[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: D00 »

mojpierwszyraz pisze: Nie wiem kiedy to było. To ściągnete mat. prasowe na luty 2011. Być może że stare...
Cofnij się dwie strony w wątku. Sam komentowałeś te zmiany.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

Co by nie mówic, to zgadzam się z opinią, że DDTVN najlepsze. Jeszcze by mi się marzyło,żeby para Welman&Prokop prowadziła w weekendy.Wtedy to już było by po prostu cudnie :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: adik1148 »

22 maja wywiad z Lady Gagą ( bardzo promowany ) ! Czyżby to promocja płyty w Polsce i przy tym przygotowanie do finału X FACTOR'a , w którym miałaby zaśpiewać ?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: ktos »

adik1148 pisze:22 maja wywiad z Lady Gagą ( bardzo promowany ) ! Czyżby to promocja płyty w Polsce i przy tym przygotowanie do finału X FACTOR'a , w którym miałaby zaśpiewać ?
a finał kiedy jest ??? jej ostatni występ promocyjny w USA (na razie ogłoszony) jest 27 Maja a potem nie ma żadnych podanych a na pewno ma być 14 Czerwca we Francuski X Factor także szansa istnieje że na finał będzie 8)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Finał 5 czerwca
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

To by było extra :D Taka gwiazda światowego formatu, tvn by stanął na wysokości zadania :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:
adik1148 pisze:22 maja wywiad z Lady Gagą ( bardzo promowany ) ! Czyżby to promocja płyty w Polsce i przy tym przygotowanie do finału X FACTOR'a , w którym miałaby zaśpiewać ?
a finał kiedy jest ??? jej ostatni występ promocyjny w USA (na razie ogłoszony) jest 27 Maja a potem nie ma żadnych podanych a na pewno ma być 14 Czerwca we Francuski X Factor także szansa istnieje że na finał będzie 8)
Co na pewno ma być - Lady Gaga w francuskim X-Faktorze? O ile dobrze zrozumiałem...
tvn - latem programowo najgorsza!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: bartek09 »

mojpierwszyraz pisze:
ktos pisze:
adik1148 pisze:22 maja wywiad z Lady Gagą ( bardzo promowany ) ! Czyżby to promocja płyty w Polsce i przy tym przygotowanie do finału X FACTOR'a , w którym miałaby zaśpiewać ?
a finał kiedy jest ??? jej ostatni występ promocyjny w USA (na razie ogłoszony) jest 27 Maja a potem nie ma żadnych podanych a na pewno ma być 14 Czerwca we Francuski X Factor także szansa istnieje że na finał będzie 8)
Co na pewno ma być - Lady Gaga w francuskim X-Faktorze? O ile dobrze zrozumiałem...
Tak, we francuskim X Factorze ma wystąpć Lady Gaga, Black Eyed Peas i James Blunt :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mfdtv4 »

Weźcie się ogarnijcie ludzie. Gdyby Lady Gaga miała wystąpić w XF to dawno by o tym było wiadomo! Jej koncerty są mega dopracowane i rezerwowane z wyprzedzeniem. Nie ma tu miejsca na przypadek, a w TVN od przypadków aż głowa pełna. Myślę, że w finale zaśpiewa Czesław i to będzie największa gwiazda :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

Co do Jamesa Blunta - z tego co mi wiadomo w czerwcu ma być w Polsce - 18 czerwca ma wystąpić w Oświęcimiu.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

bartek09 pisze:
mojpierwszyraz pisze: Co na pewno ma być - Lady Gaga w francuskim X-Faktorze? O ile dobrze zrozumiałem...
Tak, we francuskim X Factorze ma wystąpć Lady Gaga, Black Eyed Peas i James Blunt :)
No właśnie to zdawało mi się dziwne. No ale skoro tak :D ;P
mfdtv4 pisze:Weźcie się ogarnijcie ludzie. Gdyby Lady Gaga miała wystąpić w XF to dawno by o tym było wiadomo! Jej koncerty są mega dopracowane i rezerwowane z wyprzedzeniem. Nie ma tu miejsca na przypadek, a w TVN od przypadków aż głowa pełna. Myślę, że w finale zaśpiewa Czesław i to będzie największa gwiazda :D
W duecie z Mają Sablewską, a na perkusji - Kuba Wojewódzki. To dopiero będzie finał!!
tvn - latem programowo najgorsza!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: sb »

mfdtv4 pisze:Weźcie się ogarnijcie ludzie. Gdyby Lady Gaga miała wystąpić w XF to dawno by o tym było wiadomo! Jej koncerty są mega dopracowane i rezerwowane z wyprzedzeniem. Nie ma tu miejsca na przypadek, a w TVN od przypadków aż głowa pełna. Myślę, że w finale zaśpiewa Czesław i to będzie największa gwiazda :D
Ehmmm.. w programach takich gwiazdy żadko ujawniają ich obecność (czasem w umowie mogą mieć to zabronione), od tego zajmuje się stacja, i o ile wiemy TVN mógł umowę podpisać kilka miesięcy temu... i trzyma to w tajemnicy. One nic nie mają spólnego z koncertami gwiazd, czasem promują płytę i nic po za tym.

W X Factor UK stacja ITV ujawniała gwiazdy tydzień zaprzód pod koniec (mimo umów wielomiesięcznych), a do tego czasu nawet nie było przecieków w prasie. A gwiazdy do duetów finałowych ogłaszane były w dniu finału... więc nic nie wiadomo z TVNem, napewno jeszcze zaskoczą!
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: martusia5004 »

Anna Wendzikowska na imprezie Glamour :)
Obrazek
mika5
Początkujący
Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: piątek 03 cze 2011, 17:43

Dzień Dobry TVN

Post autor: mika5 »

Czy ma ktoś dzisiejsze DDT i filmik gdzie łączyli się z Faktami???
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: avatar »

mika5 pisze:Czy ma ktoś dzisiejsze DDT i filmik gdzie łączyli się z Faktami???
Wydarzyło się coś ciekawego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość