[TVN] Wszyscy kochają Romana

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: matik »

Superkino wraca na 20. Roman został anulowany. Na razie nie wiadomo co z serialem w październiku.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: rogi »

Czyżby spadł całkowicie?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: mfdtv4 »

Przejrzałem program na telemagazynie.pl i WKR jest nadal o 20:00. Jeśli to prawda co piszecie to nie powiem - cieszy mnie ta wiadomość. Ten serial jest po prostu żenujący. Za grosz tam komedii i dobrej gry aktorskiej. Tak jak sądziłem - Roman mimo wielkiej promocji ze strony TVNu okazał się klapą. Jednak ludziom nie da się pokazać kupy i wmówić im, że ona pachnie. Dobry serial obroni się i bez wielkiej pompy. Ten jest naprawdę poniżej czegokolwiek.

To nie jest wina ani dnia emisji ani godziny. To wina po prostu żałosności jaką ocieka to "coś". Sam Kasprzykowski jako główny bohater odpycha na kilometr. Jestem zdania, że powinni mimo wszystko wyemitować całą serię do końca a w miejsce WKR dać odcinek "Na Wspólnej".

Dużo osób na forum mówiło, że absolutnie się nie da - nie ma takiej możliwości, żeby jakiś serial był emitowany przed piątkowym Superkinem. Miszczak wrzucił Romana, którego oglądalność z tygodnia na tydzień spada. Piątek 20:00 należy się "Na Wspólnej", który jest jedną z najpopularniejszych pozycji TVNu - mimo, że stacja ignoruje ten serial jak może...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: matik »

mfdtv4 pisze:Przejrzałem program na telemagazynie.pl i WKR jest nadal o 20:00.
http://www.tvn.pl/grupatvn/advertising/458/news
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: mfdtv4 »

matik pisze:
mfdtv4 pisze:Przejrzałem program na telemagazynie.pl i WKR jest nadal o 20:00.
http://www.tvn.pl/grupatvn/advertising/458/news
Tak, tak widziałem :D Romana chyba jednak przerzucą na inną porę. To chyba serial gorszy od "Heli...". Guzik była przynajmniej śmieszna w niektórych momentach :roll: Piękna strona Romana, oficjalny profil na Fb, piękne spoty z aktorami, konferencja :D Wszystko na nic. Bardzo mnie to cieszy. Może wreszcie Miszczak pójdzie po rozum do głowy?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: ktos »

mfdtv4 pisze:Piątek 20:00 należy się "Na Wspólnej", który jest jedną z najpopularniejszych pozycji TVNu - mimo, że stacja ignoruje ten serial jak może...
nigdy w życiu ile mozna 4 razy w tygodniu starczy o 20 niech filmy puszczają :P
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: Pawlous »

mfdtv4 pisze:Piątek 20:00 należy się "Na Wspólnej", który jest jedną z najpopularniejszych pozycji TVNu - mimo, że stacja ignoruje ten serial jak może...
tvn ignoruje serial nadając go 4 razy w tygodniu... śmieszne! może całą ramówkę stacji ma wypełnić "na wspólnej"? opamiętaj się
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: mfdtv4 »

Mówiąc ignoruje miałem co innego na myśli. Wiem, że NW od lat jest emitowane od pon do czw, ale należy pamiętać, że w okresie od stycznia 2003 do lipca 2004 NW było emitowane 5 razy w tygodniu - była to pierwsza polska opera mydlana z prawdziwego zdarzenia, czyli emitowana od pon do pt również z emisją w wakacje. Później zaniechano temu - a szkoda.
Co do ignorowania - mam tu na myśli, że wszystkie obecnie emitowane seriale mają nową www, NW jak zwykle nie ma - mam wrażenie, że tą stronę aktualizują od niechcenia. O NW nie mówi się tak dużo jak o PWS czy PNŻ w programach TVN, NW nie otrzymało nawet oficjalnego profilu na FB, a wszystkie produkcje TVN posiadają już taki profil. Wymieniać dalej? Zero interakcji, brak konkursów, zlotów itd... :roll:

Co do Romana - serial naprawdę słaby. Nigdy nie przepadałem za amerykańskim pierwowzorem, ale ten nasz jest po prostu taki żałosny, że chce się powiedzieć - i po co to komu? Niania przy tym to było mistrzostwo świata! Niech Pan Miszczak lepiej postawi na swoje stałe produkcje zamiast wprowadzać do ramówki co rusz to seriale oparte na zagranicznych scenariuszach. Przykład Magdy M. czy Przepisu na życie pokazuje, że to polskie to dobre.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: sybic »

Emisja serialu została zawieszona.
Uff… jak to dobrze, bo serial zdenerwował mnie już na starcie, bowiem pewnego niedzielnego poranka włączam sobie TVN, by obejrzeć sobie Maję w Ogrodzie, a tu właśnie w to pasmo wskoczył ten głupawy serial. Prawdę mówią oglądałem to tylko pierwsze 10s, ale że wskoczył zamiast Mai to się w kurzyłem i cieszę się, że już go nie będzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: matik »

Serial od pierwszego odcinka już od 3 stycznia we wtorki o 21:30 i 22:00 na antenie TVN.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: r_r16 »

Ramówka zimowa, po dwa odcinki. Czyli pozbądźmy się tego jak najszybciej. :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: Adrian ;P »

Serial i tak dostał bardzo dobre pasmo, może lepsze niż poprzednio. Na początku spodziewałem się, że serial dadzą w przerwie świątecznej kiedy nie ma jeszcze Julki albo w jakieś weekendowe popołudniowe pasmo.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: Adrian ;P »

Kolejna porażka serialu - anulowano niedzielne powtórki serialu. Teraz powtarzani będą Ugotowani
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: matik »

Edward Miszczak pisze:Mam swoją prywatną tezę. To był trochę dla nas za stary serial. Gdyby był w TVP, byłby tak samo przyjęty jak „Ojciec Mateusz” - ocenia w rozmowie z tabloidem. Dla naszych widzów nie istnieje problem teściowej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości