[TVN] Układ Warszawski

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

zadra pisze:A Lesław Żurek to ładny chłopak, ale żaden aktor, opieranie na nim całego serialu to niezbyt mądry ruch.
Z tym się akurat zgodzę, chociaż trudno powiedzieć, że aktor zawiódł, to po prostu nie jest rola dla niego i dla Bołądź chyba też, za to drugi plan jest super :brawa: A pora emisji (powtórki też) FA-TA-LNA :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
monetowy_chlopak

Re: Układ Warszawski

Post autor: monetowy_chlopak »

r_r16 pisze:O to właśnie chodzi, że nie w tym samym paśmie. Przepis na życie był emitowany godzinę wcześniej niż Układ Warszawski teraz. Teraz albo Nigdy przynajmniej pół godziny wcześniej - kulisy TZG były po serialu.
Przecież na początku "Układ Warszawski" był tuż po "Tańcu z gwiazdami" jednak z powodu słabych ywników oglądalności przesunięto go na po kulisy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Układ Warszawski

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie te pierwsze odcinki nadawane po Tańcu wcale nie miały takiej złej widowni. 17% udział to naprawdę przyzwoity wynik.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Układ Warszawski

Post autor: Pavloo »

Zapraszam serdecznie !
http://www.facebook.com/pages/Zostawcie ... 7696045717

Może coś zdziałamy.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

Pavloo pisze:Zapraszam serdecznie !
http://www.facebook.com/pages/Zostawcie ... 7696045717

Może coś zdziałamy.
Nie wiem o co chodzi, bo na facebooku nie bywam, mogę się tylko domyślać , że to jakaś petycja w sprawie. Dwa ostatnie odcinki były naprawdę całkiem niezłe, gdyby tak było od początku to myślę, że serial miałby 2 sezon, ale ten rozpęd za długo trwał, a Żurek to już policjanta raczej nie zagra :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Układ Warszawski

Post autor: r_r16 »

Najnowszy odcinek Układu Warszawskiego, napisy końcowe: "Audycja zawierała lokowanie produktu: Miasto Białystok, produkt turystyczny miasta". Czy to aby nie lekka przesada?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Układ Warszawski

Post autor: Trzeciak »

Wypełniają obowiązki wynikające z rozporządzenia KRRiTV :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

r_r16 pisze:Najnowszy odcinek Układu Warszawskiego, napisy końcowe: "Audycja zawierała lokowanie produktu: Miasto Białystok, produkt turystyczny miasta". Czy to aby nie lekka przesada?
Tak jak ktoś napisał, taki jest wymóg, ale brzmi śmiesznie :D Pomysł z promowaniem miast nawet mi się podoba, pamiętam, że w "39 i pół" była Zielona Góra.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Układ Warszawski

Post autor: r_r16 »

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Układu Warszawskiego. Przyznam, że jeszcze bardziej żałuję, ze druga seria nie powstanie. Sezon 1 kończy się dosyć intrygująco i chętnie zobaczyłbym jego rozwinięcie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

Myślę, że planowany był drugi sezon, bo raczej rzadko seriale kończą się na 13 odcinkach, dobra obsada wydawała się gwarantem kontynuacji, ale serial dość długo się rozkręcał, pierwsze odcinki były nudnawe, główny bohater, grany przez Żurka, ze swoimi maślanymi oczami i temperamentem amantatrochę zgrzytał jako komisarz, brakowało w tym wszystkim tempa mimo, że to serial policyjny :lol2: Ostatni odcinek był całkiem OK, wydaje mi się, że wystarczyłoby przesunąć ciężar aktorstwa bardziej w stronę Ferencego, Topy czy "odcinkowych" aktorów takich jak dziś Jakus i wyglądałoby by to lepiej. W każdym razie serial odszedł z honorem :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości