[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Raczej normalnie do 21:45. Ostatnia przerwa w X Factor jest o 21:12. O 22:20 przerwa w filmie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Do jutra wszystko będzie wiadomo. Tak - od soboty po 2 piosenki.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A racja. Źle zinterpretowałem cennik. Ale pierwszy odcinek trwał do 22:00 choć planowo miało być do 21:45, więc liczę, że w przypadku finału będzie tak samo.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Akurat na finał tak dużo czasu nie potrzeba.
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Już wiadome co będą śpiewać w sobotę. Piosenki Big Bandowe i Polskie piosenki.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Dlaczego drugi raz z rzędu pojawia się temat z I edycji? Poza tym za taki Big Band jaki był w zeszłym roku to ja podziękuję...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Nie oglądam już tego programu, choć uważam, że Tatiana jest doskonałym wyborem na jurorkę. Nie chcę przekopywać się przez wszystkie posty, ale proszę - powiedzcie mi, czy planowane są udziały jakichś zagranicznych gwiazd w "X Factor"? Rok temu argumentem było to, że żeby zaprosić wielką gwiazdę to trzeba rozpocząć rozmowy wiele miesięcy wcześniej, dlatego nie było nikogo wielkiego w I edycji. Teraz mieli więcej czasu, i co? Z tego co widzę to jakoś gości specjalnych tam nie ma... nawet z kraju?

Moim zdaniem niekoniecznie trzeba sięgać po Lady Gagę czy Britney Spears, które być może faktycznie są zbyt "drogie" jak na nasze warunki (ale nie chce mi się wierzyć, żeby TVN nie był w stanie zaprosić chociażby jednej gwiazdy naprawdę światowego formatu... a jakie byłoby wydarzenie!), ale jest też wielu dobrych piosenkarzy międzynarodowych popularnych tylko w Europie np. Aura Dione, która produkuje hit za hitem i na pewno nie byłaby tak droga, bo poza Polską jest tak bardzo popularna raptem w kilku krajach Europy Zachodniej i Centralnej. Na pewno też zachowano jakieś kontakty z uczestnikami Sopot Festival, chociażby wokalista Mattafix ("Big City Life"), zespołu, który wygrał Słowika, ma teraz solowe utwory, które dość często lecą w polskim radiu.

Sam mam kontakt z menadżerami Julii Volkovej z t.A.T.u., ale nie podsuwałem im tego pomysłu (udziału w jakimś polskim show) głównie dlatego, że pierwszy singel Julii był wydany tylko w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw, a na międzynarodowego singla trzeba jeszcze trochę poczekać, więc to się mija trochę z celem. :)

W każdym razie, moje pytanie: będą jakieś gwiazdy, czy nie?
:)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tak jak w poprzedniej edycji - tylko w finale. Oficjalnym powodem przemawiającym za brak gwiazd w II edycji jest brak pieniędzy i brak czasu (bo przecież o 21:45 trzeba pokazać po raz setny Kogel-Mogel).
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Narzekają na brak kasy, a X Factor już kilka tyg. temu zarobił 30mln na reklamach wyłącznie.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

SevenUP pisze:Narzekają na brak kasy, a X Factor już kilka tyg. temu zarobił 30mln na reklamach wyłącznie.
Brak kasy to rozumiem.. ale mimo tego, czy TVN nie slyszal o slowie 'inwestycja'? Wydaje sie troche ponad stan, po to by ponziej czerpac zyski...
Nie rozumiem argumentu o czasie, tu TVN zupelnie ma kontrole i mozliwosci, i to ze nie dal producentom X Factor wystarczajaco czasu (czyli dwoch godzin) na kazdy live - jest nie do przyjecia - szczegolnie ze inne programy jak np Taniec regularnie mieli tyle czasu (i czesto pieniedzy na wystepy gosci... :P )

Ciekawostka w brytyskim X Factor (gdzie dodam ze ide na widownie podczas castingu w Londynie za kilka tygodni :brawa: ), oglosil dzisiaj ze ten sam prezenter powraca w tym roku - i w informacji prasowej znalazlo sie to: "presenter jest jednoczesnie przewodniczacym jury podczas programow na zywo".. mam nadzieje z w Polsce w koncu dojda do tego - a nie mit ze jeden z jurorow jest wazniejszy, przewodniczacym czy ponad reszte!
http://xfactor.itv.com/2011/news/story/ ... 100316.htm
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

sb pisze:
SevenUP pisze:Narzekają na brak kasy, a X Factor już kilka tyg. temu zarobił 30mln na reklamach wyłącznie.
Brak kasy to rozumiem.. ale mimo tego, czy TVN nie slyszal o slowie 'inwestycja'? Wydaje sie troche ponad stan, po to by ponziej czerpac zyski...
Nie rozumiem argumentu o czasie, tu TVN zupelnie ma kontrole i mozliwosci, i to ze nie dal producentom X Factor wystarczajaco czasu (czyli dwoch godzin) na kazdy live - jest nie do przyjecia - szczegolnie ze inne programy jak np Taniec regularnie mieli tyle czasu (i czesto pieniedzy na wystepy gosci... :P )

Ciekawostka w brytyskim X Factor (gdzie dodam ze ide na widownie podczas castingu w Londynie za kilka tygodni :brawa: ), oglosil dzisiaj ze ten sam prezenter powraca w tym roku - i w informacji prasowej znalazlo sie to: "presenter jest jednoczesnie przewodniczacym jury podczas programow na zywo".. mam nadzieje z w Polsce w koncu dojda do tego - a nie mit ze jeden z jurorow jest wazniejszy, przewodniczacym czy ponad reszte!
http://xfactor.itv.com/2011/news/story/ ... 100316.htm
Dokładnie. Robienie z Kuby którego mimo wszystko lubię przewodniczącego jury jest co najmniej nie na miejscu. Bowiem gdy Kuba jest tym "przewodniczącym" to automatycznie ma kontrolę nad resztą jurorów. A w tym momencie podział na grupy i mentorów nie ma sensu.
Z kolei pomysł na 5. jurora - fantastyczny. Sam dodam, iż chwilę temu już wpadłem na ten sam pomysł. 5. juror, który automatycznie prowadzi program, to świeże spojrzenie na format. W momencie gdy głosy podzielą się 2:2 może zdecydować kto odpada z programu (bo niekiedy wybór ludzi jest kuriozalny) a gdy nie wie na którego z uczestników zagłosować, bierze deadlock'a. Może zasiąść podczas live-show's po środku panelu jurorskiego (Louis, Tulisa, DERMOT, x?, Gary). Wtedy format jest jeszcze bardziej kompletny i jeszcze bardziej oryginalny.
Oj, ta jesień w przypadku XF jest szalenie urozmaicona. Nie mogę się doczekać :)

Co do występów - żanująca jest ta kwestia, i co gorsza ciągle powielana. Ja już nawet nie wspominam o zagranicznych gwiazdach, ale o występach polskich gwiazd z najwyższej jakościowej półki (nie byle kto) tj. Brodka, Maria Peszek, MaRina (jej nowa płyta to bardzo świeże spojrzenie na electro pop, kariera zagraniczna prędzej czy później nastąpi), Kayah, Piaseczny, Nosowska&Hey, ale i Loska, Karpienia, czy Me, Myself&I i Coma. Byłoby ciekawie, a jest przyzwoicie. Choć i tak najbardziej z tych muzycznych talent-shows wole XF, jednak mimo to TVN trochę zaniedbuje ten format. A zyski czerpie z niego gigantyczne, więc nie wiem o co kaman...
tvn - latem programowo najgorsza!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

mojpierwszyraz pisze:Dokładnie. Robienie z Kuby którego mimo wszystko lubię przewodniczącego jury jest co najmniej nie na miejscu. Bowiem gdy Kuba jest tym "przewodniczącym" to automatycznie ma kontrolę nad resztą jurorów. A w tym momencie podział na grupy i mentorów nie ma sensu.
Z kolei pomysł na 5. jurora - fantastyczny. Sam dodam, iż chwilę temu już wpadłem na ten sam pomysł. 5. juror, który automatycznie prowadzi program, to świeże spojrzenie na format. W momencie gdy głosy podzielą się 2:2 może zdecydować kto odpada z programu (bo niekiedy wybór ludzi jest kuriozalny) a gdy nie wie na którego z uczestników zagłosować, bierze deadlock'a. Może zasiąść podczas live-show's po środku panelu jurorskiego (Louis, Tulisa, DERMOT, x?, Gary). Wtedy format jest jeszcze bardziej kompletny i jeszcze bardziej oryginalny.
Oj, ta jesień w przypadku XF jest szalenie urozmaicona. Nie mogę się doczekać :)
Nie wiem czy o to tu chodzi, raczej bedzie w nastepnej edycji w UK tak jak zawsze pod tym wzgledem, tyle ze ta informacja podkresla to ze kazdy z 4 jurorow podczas programow na zywo jest rownym (bo to sprawiedliwe wobec rywalizujacych kategorii) a prezenter po prostu nimi przewodniczy podczas programu a nie pewien juror. Tak zawsze bylo / tylko to sie po prostu potwierdza teraz na pismie - a w Polsce podczas live-ow Kuba jest dalej mianowanym 'przewodniczacym' - co nie jest na miejscu w tym konkursie - w Mam Talent moze byc, bo tam nie ma kategorii ale w X Factor sa - i dziwi mnie ze az taka podstawowa zasada zupelnie ominela polskich producentow i rezysera.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Finał zbliża się wielkimi krokami , więc w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać trójkę gwiazd ,która wystąpi z uczestnikami show :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Mam nadzieję, że wreszcie odpadnie Lisowska i że w finale zobaczymy dwa zespoły, ale akurat to bardzo wątpliwe...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Myślę, że obecność 1 zespołu w finale jest bardzo prawdopodobna. Mam nadzieję, że dzisiaj nie będą zagrożone 2 zespoły,. chyba, że rzeczywiście bardzo słabo wypadną. Po ubiegłym tygodniu The Chance wiele u mnie zyskały, mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Najsłabsza jest zdecydowanie Lisowska i powinna dzisiaj odpaść.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość