POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: piotrek888 »

Mi ten spot się bardzo podoba. Na siłę nie kopiowali TVN-u i wyszło całkiem dobrze, muzyka od razu wpada w ucho. Ten spot podoba mi się bardziej niż tegoroczny TVN, Polsat postawił na prostotę i wyszło bardzo dobrze. Czasem lepiej mniej niż więcej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

A dla mnie to jakieś bezpłciowe i mdłe, ale brawo za inicjatywę.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Mnie się podoba. Muzyka bardzo fajna, pomysł i realizacja również. Lepszy od obecnego spotu TVN.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Polsat

Post autor: mojpierwszyraz »

Nie wiem, może a właściwie na pewno mam inny gust od poprzedników, i powiem tyle - dla mnie TRAGEDIA! Najgorsza jest muzyka, sport, interwencja i wydarzenia. Brak promocji "Kiepskich", "Samo życie" "Malanowskiego" " Dlaczego ja?" i"Daleko od noszy". Przejścia i ta prostota - może być, podobnie jak i niektóre kombinacje na ekranie. Jednak na pewno jest znacznie słabiej od nowego spotu TVNu, jak i od wszystkich pozostałych (nawet od fajnego wiosennego spotu). Brawa za długość i za inicjatywę. Wolałbym jednak coś "ciekawszego"... I mówię to całkowicie bezstronniczo, żeby nie było ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Jak na pierwszy taki spot Polsatu nie jest źle. Plusem jest to, że można zobaczyć dokładnie nazwy programów co w nowym spocie tvnu nie jest do końca możliwe. Spot ten jednak w pewnym momencie zaczyna nudzić, jest za mało dynamiczny. Muzyka jak najbardziej w porządku, ale nie rozumiem wstawienia do spotu Interwencji, Sportu czy Wydarzeń. Zamiast tego można było dać chociażby Daleko od noszy i Świat według Kiepskich.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rewelacyjna dla mnie wiadomość. :jupi:
Od 1 września br. w ofercie platformy Cyfra+ znalazł się naziemny Polsat oraz sześć kanałów tematycznych Grupy Polsat. - Umowa jest ważnym krokiem w budowaniu pozycji Telewizji Polsat na rynku - mówi Zygmunt Solorz-Żak, szef rady nadzorczej Polsatu.

Polsat i Polsat 2 dołączyły do najtańszego pakietu Powitalnego+, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat Film są dostępne od pakietu Podstawowego +, zaś Polsat JimJam – od Komfortowego +. Ceny pakietów pozostają bez zmian. Abonenci Cyfry+ znajdą te stacje na następujących pozycjach w dekoderach: Polsat - 7, Polsat News - 8, Polsat 2 - 9, Polsat Film - 46, Polsat Cafe - 93, Polsat Play - 106, a Polsat JimJam - 125.

- Naszym celem jest zapewnienie jak najbogatszej oferty programowej naszym widzom. Brakowało w niej kanałów Polsatu, dlatego z dużą satysfakcją dołączamy je do oferty. Bardzo się cieszę, że rozmowy zakończyły się sukcesem – mówi Emmanuel Florent, prezes Canal+ Cyfrowy.

Jak podkreślono w komunikacie, dla Polsatu umowa jest istotnym uzupełnieniem dystrybucji jej kanałów. - Konsekwentnie, od ponad 2 lat, budujemy szeroki wachlarz kanałów tematycznych dla całej rodziny. Niewątpliwie poszerzenie dystrybucji o abonentów Cyfry+ wpisuje się w naszą długofalową strategię rozwoju. Cieszymy się, że dzięki porozumieniu, tak atrakcyjny i znaczący segment widowni jaki stanowią abonenci Cyfry+, będzie mógł oglądać kanały z grupy Polsat - mówi Mirosław Błaszczyk, prezes Telewizji Polsat.

Dotychczas kanały Grupy Polsat dostępne były wśród platform satelitarnych wyłącznie w Cyfrowym Polsacie (zarówno Polsat jak i Cyfrowy Polsat należą do Zygmunta Solorza-Żaka). Spółka udostępniała je też sieciom kablowym.

Cyfra+ na koniec ub.r. miała 1,63 mln abonentów.

źródło http://www.wirtualnemedia.pl
W ten sposób można już CP podziękować za współpracę. :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polsat

Post autor: pixie »

dla mnie też rewelacyjna.
Szkoda, że dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł żeby przeprogramować dekoder po obejrzeniu jednej z reklam.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Polsat

Post autor: lukis »

Podobno krążą słuchy, że szykuje się nowe show dla wokalistów (idol? x factor?) Kasia Cerekwicka napisała na facebooku do wokalistów żeby się szykowali bo nadchodzi nowe show dla wokalistów. Myślę, że chodzi o Polsat i za kilka dni wszystkiego się dowiemy ;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Polsat

Post autor: mojpierwszyraz »

Sprawa 1: Dzisiaj wystartowało nowe show '7420. Milion od zaraz'. Krótko, zwięźle i na temat - progrm mówi o tym jak z bez pomysłu zrobić program. Niby początek dynamiczny, niby ok. Niby 40 minut live. Tylko te 40 min leciało tak jakby 2h. Fajne, ale zbyt monotonne
Sprawa 2: Sylwestrowa Moc Przebojów - jak dla mnie po raz 1, Polsat zrobił lepszego sylwestra niż TVP2. Zamiana Dody z Edytki G. wyszła na '+'. Scena - najlepsza jaką widziałem w Polsce a zarazem w Polsacie. to tyle w tym temacie.
Sprawa 3 i ostatnia:
lukis pisze:Podobno krążą słuchy, że szykuje się nowe show dla wokalistów (idol? x factor?) Kasia Cerekwicka napisała na facebooku do wokalistów żeby się szykowali bo nadchodzi nowe show dla wokalistów. Myślę, że chodzi o Polsat i za kilka dni wszystkiego się dowiemy ;)
Adam, teraz Cerekwicka w jury? Show nosi nazwe...

źrodło: wm.pl
W ośmiu miastach castingi do „Must Be The Music - Tylko muzyka”
Telewizja Polsat rozpoczyna castingi do „Must Be The Music”, nowego muzycznego show, które pojawi się na jej antenie w marcu. Przesłuchania odbędą się w ośmiu polskich miastach.

Producenci programu poszukują osób uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają - „są muzyką”. Uczestnicy mogą wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Dolna granica wieku wynosi 6 lat. Na początek chętni do udziału w show będą musieli zaprezentować przed komisjami złożonymi z muzyków, najlepsi staną prze trzyosobowym jury (na pewno znajdzie się w nim Adam Sztaba, reszty nazwisk stacja na razie nie ujawnia – więcej na ten temat).

TERMINY CASTINGÓW

8.01 – Gdańsk, Hotel Marina
9.01 – Warszawa, Hotel Radisson
15.01 – Szczecin, Dom Kultury „Słowianin”
16.01 – Rzeszów, Hotele Abasador
22.01 – Białystok, Hotel Gołębiewski
23.01 – Łódź, Łódzki Dom Kultury
29.01 – Wrocław, Hala Stulecia
30.01 – Katowice, Hotele Angelo

Talent-show “Must Be The Music - Tylko muzyka” realizowany będzie na licencji amerykańskiej firmy Shine International, należącej do Ruperta Murdocha. Na razie format doczekał się jednej edycji - latem 2010 roku pokazała go brytyjska stacja kablowo-satelitarna Sky One. Nagrodą dla zwycięzcy polskiej odsłony “Must Be The Music - Tylko muzyka” będzie 100 tys. zł oraz udział w koncercie Top podczas festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie.

...

Program ten jest następca Idola, a reklamowany jest już od paru dni (nawet podczas Sylwestra...)
To tyle w tym temacie.
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Polsat

Post autor: Debeet »

Trochę jednak irytujące jest to, że Maciej Rock w spotach Polsatu mówi "Must be the Music nareszcie w Polsce", podczas gdy nikt - ale to nikt - nawet nie słyszał o tym formacie, co dopiero go oczekiwał.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Polsat

Post autor: lukis »

dokładnie, zgadzam się.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Polsat

Post autor: incognito »

Ciągle powtarzana nieprawda w końcu staje się prawdą. :nos:
Będą tak się nakręcać, że tydzień przed debiutem nikt - ale to nikt - o niczym innym nie będzie mówił, witając pierwszy odcinek jak coś bardzo oczekiwanego (pompowanie Zagraj o milion Ibisza to przy tym, będzie pikuś). :wariat:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

No cóż, na tym polega promocja formatu. To rzecz normalna, że chcą przedstawić format w jak najlepszym świetle - nie oszukujmy się, ale od tego też dużo zależy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Znamy całe jury

Kora, Wojciech Łozowski, Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska.

http://www.plejada.pl/3,43513,news,1,1, ... tykul.html
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Polsat

Post autor: Debeet »

Od razu mówię - nie jestem antyfanem Polsatu, więcej - lubię niektóre ich programy/seriale, ale spoty Must be the Music są dla mnie strasznie irytujące, zwłaszcza te najnowsze. Ja rozumiem - trzeba trochę podkoloryzować, no ale ludzie, bez przesady. "Okazał się hitem" nawet, gdy w UK oglądało go "aż" ok. 900 000 widzów, "zwyciężczyni, która grała na ulicach, a teraz jest rozpoznawalna, bo nagrała >>hit<<" nie jest rozpoznawalna w ogóle, a hitu coś nie słychać. Można by wymieniać w cały świat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości