[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

To jest jakaś parodia co oni wyprawiają w tym Fremantle/TVN ;p
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Nie no, cyrk na kółkach... Zawiodłem się, naprawdę...
Jak można publikować niepewne informacje? Zawiodłem się, jeszcze raz to powtórzę ZAWIODŁEM SIĘ!

Wypierdzielić ten format z anteny, to jest perełka a wy robicie z tego guano i cyrk.
Ostatnio zmieniony wtorek 03 gru 2013, 20:58 przez tomalapt, łącznie zmieniany 1 raz.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

boże ... nie mogę !!! jeśli nie popisza tej umowy to ja chyba pierdyknę i przestanę oglądać TVN ! jak można publikować takie info bez pokrycia ? O.o w glowie się nie mieści !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Nie dziwi was, że dopiero po 3 tygodniach sama zainteresowana zabrała głos? Jakby to była nieprawda, to od razu by zdementowała, zwłaszcza, że w pierwszych dniach sporo krytyki było na jaj fanpage'u. Podejrzewam zupełnie inny cel w tej wypowiedzi.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

ja po analizie stwierdzam , że to pełna prowokacja ze strony Ewy i stacji by podbić informacje na temat X FACTOR'a przed jego precastingami ;) zapewne w ciągu najbliższych dni pojawi się info o tym , że na pewno będzie 4 jurorem i przez to info trafi do większej liczby osób ( potencjalnych uczestników ) :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jutro zapewne w Internecie powstanie fala informacji na ten temat i dotrze ona do wielu internautów, na pewno celem jest poinformowanie o precastingach. Zresztą zobaczycie, że te informacje będą zawierały inf. o Ewie, a na końcu będzie dopisek '4. edycja programu zostanie wyemitowana wiosną. Najbliższe precatingi tu i tu wtedy '.

Co do ilości odcinków, to nie rozumiem dlaczego ma być 6 na żywo a nie 7. No chyba ż bootcamp będzie dwuczęściowy (a powinien bo się nie wyrobią).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Mnie tylko boli zmniejszenie ilości odcinków na żywo. Liczyłem, że będzie ich więcej, a tymczasem jest jeden mniej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: X FACTOR

Post autor: Greg Haus »

Kuba swoim postem na fb niejako potwierdził, ze Farna nie będzie jurorem.

Żal!
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Greg Haus pisze:Kuba swoim postem na fb niejako potwierdził, ze Farna nie będzie jurorem.
Będzie, będzie. :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Nie wiem już co tu jest grane... wczoraj czytając nowy regulamin zastanawiałem się czemu w jurorach nie ma opisu Ewy tylko trzech jurorów z poprzedniej edycji...
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Klaudia Szafrańska (2 edycja) i jej świeży teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=bn5QLzBGFtI
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

musicomaniakk pisze:Nie wiem już co tu jest grane... wczoraj czytając nowy regulamin zastanawiałem się czemu w jurorach nie ma opisu Ewy tylko trzech jurorów z poprzedniej edycji...
Ale z tego nie wynika, by Ewa Farna na pewno nie była jurorką.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Dla mnie post Kuby jest czysto ironiczny :P W 1 edycji też był taki szum z Czesławem. Według mnie nic się nie zmieni
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Co do Klaudii Szafranskiej/teraz wystepuje pod pseudonimem XXANAXX. Posluchajcie jej dwoch piosenek na jej koncie na YT. Zupelnie nie polsko. Mega gratulacje. Ale i takjej plyty w PL nikt nie kupi. Bo ludzie wola Sylwie Wrzeszczak - z calym szacunkiem oczywiscie. I do tego, korzystajac z okazji, pragne polecic piosenki z plyty Ady Szulc i DJ Adamusa. Na prawde dobra plyta. Udowodnila, ze warto bylo ucichnac po XF aby powstalo cos takiego jak ta plyta. Gratulacje!
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze:= Posluchajcie jej dwoch piosenek na jej koncie na YT. Zupelnie nie polsko. Mega gratulacje. Ale i takjej plyty w PL nikt nie kupi. Bo ludzie wola Sylwie Wrzeszczak - z calym szacunkiem oczywiscie.
Sylwię Grzeszczak
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości