Aleksandra Majcherek

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Aleksandra Majcherek

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Aleksandra Majcherek - prezenterka z klasą

Post autor: rogi »

I gdzie się ta nasza Ola podziewa? Czy znane są jakieś plany, w których widać ją w TVN24?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Aleksandra Majcherek - prezenterka z klasą

Post autor: sybic »

Ja myślę, lub mam nadzieję, że jeszcze w TTV się pojawi.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Majcherek

Post autor: matik »

Najbardziej właśnie martwię się, że Pani Oli już nie ujrzymy czy to w TTV czy TVN24, gdzie tylko kilka wydań "Teleserwisu" poprowadziła. W sumie już prawie 2 miesiące jej nie ma. A jest bardzo przyjemna, i nie ma problemów z czytaniem.
A może nie wszyscy wiedzą, ale Pani Ola, kiedyś w TVN, TVN7 i TVN Gra prowadziła teleturnieje interaktywne.
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Aleksandra Majcherek

Post autor: icedragon »

Według jej profilu na GL http://www.goldenline.pl/aleksandra-majcherek to w TTV pracowała do maja tego roku. Od czerwca niby w TVN a dokładnie TVN24. Może po tych wakacyjnych przestojach się pojawi gdzieś.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Majcherek

Post autor: matik »

Hmm... a ma ktoś w ogóle foty Pani Oli z "Teleserwisu"?
icedragon pisze:Od czerwca niby w TVN a dokładnie TVN24. Może po tych wakacyjnych przestojach się pojawi gdzieś.
Może Pani Ola na razie pracuje poza anteną w TVN24, a prowadzić programy będzie tak jak Małgorzata Kozieł - głównie w zastępstwach?
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Aleksandra Majcherek

Post autor: icedragon »

matik pisze:Może Pani Ola na razie pracuje poza anteną w TVN24, a prowadzić programy będzie tak jak Małgorzata Kozieł - głównie w zastępstwach?
Może i tak być. W kocu Kuźniar zapowiadał już chwile jakieś zmiany. Może coś będzie nowego... nie chodzi mi tylko o nowe studio.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Majcherek

Post autor: matik »

matik pisze:Hmm... a ma ktoś w ogóle foty Pani Oli z "Teleserwisu"?
icedragon pisze:Od czerwca niby w TVN a dokładnie TVN24. Może po tych wakacyjnych przestojach się pojawi gdzieś.
Może Pani Ola na razie pracuje poza anteną w TVN24, a prowadzić programy będzie tak jak Małgorzata Kozieł - głównie w zastępstwach?
Wbrew nadziejom, że pani Ola pracuje poza anteną i może coś czasem poprowadzi wiem, że w TVN24 była zaledwie miesiąc - tylko w czerwcu. Od października pracuje w spółce Splio Polska.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości