Remont studia Faktów i TVN24

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

miwaszkiewicz pisze:Od strony holu chyba przymierzają się do zdjęcia ciemnej płachty, więc można wejść do MBC, zagadać ochroniarza, jak wygląda wejście, że przepustka, że skanowanie toreb i zrobić zdjęcie. I całe forum będzie zadowolone. :D Haha.
Żeby to było takie proste... Interesuje mnie, czy nieoficjalna strona Faktów TVN napisze coś o zakończeniu remontu i wstawi jakieś zdjęcia, na których będzie odnowione studio.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: pkp »

Czy będzie też zmieniona oprawa graficzna i dźwiękowa "Faktów po południu" i "Faktów po Faktach" oraz innych programów typu "Poranek TVN24", "Dzień na żywo"?
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Jeżeli będzie zmieniona oprawa graficzna i dźwiękowa Faktów TVN to na pewno w Faktach po południu i Faktach po Faktach zmieniona będzie dźwiękowa, ale graficzna, to nie wiem. Obecna czołówka Faktów po południu i Faktów po Faktach nie przypomina mi czołówki Faktów TVN prawie wcale. Tak samo mogą zrobić teraz. Niby zmienią, ale podobieństwa do czołówki Faktów TVN znowu 20%. Co do czołówek ,,Dnia na Żywo" i ,,Wstajesz i wiesz" to nie wiem. Obecne nie są złe. Chyba, że robią wielkie zmiany wszystkiego, to zmienią.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

Inaczej ustawili kamerę, tak, że więcej reżyserki widać, a mniej studia. Za ok. 30 minut, jeżeli nie będzie konferencji prasowych dam foto, no chyba, że ktoś mnie ubiegnie :twisted:
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Już nie mogę się doczekać. :D
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

matik pisze:Inaczej ustawili kamerę, tak, że więcej reżyserki widać, a mniej studia. Za ok. 30 minut, jeżeli nie będzie konferencji prasowych dam foto, no chyba, że ktoś mnie ubiegnie :twisted:
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

O no to widzę, że fota już jest, a ja w tym czasie walczyłem z "Wysłanym formularzem..."
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: a-j-p »

Bardziej się martwię o tą ścianę z ekranami z tyłu :( Jak dalej TVN24 będzie kadrowa w tym kierunku to się pociąć będzie można bo robią to od początku istnienia stacji.
To może było i dobre 10 lat temu ale teraz już nie jest to standardem nigdzie ..
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: arrow2 »

Nie będzie kadrowania w tę stronę, przynajmniej standardowo w serwisach.
:arrow: dwa
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

a-j-p pisze:Bardziej się martwię o tą ścianę z ekranami z tyłu :( Jak dalej TVN24 będzie kadrowa w tym kierunku to się pociąć będzie można bo robią to od początku istnienia stacji.
To może było i dobre 10 lat temu ale teraz już nie jest to standardem nigdzie ..
Słucham? Ekrany nie są standardem nigdzie? W przypadku TVN 24 to nie tylko studio, ale także newsroom. Telewizory są niezbędnym elementem każdego newsroomu - nie tylko do obserwowania konkurencji, ale także zagranicznych stacji. Jest wiele wydarzeń, o których zanim poinformują agencje, pojawiają się w telewizji. Każdy newsroom jest wyposażony w telewizory, możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, bo większość newsroomów znajduje się poza studiem.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: rogi »

Ten biały stolik to już stały element studia?
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: a-j-p »

Słucham? Ekrany nie są standardem nigdzie? W przypadku TVN 24 to nie tylko studio, ale także newsroom. Telewizory są niezbędnym elementem każdego newsroomu - nie tylko do obserwowania konkurencji, ale także zagranicznych stacji. Jest wiele wydarzeń, o których zanim poinformują agencje, pojawiają się w telewizji. Każdy newsroom jest wyposażony w telewizory, możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, bo większość newsroomów znajduje się poza studiem.
Po pierwsze to newsroom to bardziej robił zawsze jako tło a nie jako newsroom.

I przeczytaj dokładnie co ja napisałem i przeczytaj to ze zrozumieniem bo sam odpowiedziałeś sobie na to co ja napisałem:
"możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, bo większość newsroomów znajduje się poza studiem"

Właśnie o to mi chodziło, że efekt tła z monitorami -czytaj newsroom widoczny w tv nie jest już standardem w telewizji.
SKY NEWS ma newsroom w studiu a czy widać tam ściane monitorów ?
No niezbyt....
Następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem a potem pisz coś w stylu
Słucham? Ekrany nie są standardem nigdzie?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

Tutaj nie chodzi o jakieś standardy, może w większych stacjach informacyjnych tego nie ma ale to nie znaczy, że będzie to debilnie wyglądało w studiu TVN24. Najważniejszy jest efekt końcowy. Złóżmy, że ta ściana monitorów będzie wyglądała super. I co? Tylko dla tego, że na świecie to nie standard to powinna ona zniknąć?
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

a-j-p pisze:Po pierwsze to newsroom to bardziej robił zawsze jako tło a nie jako newsroom.
Też tak uważam. Ja wiem, że newsroom to te stanowiska, gdzie pracują dziennikarze, ale na całe studio mówię newsroom.
Zawsze myślałem, że monitory i biurka to tylko tło. Kilka lat temu to zrozumiałem, że to nie tylko tło, ale sposób obserwowania konkurencji i zagranicznych stacji, ale też miejsce pracy dziennikarzy.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

,,miwaszkiewicz" napisał w innym dziale:
Dzisiaj, po morderczym czekaniu na to przez dłuższy czas, miałem możliwość zobaczenia skrawka nowej oprawy graficznej (nie studia). Pamiętacie może komentarz, który przytoczyłem tu jakiś czas temu z branżowego serwisu? Nie było w nim przesady. Oprawa zrobi wrażenie na każdym, zupełnie nowy sposób przedstawiania informacji. Jeśli dodać do tego "cuda, która działy się na próbach w studio" (słowa Durczoka) efekt będzie powalający.

W jaki sposób, udało Ci się, zobaczyć skrawek nowej oprawy graficznej Faktów?
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości