[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tak, gratuluję argumentacji. W Twoim mniemaniu wszystkiemu winna jest gruba Patricia Kazadi, której nie będzie dało się skadrować?
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

To jest jeden z argumentów, dzięki którym spada oglądalność. Czy ja pisałem tylko o Kazadi? Nie obchodzi mnie ta Pani ale to, że program ma jeszcze bardziej kompromitujące niedociągnięcia o których pisałem we wcześniejszych postach.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A we mnie uderzył tylko ten jeden argument. Komentowanie wagi prowadzącej jest obraźliwe dla jej osoby, nie wnosi nic do dyskusji i jest to argument bezzasadny na poziomie Pudelka, a to nie jest forum na tego typu opinie.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

r_r16 pisze:A we mnie uderzył tylko ten jeden argument. Komentowanie wagi prowadzącej jest obraźliwe dla jej osoby, nie wnosi nic do dyskusji i jest to argument bezzasadny na poziomie Pudelka, a to nie jest forum na tego typu opinie.
Nie ty decydujesz, jakie opinie są wyrażane na tym forum, od tego jest administracja. Argument jest całkowicie uzasadniony, prowadząca nadaje się do "You Can Dance", Polszmatowskiego "Daleko od noszy" a nie do poważnego i profesjonalnego programu jakim jest X Factor (po tym co przedstawia TVN, nie ma mowy o profesjonaliźmie). Ps. osoba, która występuje w kiepskich rolach tandetnych Polszmatowskich i TVPisowskich kanałach, może wiązać się do kultowego show (największego) TVN-u? Sami sobie odpowiedzcie...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Owszem, nie ja decyduję. Ja jedynie zwracam uwagę na fakt, że jeden z użytkowników forum wyraża opinie, które mogą być dla kogoś obraźliwe.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Panowie, proponuję już skończyć temat wagi P.Kazadi. Z wypowiedzi użytkownika @tomalapt, moim zdaniem jedno zdanie nadawało się do wycięcia i to zrobiłem. Teraz proszę o niekontynuowanie tej kwestii, bo dyskusja jaka z tego wynikła do niczego związanego merytorycznie z programem "X Factor" nie prowadzi.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze: Argument jest całkowicie uzasadniony, prowadząca nadaje się do "You Can Dance", Polszmatowskiego "Daleko od noszy"
Czasem wystepuje także w programie "Jaka to melodia?" jako solistka wykonująca utwór.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Dokładnie, skończmy temat dot. prowadzącej. X Factor a zarazem TVN ma większe problemy związane ze swoim najlepszym/najdroższym programem.
Irytuje mnie fakt, że niekiedy w "Dzień Dobry TVN", występują bardziej znane gwiazdy, aniżeli w finale X Factor.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Dużo łatwiej zaprosić gwiazdę na sobotni poranek, niż na sobotni wieczór (z racji koncertów) choć jak pokazał "The Voice of Poland", czy "Must Be The Music - Tylko Muzyka" - z tym problemem jakoś można sobie poradzić.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Patricia będzie świetna. To charyzmatyczna, i bardzo oryginalna prezenterka, wielkie odkrycie. Ja z niecierpliwością czekam na 9.01 i pierwsze nagrania. Na pewno na ten temat wspomni DDTVN, więc czekam :)
tvn - latem programowo najgorsza!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zgadza się, Kazadi ma świetny kontakt z uczestnikami i na pewno się sprawdzi. Nie ukrywam jednak, że mi najbardziej na prowadzącego polski X-FACTOR pasuje... Maciej Stuhr. To jest taka osobowość jakiej ten program potrzebuje. :rozglada:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:Dużo łatwiej zaprosić gwiazdę na sobotni poranek, niż na sobotni wieczór (z racji koncertów) choć jak pokazał "The Voice of Poland", czy "Must Be The Music - Tylko Muzyka" - z tym problemem jakoś można sobie poradzić.
Problemem TVN nie była niemożność zaproszenia gwiazd, bo w Tańcu z Gwiazdami prawie co tydzień były gwiazdy - w tym niektóre całkiem dużego formatu jak Enriqe Iglesias, Mel C, Katie Melua, Katherine Jenkins. Problemem jest raczej brak czasu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

X FACTOR jest tak drogą produkcją, że chyba już każdą stówę przeliczają i jeżeli idzie na czymś oszczędzić, to to robią. A gwiazdy zagraniczne mają to do siebie, że potrafią zainkasować niebotyczną gażę za 2 piosenki z playbacku.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re:

Post autor: wafel »

Camilo pisze:X FACTOR jest tak drogą produkcją, że chyba już każdą stówę przeliczają i jeżeli idzie na czymś oszczędzić, to to robią. A gwiazdy zagraniczne mają to do siebie, że potrafią zainkasować niebotyczną gażę za 2 piosenki z playbacku.
to prawda - gwiazdy potrafią sporo zainkasować ... ale trzeba pamiętać o tym, że przy odpowiedniej reklamie takiego występu (+ wzrost oglądalności) reklamodawcy będą jeszcze bardziej zainteresowani i będą skłonni zapłacić więcej
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: X FACTOR

Post autor: avatar »

Skoro ich nie stać to po co w ogóle biorą się za robienie czegokolwiek? Nie rozumiem tego... :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości