[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Bije na głowę komercję Lisowskiej. Bardzo mi się podoba.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Fajne, swoje, proste. Gratuluje dziewczynom choć nie podoba mi się w tym utworze jedno - bardzo kiepska jakość. Momentami nie rozumiem tekstu (choć to jeszcze przeboleję, bo czasem się tak zdarza), ale na prawdę prosty i słaby jakością instrumental. Jednak nie czepiam się, bo możliwe że takowe było założenie. Ogółem, po Lisowskiej i kawałkach Curly Heads najlepszy debiut. Oby wystąpiły na żywo w nowej serii jak inni uczestnicy :)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Już za tydzień X FACTOR ! Nie wiem jak wy , ale ja już nie mogę się doczekać ;D Choć z tą "promocją" to program osiągnie wyniki oglądalności podobne do Ukrytej Prawdy :P haha
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

2,5 mln widzów myślę, że mają zagwarantowane - tym bardziej, ze premiera programu nie będzie miała konkurencji. Dopiero od drugiego odcinka wkraczają do akcji "Alex" i "The Voice".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

2,5 mln to straaaaasznie mało ;D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

2 tygodnie temu w tym paśmie film "Uwierz w ducha" miał 3 mln. widzów - myslę, że premiera XF3 będzie miała minimum 3 mln. widzów :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Najgorsze jest to, że gdyby program był w niedzielę, to miałby 4 miliony lub więcej.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

To jest aku rat prawda ! ^ ;/
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Najgorsze jest to, że gdyby program był w niedzielę, to miałby 4 miliony lub więcej.
Dlatego moim zdaniem Miszczak niepotrzebnie rok temu przesunął "X Factor" z niedzieli na sobotę - wtedy pewnie Polsat ze swoim "MBTM 3" rywalizowałby z "Bitwą na głosy" TVP2. Teraz na kolejną zmianę jest już zbyt późno - tym bardziej, że pozycja "MBTM" już się ustabilizowała się.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie zmiana na sobotę była słuszna. X Factor w sobotę ma bardzo dobre udziały w rynku mimo gorszej oglądalności. Przepis i Surowi rodzice w sobotę w tym paśmie by sobie nie poradzili tak dobrze jak w niedzielę.
A podczas premiery X Factor w TVP1 będzie "Toy Story 3" (chyba premiera), która pewnie część widzów przyciągnie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tylko moim zdaniem do dziś - program "Surowi rodzice" to nie jest program na ścisły niedzielny prime-time, ale to już inny wątek.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A czy wiadomo już coś o domach jurorskich? Skoro już się tak rzucili na ulepszenia, to mogli by coś fajnego wymyślić.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

7 dni do premiery! Nie wiem czemu, ale mimo, że często mnie zawodzi to emocje przed premiera zawsze sa wielkie!
It's time to face the music!
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

A promocja (1 z najdroższych programów) jak leżała... tak leży. :roll: Brak słów, nie rozumiem tego jak taka stacja jak TVN może położyć pałę na tę sprawę.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

TheXF pisze:A promocja (1 z najdroższych programów) jak leżała... tak leży. :roll: Brak słów, nie rozumiem tego jak taka stacja jak TVN może położyć pałę na tę sprawę.
Nie jestem ekspertem od tego; ale widzę jak za granica promuje sie programy - duże ryzykowne kampanie, które często mimo ryzyka tworzą fenomenalnie (nawet jak ja tamte rynki) oglądalności. Coś w tym musi być!

TVN musi przyciągnąć do X Factor nowych widzów (po za swoimi fanami) by mógł program na siebie zarabiać. Na razie wygląda na to ze stawia na fanow z poprzednich edycji, ta metoda może działa, ale jak widać z Mam Talent, po jakimś czasie nawet fani odejdą, więc stale trzeba dbać o przeciąganie nowych. Nowych widzów jednak można tylko przyciągnąć masowymi przekazami jak np duze reklamy w gazetach i czasopismach, na billboardach w duzych miastach i oryginalne zwiastuny (nie tylko skladanka z 1go odcinka) codziennie we wszystkich stacjach TVNu - to kosztuje dużo, ale taka jest inwestycja - billboardy nigdy nie są puste, więc innym sie opłaca. Wiecej widzów, zachęci wiecej reklamodawców, z tym zwrot inwestycji!

X Factor jak na razie zarabia dla TVNu dużo wiecej niż kosztuje produckja, więc niech trochę zaryzykuja z tą produkcją.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości