwa. Chce tym odeprzeć potencjalne zarzuty, jakoby miał być ze wszystkich stron wychwalany? Takimi plotami nie ma sensu się przejmować, zaś puszczanie na antenę takich rzeczy psuje nastrój. :roll:
mopwoman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 12 sty 2011, 17:09

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: mopwoman »

Fabian pisze:Zwracałem już na to uwagę, ale pozwolę sobie powtórzyć skoro mamy temat maili. Nie pojmuję po co on więcej niż raz przeczytał np. rzygowiny bogistwa. Chce tym odeprzeć potencjalne zarzuty, jakoby miał być ze wszystkich stron wychwalany? Takimi plotami nie ma sensu się przejmować, zaś puszczanie na antenę takich rzeczy psuje nastrój. :roll:
Mam dokładnie takie same odczucia! :) Mysle, ze wlasnie chce takie zarzuty pewnie odeprzeć, tylko po co? ;) Robi się tylko niesmacznie.
joana020
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 18:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: joana020 »

ok, ale jak dobrze zrozumiałam piszecie o mailu kontakt, a mnie bardziej chodzi o ten jego służbowy. Korzystaliście z niego?
kamilka1547
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 18 lis 2010, 20:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kamilka1547 »

joana020 pisze:ok, ale jak dobrze zrozumiałam piszecie o mailu kontakt, a mnie bardziej chodzi o ten jego służbowy. Korzystaliście z niego?
Ten służbowy który jest dla widzów? ; )
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jarek, na ile ma cierpliwości, kontaktuje się z widzami. Podziewa się od czasu do czasu na Facebooku, w Poranku czyta i odpowiada na maile, także te bardzo smutne, w rozlicznych wywiadach powtarza, żeby przestano troszczyć się o jego stan cywilny. Miejmy spokój... ;)
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Fabian pisze:Jarek, na ile ma cierpliwości, kontaktuje się z widzami. Podziewa się od czasu do czasu na Facebooku, w Poranku czyta i odpowiada na maile, także te bardzo smutne, w rozlicznych wywiadach powtarza, żeby przestano troszczyć się o jego stan cywilny. Miejmy spokój... ;)
A gdzie takie wywiady można przeczytać?
Obrazek
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Pierwszym z brzegu wywiadem gdzie po raz któryś poprosił żeby dano mu już spokój z tematem ożenku był ten w Mieście Kobiet.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Fabian pisze:Pierwszym z brzegu wywiadem gdzie po raz któryś poprosił żeby dano mu już spokój z tematem ożenku był ten w Mieście Kobiet.
No tak ale to już dość dawno było, myślałam że jakiś nowy wywiad się pojawiał
Obrazek
joana020
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 18:20

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: joana020 »

ktoś nazwał tego maila "służbowy" a ja powtarzam :D chodzi mi o tego maila j.kuzniar@tvn.pl ale widzę, że nie chcecie odpowiedzieć :P żartuję :lol: ale ciekawa jest ta informacja o facebooku, jak zlokalizować pana Jarka? Podzielcie sie trochę tą drogocenną wiedzą, pliz:)
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: xyz »

Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Widać zamknął już swój prywatny profil na dobre. Ale jako prowadzącego Poranek nadal można go zagadnąć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości