George Bush pokonał Johna Kerry'ego...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A mi wyszÂło 21% za Bushem i 6% za Kerry i 0% Nader
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bush. ChociaÂż wolaÂłbym, Âżeby wygraÂł Kerry. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

gÂłupi Amerykanie :evil: :evil: :evil: :evil: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj strasznie dzisiaj przeklinam! ZresztÂą moÂżna siĂŞ byÂło tego spodziewaĂŚ :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ja siĂŞ ciesze :lol: :lol: :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A podoba Wam siĂŞ news na http://www.tvn.personal.pl ? :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Po pierwsze Anity tam nie by³o(tzn.prowadzi³a kilka minut serwis ale to by³a parodia a nie obecnoœÌ Anitki na wizji) a po 2 nie prowadzi³a serwisów co kwadrans. Raz co godzinê i chyba 2(lub 3 :?: ) razy co pó³ godziny. Anitkê potraktowano okropnie. :cry: :cry: :cry:
Wszytko by³o beznadziejne i nie da³o siê usiedzieÌ i dlatego bardzo czêsto prze³¹cza³em na cnn bo w tvn24 mo¿na by³o siê zanudziÌ na œmierÌ. :twisted: :twisted: :twisted:
No jaki zaszcyt AnitkĂŞ przed chwilÂą spotkaÂł. PoprowadziÂła sam serwis ktĂłry trwaÂł 4min. No to rzeczywiÂście dÂługi byÂł ten serwis :cry: :cry: :cry:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

I znowu nic nie wiadomo. MoÂże tym razem obejdzie siĂŞ bez SÂądu NajwyÂższego.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no i juÂż wiadomo wygraÂł Bush :? dla polski lepiej dla Âświata nie bardzo... Jak bym go dorwaÂła to normalnie z panzerfausta... :twisted:
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

no i juÂż wiadomo wygraÂł Bush dla polski lepiej dla Âświata nie bardzo... Jak bym go dorwaÂła to normalnie z panzerfausta...
oj kamuii to chyba i mnie musiaÂłabyÂś dorwaĂŚ z panzerfausta :cry: :cry: :cry:
Ja od poczÂątku jestem zwolennikiem Busha i w ogĂłle republikanĂłw bo do demokratĂłw to mi daleko. ByÂłem za wojnÂą w Afganistanie i w Iraku i nie zmieniÂłem swojego zdania do tej pory.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Przynajmniej dowiedzieliÂśmy siĂŞ o jego zwyciĂŞstwie szybko. Nie musieliÂśmy czekaĂŚ na orzeczenia sÂądĂłw.
PS. Bush jako prezydent po raz drugi to nie jest dla mnie dobra wiadomoœÌ, ale pocieszam sie tym, ¿e kolejny raz ju¿ mu nie grozi.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oj kamuii to chyba i mnie musiaÂłabyÂś dorwaĂŚ z panzerfausta
Ja od poczÂątku jestem zwolennikiem Busha i w ogĂłle republikanĂłw bo do demokratĂłw to mi daleko. ByÂłem za wojnÂą w Afganistanie i w Iraku i nie zmieniÂłem swojego zdania do tej pory.
ooo to chyba jak za dawnych dobrych czasów siê pok³ócimy :)
1.Bush to taki sam terrorysta jak Bin Laden i Saddam !!! Pos³a³ na smierÌ niewinnych ludzi. Wmawia im idiotyzmy ze gin¹ za wolnoœÌ Iraku.Bzdura gin¹ za ropê Busha i interesy Izraela... Ponaddto wmawia ludziom ze szuka Bin Ladena podczas gdzy po atakach 11.9 wypusci³ ca³¹ rodzinê Bin Ladenów poza tym ca³y czas robi z nimi interesy...
2.Za wojna w Afganistanie teÂż byÂłam ale to byÂła wojna w odwecie Ameryka zostaÂła 11 wrzesnia zaatakowana i oddaÂła.Irak to co innego...
3.Kandydat demokratów w tym roku by³ równie tragiczny co Bush tamten przynajmniej wiedzia³ o co mu chodzi.Prawdziwym demokrat¹ by³ Clinton do spó³ki ze swoj¹ na wskroœ Liberaln¹ ¿on¹ nieŸle rz¹dzili USA ... :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Oto to chyba siĂŞ pozabijamy :lol: :lol: :lol: :?: :?: :?:
MoÂże ograniczmy siĂŞ do Anitki i mediĂłw bo inaczej siĂŞ powybijamy z panzerfausĂłw :cry: :cry: :cry:
Kamuii tak chyba bĂŞdize lepiej :lol: :?: :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tez tak myÂślĂŞ ;) bo sÂądze ze siĂŞ wzajemnie nie przekonamy :)
Android <3
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

kamuii pisze:
oj kamuii to chyba i mnie musiaÂłabyÂś dorwaĂŚ z panzerfausta
Ja od poczÂątku jestem zwolennikiem Busha i w ogĂłle republikanĂłw bo do demokratĂłw to mi daleko. ByÂłem za wojnÂą w Afganistanie i w Iraku i nie zmieniÂłem swojego zdania do tej pory.
ooo to chyba jak za dawnych dobrych czasów siê pok³ócimy :)
1.Bush to taki sam terrorysta jak Bin Laden i Saddam !!! Pos³a³ na smierÌ niewinnych ludzi. Wmawia im idiotyzmy ze gin¹ za wolnoœÌ Iraku.Bzdura gin¹ za ropê Busha i interesy Izraela... Ponaddto wmawia ludziom ze szuka Bin Ladena podczas gdzy po atakach 11.9 wypusci³ ca³¹ rodzinê Bin Ladenów poza tym ca³y czas robi z nimi interesy...
2.Za wojna w Afganistanie teÂż byÂłam ale to byÂła wojna w odwecie Ameryka zostaÂła 11 wrzesnia zaatakowana i oddaÂła.Irak to co innego...
3.Kandydat demokratów w tym roku by³ równie tragiczny co Bush tamten przynajmniej wiedzia³ o co mu chodzi.Prawdziwym demokrat¹ by³ Clinton do spó³ki ze swoj¹ na wskroœ Liberaln¹ ¿on¹ nieŸle rz¹dzili USA ... :)
Co tu duzo mowic - LOL. Chyba nie wiesz, ze Bush to jedna zostatnich ostoi republikanskich na swiecie, ktory zalewa lewactwo wszelkiej masci. Jak w Iraku teraz zginelo 40 tys ludzi (z tego z 15 tys terrorystow) to wielkie halo, ale jak Saddam wymordowal 6 mln to pacyfy siedzialy cicho. Smieszni jestescie. Gdyby Bush rzadzil w 1939 to by prewencyjnie pojechal Niemcy, a tak zginelo kilkadziesiat milionow ludzi, a potem za komu jescze 40 mln. Dla mnie jest on niemal idelanym przywodca. Jedyny mankament jaki u niego widze to zbyt duze poparcie dla Izraela.

Ps. w Stanach liberalowie to jak u nas SLD, sa liberalni, ale obyczajowo, a nie gospodarczo. Bush jest politykiem liberalnym, ale gospodarczo, konserwatywnym obyczajowo. Teraz wystarczy porownac statystyki lewakow i republikanow i mamy jak na dloni, ktorzy sa lepsi. Wezmy takie Niemcy i USA. Jescze 6-7 lat temu Niemcy byli na parwde bogatym krajem z przepotezna gospodarka. Wystarczylo kilka lat rzadow socjalistow, a ich gospodarka zaczela sie kurczyc (!!!). Bezrobocie siega juz niemal 11% podczas gdy w USA Bush rozpedzil gospodarke to niemla 5% a bezrobocie troszke przekracza 5% i ciagle spada.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości