[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Jak dla mnie kiepsko. Kobieta mi jakoś nie pasuje na prowadzącą X Factor. Szczególnie Kazadi, co do której mam mieszane uczucia. Ale zobaczymy, może zmienię zdanie.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Tak myślałem, że to Patricja bedzie nowa prowadzącą. I powiem szczerze - cieszy mnie ta decyzja. Patricia wniesie nową energie do tego programu. Poza tym jest już doświadczona w prowadzeniu tego typu programów. Wyobrażam sobie lektora zapowiadającego jej wejście i wychodzi Patricia w pięknej, olśniewajacej sukni i w cudownej fryzurze ♥
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tym samym myślę, że "YCD" jednak zostanie przesunięty z wiosny na jesień 2013 roku.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Bardzo dobrze, podoba mi się to. Powieje świeżością. Jest nieporównywalnie bardziej energiczna od Kuźniara. Lepiej się ogląda programy z takimi osobami.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Wprowadzi nową energię ! Będzie świetna ;d cieszę się niezmiernie ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Bardzo dobra decyzja na pewno będzie lepsza niż Kuźniar który był średni :P

skoro śpiewa to może z jakąś piosenką podczas programu wystąpi 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja tam Jarka lubiłem. W II serii porpawa o 200%, i obstawiam, że teraz byby jak mój mentor - Dermot z UK :D tak myśle. są wbrew pozorom podobni. A teraz polski XF będzie mi przypominał edycję ukraińską i tą babkę w kolczykach po pępek :/
tvn - latem programowo najgorsza!
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

mojpierwszyraz pisze:A ja tam Jarka lubiłem. W II serii porpawa o 200%, i obstawiam, że teraz byby jak mój mentor - Dermot z UK :D tak myśle. są wbrew pozorom podobni. A teraz polski XF będzie mi przypominał edycję ukraińską i tą babkę w kolczykach po pępek :/
Kuźniar i O'leary ani wcale nie są do siebie podobni. A jeśli już można wskazać jakieś podobieństwa, to wynikają one z tego, że Jarek bardzo się na nim wzorował, aż za bardzo, co dało jeszcze gorszy efekt, niż gdyby po prostu był sobą. Nie da się na siłę być kimś innym. Poza tym Dermot czuje się na scenie komfortowo, a po Jarku widać było, że nie bardzo się tam odnalazł. Natomiast Patricia będzie świetną prowadzącą. I powiedziałbym, że to ona jest bardziej podobna do Dermota. Przede wszystkim ma tak samo dobry kontakt z uczestnikami jak on. Naprawdę identyfikuje się z tymi ludźmi i ich los nie jest jej obojętny, co widać w YCD. Oprócz tego przeciwstawia się jurorom jak Dermot, a to też jeden z "obowiązków" dobrego prowadzącego. No i przede wszystkim młody wiek, potężna dawka energii. Tylko ktoś taki może prowadzić największe muzyczne show w kraju w sobotnie wieczory. Dodatkowo, to co bardzo mi się w niej podoba, to jej nastawienie. Podchodzi do swojej pracy bardzo poważnie i zawsze jest przygotowana na 110%. No i wreszcie, jest piosenkarką, interesuje się muzyką, orientuje się w tym świecie.

A "ta babka w kolczykach po pępek" :D to Oksana Marczenko i jest chyba ulubioną prezenterką Ukraińców. Myślę, że nie bez powodu to ona od kilku lat prowadzi tamtejsze edycje "X Factora" i "Ukraina Ma Talent". Tam przynajmniej nie szukano na siłę odpowiednika Dermota O'leary, tylko wybrano osobę, która najbardziej spodoba się widzom.

A poza tym, nie wiem czemu akurat będzie Ci przypominać Oksanę. A Kate Thornton? Prowadziła brytyjską edycję przez 3 lata i też dobrze się tam sprawdzała.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Z "babką z kolczykami po pępek" to oczywiście ironia, bo dla mnie Patricia była świetna w YCD, co zawsze podkreślałem. I w 100% zgadzam się z tym co napisałeś. Mnie chodzi jednak bardziej o sam fakt braku nowej twarzy. Choć mam nadzieję, że w XF Patricia trochę przejmie rolę 4. jurora, i w końcu nie będzie tak wesoło jak to zwykle bywa, tylko wtrąci swoje trzy grosze a co za tym idzie - program stanie się bardziej wyrazisty na tle innych edycji zagranicznych. I nic nie mam do gospodyni show na Ukrainie, a do poprzedniczki Dermota tym baardziej. Do samego Dermota już w ogóle, a co do Jarka - dla mnie był oryginalny. Jego opanowanie i prowadzenie show w stylu programu light-informacyjnego też było ok, bo przy miłych słowach od jury równowaga słodyczy show z bezkompromisowością była widoczna. I chwała Bogu. Jak będzie teraz - ja mam nadzieję że tylko lepiej. Jedyną rzeczą która chciałbym aby się zmieniła w III serii to większy rozmach i urozmaicenie show pod względem grafiki na telebimach i równie dobrych kadrowań. Czyli ogółem - fantazji w tworzeniu największego show w Polsce.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja to bym wolał, gdyby wzięli się za to ludzie z YCD, a nie znów Szałańska i Iwański. Bo tu brakuje polotu, przecież piosenki na wejście można zmienić, zmienić grafikę podczas zapowiedzi też, podczas wyników tak samo. Podczas występów trzeba używać świateł, różnych kolorów, scenografii a nie wiecznie niebieski w koło. To wszystko jest ZA DARMO.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

SevenUP pisze:Ja to bym wolał, gdyby wzięli się za to ludzie z YCD, a nie znów Szałańska i Iwański. Bo tu brakuje polotu, przecież piosenki na wejście można zmienić, zmienić grafikę podczas zapowiedzi też, podczas wyników tak samo. Podczas występów trzeba używać świateł, różnych kolorów, scenografii a nie wiecznie niebieski w koło. To wszystko jest ZA DARMO.
ojjj ... to nie jest za darmo - kosztuje zbyt wiele wysiłku :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ale pieniędzy nie kosztuje. jak komuś się nie chce, to nie powinien tego robić w ogóle.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Iwański i zmiany? Pff... te dwie rzeczy do siebie nie pasują.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci/70596 ... tor,0.html - można już dostać wejściówki na castingi jurorskie w Zabrzu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Dzięki Bogu mieszkam całkiem blisko, także jutro zaraz po pracy wybieram się do Domu Muzyki i Tańca. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości