[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Trzeciak pisze:Ktoś kiedyś tutaj napisał, że w pierwszym programie na żywo wystąpi 12 uczestników - przy czym każdy juror (mentor) eliminowałby jednego uczestnika/zespół ze swojej grupy. Tym samym w drugim wystąpiłoby znów jak zwykle 8, w trzecim 7 itp. Jak pokazuje przykład "TVoP" - 12 występów (ze skróconymi wizytówkami) spokojnie można zmieścić w dwie godziny z reklamami.
Jak ma to tak wyglądać to ja już wolę, żeby zostało tak jak jest z 3 jurorami. Żadnego eliminowania przez mentorów, żadnych podwójnych eliminacji. Coś takiego może tylko zaszkodzić programowi. Jeśli już chcemy skracać program, to zawsze można przeznaczyć jeden odcinek mniej na castingi i ewentualnie zrobić jedną (ale tylko jedną) podwójną eliminację. Wtedy wychodzimy na 15 odcinków.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli rzeczywiście będzie 4 jurorów to jestem za tym, aby był 4 castingi, w 1 odcinku wyleciały 2 osoby (1 najgorsza według widzów, a 2 wybrana przez jury z 2 kolejnych najgorszych) + w finale 4 osoby i tym sposobem będzie 14 odcinków.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Adrian ;P pisze:Jeżeli rzeczywiście będzie 4 jurorów to jestem za tym, aby był 4 castingi, w 1 odcinku wyleciały 2 osoby (1 najgorsza według widzów, a 2 wybrana przez jury z 2 kolejnych najgorszych) + w finale 4 osoby i tym sposobem będzie 14 odcinków.
4 osoby w finale? Nie.

---

Pewnie nadal będzie emisja w soboty zamiast niedziele...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Skoro na niedzielę ma wrócić (a przynajmniej jest to bardzo możliwe) "Taniec z Gwiazdami".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Ostatnio informowano, że nowy serial Agnieszki Pilaszewskiej, który zastąpi 'Przepis na życie' będzie emitowany prawdopodobnie w niedziele o 21.00 :P Także póki co wiosenna ramówka jest jedną wielką niewiadomą.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Skoro serial ma być w niedzielę, to albo o 20 będą surowi rodzice albo jakiś nowy program. XF niestety w sobotę, a TzG brak. Być może koszta okazały się za duże lub brakuje dobrych gwiazd do show.
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: X FACTOR

Post autor: antares140 »

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

W pierwszym odcinku live musi być 12 wystepów, a to musi oznaczać wydłużenie programu, bo w godiznę i 40 minut z reklamami ledwo upchali 9 występów :P
Myślę też, że aż 5 odcinków castingowych niekoniecznie jest potrzebnych :P
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Już oficjalnie:
Ewa Farna została czwartym jurorem X Factor Polska.


Obrazek

Moim zdaniem to dobrze, tak obstawiałem :) Wprowadzi w końcu trochę życia i świeżości w panelu jurorskim :)
Ostatnio zmieniony czwartek 14 lis 2013, 18:47 przez TheXF, łącznie zmieniany 1 raz.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Świetnie!! Jeszcze moga wymienić Okupnik i będzie bardzo dobrze :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

No i nareszcie się doczekaliśmy! Super wybór.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Przypomniało mi się "marudzenie" 1 z użytkowników odnośnie stołu jurorskiego (od 2 edycji chyba jakieś ubytki czy coś) - teraz może spać spokojnie :D22
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Świetnie!! Jeszcze moga wymienić Okupnik i będzie bardzo dobrze :D
Akurat dla mnie Okupnik, to najmocniejsze ogniwo. I ja wymiany tej osoby sobie nie wyobrażam.

A wybór Farny nawet nie jest zły. Doświadczenie z "Bitwy na głosy" pewnie się przyda, a poza tym - chyba ona jest po to, by przyciągnąć młode osoby (jak Andersz z "GTD", "Łozo" z "MBTM", czy Tomson i Baron z "TVoP"). Już się założę, że zaopiekuje się dziewczynami podczas programu.

P. S.: W drugiej edycji Farna pomagała Mozilowi przy "Domach Jurorskich", a teraz będą musieli (w "Live-ach) ze sobą rywalizować. Tym samym witamy najmłodszą jurorkę w polskich programach talent-show's.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

No i teraz mamy moi kochani o czym rozmawiać. Liczę że XF w tym sezonie zmiecie konkurencję i liczę, że na hucznych zapowiedziach się nie skończy.

Mi niezbyt pasuje tutaj jeszcze prowadząca, Kazadi zwyczajnie nie sprawdza się w XF, szczerze na tym miejscu wolałbym Kuźniara. Może czas pomyśleć o jakimś duecie wśród prowadzących? 8)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

W tamtym roku duet prowadził edycję w USA. Kiedyś także duet prowadził holenderską edycję formatu. Więc nie wiem, czy to dość dobry pomysł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość