[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Kuba Wojewódzki na pewno nie będzie jurorem w Mam Talent. Powiedział to dziś na nagraniu nowego odcinka Kuby.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

A co z Chylińską? M.Foremniak może nie być, ale Chylińska - MUSI być..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie program powinien mieć po prostu dłuższą przerwę. 3 edycja była dosyć słaba, dominowali ludzie związani z muzyką. Obecny sezon wiosenny powinien spowodować, że w Mam Talent osób śpiewających będzie mniej. Mimo to czuję, że w 4 edycji będzie mało talentów... Do tego prawdopodobna zmiana jury może przyczynić się do spadku oglądalności. Jeżeli Agnieszka Chylińska zostanie na swoim stanowisku to za Wojewódzkiego i Foremniak (o ile odejdą) nie powinno być osoby związanej z muzyką - to w końcu nie program tylko o śpiewaniu, a sama Chylińska starczy (TVN chciałby pewnie wcisnąć Kozyrę, Górniak czy innych/inne wokalistów/wokalistki). Ja byłbym za tym, aby Kubę Wojewódzkiego (jeżeli zdecyduje się odejść) zastąpił Robert Górski. Nikt inny nie przychodzi mi do głowy, a ten chyba by się sprawdził.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

A ja myślę, że ta edycja może mieć naprawdę wysoki poziom. Precastingi w aż 8 miastach, podobno całkiem przyzwoicie zorganizowane. "Mam talent!" jest już na tyle wypromowany, że spokojnie utrzyma swoją oglądalność, nawet gdyby wymieniono całe jury. Sama formuła programu jest wystarczająco atrakcyjna dla widza. Trochę szkoda, że nie będzie Kuby, no ale może faktycznie co za dużo to nie zdrowo... Poza tym nowi jurorzy to zawsze jakiś powiew świeżości. Mam nadzieję, że Chylińska zostanie. Na obecności Foremniak nie zależy mi jakoś specjalnie.
Adrian ;P pisze:Obecny sezon wiosenny powinien spowodować, że w Mam Talent osób śpiewających będzie mniej.
Możesz się zdziwić. Gdzieś czytałem, że na pierwszym precastingu i tak najwięcej było śpiewających.
Adrian ;P pisze:Ja byłbym za tym, aby Kubę Wojewódzkiego (jeżeli zdecyduje się odejść) zastąpił Robert Górski.
Też właśnie o nim wczoraj pomyślałem :o Chętnie zobaczyłbym w takim programie jakiegoś dobrego kabareciarza/komika. Naprawdę nie sądzę, żeby TVN chciała wcisnąć do jury Kozyrę czy Górniak. No bez przesady :roll: Jeśli chodzi o Foremniak, to myślę, że mogłaby ją zastąpić Dorota Wellman albo jakaś inna fajna aktorka.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Oferują Górniak 30 tysięcy za odcinek!
http://teleshow.pl/kat,1024825,title,Ma ... caid=5c175

Trwa zamieszanie wokół składu jurorskiego jesiennej edycji "Mam talent". Wciąż oficjalnie nie potwierdzono, kto zasiądzie na sędziowskich fotelach programu w zbliżającej się 4. edycji show. Na razie rozmowy toczą się na wysokim szczeblu szefostwa TVN. Jedną z gwiazd kuszonych przez stację jest Edyta Górniak (39 l.).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Byłoby super ! Edyta, Kozyra i Chylińska - najlepsze jury na świecie !
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Ale nie do tego programu. Jedna osoba związana z muzyką w zupełności wystarczy.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kylo »

Może nie zupełnie na temat, ale dziś w UK rusza piąta edycja Britain's Got Talent. Emisja na kanale ITV1 o godz.21:20 czasu Polskiego.
Ze starego jury zgodnie z zapowiedziami pozostała tylko Amanda Holden.
http://talent.itv.com/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Simon w 5 edycji będzie jurorem tylko w odcinkach na żywo. Według mnie w naszym Mam Talent! z Wojewódzkim mogliby zrobić to samo.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Pozytywnie zaskoczył mnie Michael McIntyre, to chyba obecnie najlepszy juror. Ma fajne komentarze. Hasselhoff na razie trochę nudny. Chyba wolałem go w American's Got Talent.
Adrian ;P pisze:Simon w 5 edycji będzie jurorem tylko w odcinkach na żywo. Według mnie w naszym Mam Talent! z Wojewódzkim mogliby zrobić to samo.
To by nie przeszło. I tak musieliby znaleźć kogoś na jego miejsce na castingi, a 4 jurorów to zawsze też komplikowanie formatu. TVN raczej unika takich radykalnych zmian. Poza tym nie wiem, czy właściciele praw by się na to zgodzili. Polska to nie UK.

Tymczasem wg "SE" Agnieszka Chylińska też jeszcze się waha. :? http://www.se.pl/rozrywka/plotki/mam-ta ... 80451.html To byłaby naprawdę duża strata, gdyby odeszła z programu
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Mam nadzieję, że zostanie użyte nowe intro Got Talent (oczywiście po dostosowaniu):
http://www.youtube.com/watch?v=rg5EmTXcAXM

Tak przy okazji - wie ktoś może do kiedy trwają pre-castingi?
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

Thermalcake pisze:Mam nadzieję, że zostanie użyte nowe intro Got Talent (oczywiście po dostosowaniu):
http://www.youtube.com/watch?v=rg5EmTXcAXM

Tak przy okazji - wie ktoś może do kiedy trwają pre-castingi?

No i przy tym nowszą scenografię w castingach i finałach? Po kilky edycjach muszą odświeżyć format w Polsce, i odróznić od X Factora... (czyli mniej śpiewających).

http://www.youtube.com/watch?v=KBioVi8H ... ure=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=7tbcT3jKa_o

Obrazek
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

"Mam talent": Figurski zastąpi Wojewódzkiego?

Czy Michał Figurski zastąpi Kubę Wojewódzkiego w programie "Mam talent!"? Od kilku miesięcy w mediach pojawią się informacje, że Kuba Wojewódzki nie pojawi się jesienią 2011 roku w kolejnej edycji programu "Mam talent", dziennikarz wybrał muzyczne show "X Factor".

Jak informuje Fakt powołując się na swoich informatorów, trwa kompletowanie składu jury programu. Na zdjęciach próbnych mieli pojawić się m.in. Michał Figurski oraz Paweł Małaszyński. Jednak - jak twierdzi gazeta - to Figurski ma największe szanse na kontrakt z TVN. Dziennikarz, podobnie jak kuba, znany jest z ciętej riposty oraz posiada doświadczenie telewizyjne (prowadził w TV4 talk show "Jazda figurowa").
http://media2.pl/media/79134-mam-talent ... kiego.html

oby nie 8)
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kylo »

Figurski jest wkurzający i robi się na Wojewódzkiego. Program Jazda figurowa to była żenada. Oczywiscie jeśli to prawda, to Kuba już załatwił mu miejsce :evil: Nie wiem czemu ci z TVN-u tak się go sluchają :grozi: jak pokazał X-factor nie ma ludzi niezastąpionych, i program bez Kuby też dałby radę się wybić w Polsce. Szkoda że Ania Przybylsjka nie zgodziła się na udział w MT, byłaby dobra za Foremniak :) no a za Wojewódzkiego jakiś luzak w koncu to rozrywkowe show :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości