[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Niestety , nie będzie nowej edycji :((((((((
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Tylko nie to, miałem nadzieję jeszcze na 8 edycję ;( szkodaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

Wg mnie TVN czeka na zejście z anteny polsatowskiej szmiry Got To Dance, i wtedy wróci taneczny TVN z Tańcem i YCD. STVN musi coś sobie zostawić, dać nam od czegoś odpocząć. Za rok-dwa z przyjemnością znowu będziemy oglądać YCD i TZG. Programom i nam zrobi to tylko lepiej :), bo po boom na taniec teraz jest boom na śpiewanie. A gdy zniknie TVoP, GTD co wg mnie jest w najbliższym czasie nieuniknione, wtedy te programy będą jak znalazł.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze:Wg mnie TVN czeka na zejście z anteny polsatowskiej szmiry Got To Dance
Dla Ciebie - może i szmira, bo ja mam na temat tego programu inne zdanie. Poza tym - po średnich wynikach "GTD" - wątpię, by TVN czekał na zniknięcie "GTD" - bo show Polsatu osiągał nieco niższe wyniki, głównie ze względu na serial o Annie German, który leciał w TVP1. Na Wirtualnych Mediach wszystko jest napisane. Budżet jesiennej ramówki nie przewiduje produkcji programu, są pomysły, aby w tym paśmie pojawiły się inne projekty - i tyle.
mojpierwszyraz pisze: Za rok-dwa z przyjemnością znowu będziemy oglądać YCD i TZG. Programom i nam zrobi to tylko lepiej
O ile do tego pierwszego mam ogromną nadzieję, że powróci - o tyle na tego drugiego - chyba czas w Polsce się już skończył. Nie ma u nas w Polsce już mody na programy w których gwiazdy tudzież celebryci rywalizują ze sobą w tańcu, czy śpiewaniu.
mojpierwszyraz pisze:A gdy zniknie TVoP, GTD co wg mnie jest w najbliższym czasie nieuniknione, wtedy te programy będą jak znalazł.
Tak samo mówiło się podczas wiosennego sezonu, że te programy mogą zniknąć. Jednak oba się obroniły. Póki co nic nie jest jeszcze przesądzone.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: SevenUP »

Haha na 100% Anna German zabiera widzów GtD ;p Największa głupota jaką słyszałem. Może widownia maleje, bo program odtwórczy, denny, a i ciemnoty mniej w tym kraju.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: tomalapt »

Trzeciak znowu chciał się pochwalić wiedzą i doskonałością. Jednak coś mu nie wyszło...
Wiesz mądralo, że serial o Annie German w większości oglądali widzowie z przedziału innej grupy wiekowej aniżeli GTD??!!

Boże, człowieku nie wypisuj takich bredni... Programy Polszmatu to jedna wielka porażka i kropka.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie rozumiem, czemu tak hejtujecie @Trzeciaka. Sprawdziłem to i TVP1 dzięki "Annie German" zyskała aż 4,4 mln widzów w porównaniu do analogicznego okresu z 2012 roku. I ci widzowie raczej nie wzięli się z kosmosu. :spiewa: To nie przypadek, że w piątki spadek odnotowały i Polsat, i Dwójka, i TVN w czasie, gdy Jedynka gromadziła 6,5 mln widzów. A "Annę German", sądząc po odzewie, oglądali widzowie ze wszystkich grup wiekowych.

Co do YCD, to brakuje tego programu. Ekipa trzymała poziom, były emocje, była świeżość i był klimat. Nie wspominając już, że pora emisji była świetna. A ten program Polsatu widziałem chyba tylko raz i to we fragmentach. Generalnie brakowało tam kucyka, kóz i słonia, bo całość miała dla mnie trochę cyrkową atmosferę, która młodych ludzi nie ma szans przyciągnąć, i to jeszcze - uwaga - w piątki o 20.00. :lol2:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: felek »

Oglądalność GTD była fatalna i dziwie się, że zdecydowali się na kolejną edycję. YCD w ostatnim sezonie miał troche lepszą widownie niż GTD, ale ten nadawany jest 1,5 godziny później i miał o wiele wyższe udziały.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Boże, człowieku nie wypisuj takich bredni... Programy Polszmatu to jedna wielka porażka i kropka.
Przepraszam bardzo, ale czy ja szanownemu Panu zabraniam wypisywania, że dany program się nie podoba? Mi program (pod względem realizacji i poziomu uczestników) się podoba, i nic Panu do tego.
Camilo pisze: A ten program Polsatu widziałem chyba tylko raz i to we fragmentach. Generalnie brakowało tam kucyka, kóz i słonia, bo całość miała dla mnie trochę cyrkową atmosferę, która młodych ludzi nie ma szans przyciągnąć, i to jeszcze - uwaga - w piątki o 20.00.
Piszesz o pierwszej edycji, gdzie rzeczywiście była trochę cyrkowa scenografia. Mimo to - program wiosną 2012 roku był liderem pasma w grupie 16-49. Jeśli chodzi o kolejne edycje - to zdjęto te cyrkowe kolce - a w zamian za to - pojawiły się naświetlane "płachty", co wygląda fajnie.
felek pisze:Oglądalność GTD była fatalna i dziwie się, że zdecydowali się na kolejną edycję. YCD w ostatnim sezonie miał troche lepszą widownie niż GTD, ale ten nadawany jest 1,5 godziny później i miał o wiele wyższe udziały.
Fatalna oglądalność - to jednak zbytnie wyolbrzymienie. Zawsze program mógł notować poniżej 1,5 mln widzów przy jednocyfrowych udziałach. Poza tym - wiosną 2006 roku - także w piątki o 20:00 - "Show!Time" Polsatu notował gorsze wyniki oglądalności w efekcie 2-3 krotnie zmieniano porę emisji.
A co do "GTD" - trzecia edycja pod względem poziomu tanecznego była naprawdę niezła, a finał - wspaniały - stąd cieszę się, że powstanie jeszcze jeden sezon (choć zdaję sobie sprawę, że może być on ostatnim). Póki co - fatalna to jest frekwencja na castingach - na jeden nie przyszło nawet 20 uczestników (zarówno solistów, jak i grup tanecznych). Za to - dużo dzieciaków i młodzieży targa się do programu. Stąd dodatkowe poszukiwania za zaczętych dziś w Siedlcach Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance - a znając życie - zostaną ogłoszone jeszcze dodatkowe precastingi do programu.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

A wie ktoś może czy są szanse na powrót wiosna 8 educji You can dance???? Było by super :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Teraz to praktycznie zerowe:
X Factor
Project Runway
Taniec z Gwiazdami
Na YCD ewidentnie nie ma miejsca.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

Również zgadzam się, że (niestety) szanse na powrót YCD na wiosnę są minimalne, ale na jesień jak najbardziej:
"Widzowie tęsknią za starymi formatami, a dziennikarze dopytują o nowości. Dostajemy od widzów prawie codziennie pytania o takie formaty, jak „Taniec z gwiazdami” czy „You Can Dance”. Nigdy się z nimi na dobre nie pożegnaliśmy i myślę, że jeszcze zobaczymy na antenie któryś z tych programów, a może obydwa". - Edward Miszczak
Interpretować to można oczywiście wszelako, ale uważam, że skoro TzG wróciłoby wiosną i odniosłoby sukces, to warto spróbować z YCD - wg mnie był to najlepiej zrobiony program w tvnie, a na pewno nie byłoby tu problemu ze znalezieniem utalentowanych tancerzy ;)
This is not the end, this is not the beginning.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: arturoo »

Jest akcja! Przywróćmy jedyny i najlepszych program taneczny w Polsce! Wchodźcie na ten link:
https://www.facebook.com/pages/You-Can- ... izard=true
i polubcie tę stronę. Im więcej nas będzie tym lepiej. Lajkujcie bo bez was to nie będzie miało żadnego sensu. Pozdrawiam :)
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: arturoo »

Na naszym fanpagu na Facebooku jest już ponad 500 lajków. Walczymy o powrót You Can Dance- Po prostu tańcz! Pomóżcie nam i lajkujcie nasz profil https://www.facebook.com/pages/You-Can- ... 0578873210 Im więcaj nas będzie tym uda nam się przywrócić ten program
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamico7 »

Najprawdopodobniej wiosną może pojawić kolejna edycja YCD , ponieważ bardzo o nią zabiega Agustin Egurrola .Oczywiście to jest tylko gdybanie ale od kilku tygodni na oficjalnym profilu Egurroli pojawiają się posty w których nawołuje do powrotu tego programu . Szanse na powrót tego programu coraz bardziej rosną
https://www.facebook.com/agustin.egurro ... =1&theater
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości