[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukas_k »

Może zapomnieli, że teraz trzeba informować o lokowaniu produktu ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

W najbliższy weekend Dzień dobry TVN poprowadzą Andrzej Sołtysik i ... Magda Mołek.

źr:tvn.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marcin Prokop dla dziennik.pl: istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy zaczynać program o ósmej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Ale najwcześniej nastąpi to w styczniu 2012.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: sb »

Laki13 pisze:Może zapomnieli, że teraz trzeba informować o lokowaniu produktu ;)
Czy nie trzeba informować tylko wtedy kiedy jest umowa? Mogło się zdarzyć, że użyli produktu ale nie jest to oficjalny 'product placement'..
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Paskudna pomarańczowa belka o lokowaniu produktu dziś już była. Dodatkowo przed przerwami reklamowymi, gdy są zapowiedzi "co później" pojawia się wielkie logo "DDTVN" z podpisami - TVN, 2011 i "W audycji ulokowano produkt firmy Food Craft na zastawie porcelanowej..." - coś w tym stylu, chodzi o logo Jacobs na filiżankach i barze w TVN Cafe.
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

Napis "Produkcja TVN 2011" pojawia się pewnie po to, aby móc bez przeszkód wyemitować w czasie przerwy reklamowej blok autopromocyjny. Czyli kolejny krok aby sprytnie ominąć (bezsensowne) przepisy.

Co do informacji jakie produkty ulokowano w programie - to też jest obowiązkowe?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

o dżizas krajst... skoro program zaczyna się o 8.30 i pojawiają się tego typu gafy, to pojawianie się ddtvn półgodziny wcześniej spowoduje, że będą jeszcze bardziej niewyspani...
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Cureczka :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

Nieoficjalnie mówi się o przejściu Sadowskiej do TVN. Nie miałbym nic przeciwko temu, aby zastąpiła Pieńkowską w DDTVN
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: adik1148 »

Ja też jestem za ! Choć na pewno Pieńkowskiej nie wyrzucą :) Ale co by ludzie nie mówili , to Sadowska jest bardzo dobrą , profesjonalną prezenterką , dlatego cieszę się , że przechodzi do TVN'u ;)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: rogi »

adik1148 pisze:Ja też jestem za ! Choć na pewno Pieńkowskiej nie wyrzucą :) Ale co by ludzie nie mówili , to Sadowska jest bardzo dobrą , profesjonalną prezenterką , dlatego cieszę się , że przechodzi do TVN'u ;)
A mnie się wydaję, że prędzej do TTV do programu "Raz lepiej, raz gorzej". Mam takie wrażenie, że ten kanał przyjmie wszystkich dziennikarzy którzy rozstają się ze swoimi stacjami :stop:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: felek »

Nie lubię Sadowskiej, nie lubie Pieńkowskiej. Niech te Panie będę sobie w TV, tylko nie w TVN.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

Dokładnie to samo sobie pomyślałam, że może Sadowska poprowadziłaby DDTVN. Niestety też słyszałam plotki, że najbardziej prawdopodobne jest, że pojawi się w TTV. A Pieńkowskiej nie wyrzucą, nie wiem na ile to prawda, na ile plotka, ale ponoć pracuje za darmo. Jedyna szansa , żeby zniknęła z wizji to jej rezygancja ;( ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości